ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κουτεντακης
DP Studies
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ανακοίνωση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ 1η ΕΩΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/9/2019 14:40)

Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το  Γηπεδούχο  Σωματείο  υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 17:30      ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 17:30       ΑΣΗΜΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:30       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 17:30       ΕΓΟΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 17300      ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 17:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 17:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 17:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 17:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:30       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:30       ΒΟΝΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 16:30       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 16:30       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 16:30       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 16:30       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 16:30       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 16:00       ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 16:00       ΕΓΟΗ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00       ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 16:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:00       ΒΟΝΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 16:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 16:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00       ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 16:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:30       ΛΙΝΤΟ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:30       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:30       ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:30       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:30       ΕΓΟΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:30       ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:30       ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:30       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:30       ΕΓΟΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:30       ΔΙΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΒΟΝΗ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΙΑΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΒΟΝΗ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΓΟΗ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΡΟΥΒΑΣ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΑΣΤΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΣΗΜΙ

META TIMHΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ