Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ, 25/4/2024 15:02
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: Α.Σ. ΔΑΦΝΩΝ ΘΕΜΑ : ΠΟΙΝΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Κύριε Πρό... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: Α.Σ. ΔΑΦΝΩΝ ΘΕΜΑ : ΠΟΙΝΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Κύριε Πρό... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 14/05/2024, 25/4/2024 14:54
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΘΕΜΑ: ΚΛΗΣΗ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΣΩΜΑ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΘΕΜΑ: ΚΛΗΣΗ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΣΩΜΑ... περισσότερα...
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΑΠΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ, 25/4/2024 14:52
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΘΕΜΑ : ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΘΕΜΑ : ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ 25/04/2024, 25/4/2024 14:45
Κατά την τελευταία της συνεδρίαση η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΗ επέβαλλε τις κάτωθι ποινές πο... περισσότερα...
Κατά την τελευταία της συνεδρίαση η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΗ επέβαλλε τις κάτωθι ποινές πο... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ, 25/4/2024 12:24
Σας γνωρίζουμε την αλλαγή ώρας αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρ... περισσότερα...
Σας γνωρίζουμε την αλλαγή ώρας αγώνα και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΩΝ, 24/4/2024 13:53
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντα... περισσότερα...
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντα... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | Δερμιτζάκης Ν., Μανιώτης Δ., Ροδιτάκης Γ. | 4-0 |
2. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | Παπαδάκης Φ., Μαρκάκης Α., Πρινιωτάκης Π. | 2-4 |
3. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 19:30 | Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Ροδίντσης Ε. | 4-2 |
Youth League - Play Off (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | Φακουρέλης Φ., Σταυράκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε. | 6-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
2. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
3. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
4. | ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
5. | ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
7. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
8. | ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
9. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑ | ΠΟΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
10. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 19:30 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
12. | ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
13. | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
14. | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
15. | ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 18:00 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
17. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
18. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
19. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
20. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΠΟΑ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
Youth League - Play Off (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΠΟΗ | ΣΟΧΩΡΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.