Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α. | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 13/01/18 | 09:00 | 1-1 | |
ΟΦΗ - ΛΙΝΤΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 13/01/18 | 10:00 | 0-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΙΑ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | 6-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | 2-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΝΤΙΑ - ΛΙΝΤΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 09:00 | 0-4 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 10:00 | 6-0 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΦΗ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 11:00 | 1-4 | |
Π.Ο.Α. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/03/18 | 12:00 | 1-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/01/18 | 09:00 | 2-1 | |
ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α. | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/01/18 | 10:00 | 2-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/01/18 | 11:00 | 0-4 | |
ΚΑΝΤΙΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/01/18 | 12:00 | 1-6 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΦΗ - ΚΑΝΤΙΑ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/18 | 09:00 | 9-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΛΙΝΤΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/18 | 10:00 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | 2-1 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α. | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/18 | 12:00 | 1-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/02/18 | 09:00 | 0-0 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/02/18 | 10:00 | 1-4 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΝΤΙΑ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/02/18 | 11:00 | 1-2 | |
Π.Ο.Α. - ΟΦΗ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/02/18 | 12:00 | 1-4 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΝΤΙΑ - Π.Ο.Α. | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/18 | 09:00 | 0-7 | |
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/18 | 10:00 | 2-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | 1-0 | |
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 24/02/18 | 12:00 | 1-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 09:00 | 6-3 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΝΤΙΑ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | 2-1 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | 1-3 | |
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | 3-2 |