Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΩΝ, 24/4/2024 13:53
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντα... περισσότερα...
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντα... περισσότερα...
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΕΠΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, 23/4/2024 16:41
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου και η Επιτροπή Διαιτησίας εκφράζουν τα θερμά τους ... περισσότερα...
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου και η Επιτροπή Διαιτησίας εκφράζουν τα θερμά τους ... περισσότερα...
THN ΜΕΓ. ΤΡΙΤΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠ. ΠΟΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ16 ΕΠΣΗ ΜΕ ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ, 23/4/2024 14:24
Επισημοποιήθηκε από την Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ το πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης το... περισσότερα...
Επισημοποιήθηκε από την Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ το πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης το... περισσότερα...
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΝΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ 3ου FINAL FOUR ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ, 23/4/2024 10:51
Πραγματοποιήθηκε η διαδικασία της κλήρωσης για τα ζευγάρια του 3ου Final Four Κυπέλλου ΕΠΣΗ που δ... περισσότερα...
Πραγματοποιήθηκε η διαδικασία της κλήρωσης για τα ζευγάρια του 3ου Final Four Κυπέλλου ΕΠΣΗ που δ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΩΝ, 22/4/2024 20:25
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντ... περισσότερα...
Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές αγώνων σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούντ... περισσότερα...
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ14 ΕΠΣΗ ΜΕ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ, 22/4/2024 18:25
Ορίστηκε από την Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ ο αγώνας της προημιτελικής φάσης του Πανελλήνι... περισσότερα...
Ορίστηκε από την Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ ο αγώνας της προημιτελικής φάσης του Πανελλήνι... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΛΙΝΤΟ | Τρίτη | 23/04/24 | 19:30 | Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Ι. | 2-0 |
2. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΛΙΝΤΟ | Τρίτη | 23/04/24 | 21:45 | Κέφης Δ., Κλάδος Γ., Κυριακίδης Β. | 3-1 |
3. | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | Δερμιτζάκης Ν., Μανιώτης Δ., Ροδιτάκης Γ. | |
4. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | Παπαδάκης Φ., Μαρκάκης Α., Πρινιωτάκης Π. | |
5. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 19:30 | Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Ροδίντσης Ε. | |
Youth League - Play Off (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | Φακουρέλης Φ., Σταυράκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
2. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
3. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
4. | ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
5. | ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
7. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
8. | ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
9. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑ | ΠΟΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
10. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 19:30 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 20:00 | ||
12. | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
13. | ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
14. | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
15. | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
17. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
18. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
19. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
20. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΠΟΑ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
Youth League - Play Off (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΠΟΗ | ΣΟΧΩΡΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.