Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
diakriton
coffee island
Proactive
DP Studies
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ14 ΕΠΣΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 26/02, 24/2/2024 13:23
 Η Μικτή Κ14 ΕΠΣΗ θα πραγματοποιήσει νέα προπόνηση την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου και ώρα 14:45 στο γήπεδο Αλ... περισσότερα...
Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ, 23/2/2024 10:50
 Αποστολή στην Ρόδο πραγματοποιεί το σαββατοκύριακο η Μικτή Κ15 Γυναικών ΕΠΣΗ, για το παιχνίδι τη... περισσότερα...
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 3ου ΓΥΡΟΥ ΣΕ Α2 ΚΑΙ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣΗ , 22/2/2024 20:17
 Η κλήρωση του 3ου Γύρου των πρωταθλημάτων Α2 Κατηγορίας και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΗ πραγματοποιήθη... περισσότερα...
Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣΗ, 22/2/2024 18:04
 Μετά τις αλλαγές και τις βελτιώσεις που έγιναν στο πρόγραμμα του 12ου Παγκρήτιο Παιδικού Πρωτ... περισσότερα...
Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΟΥ 3ου FINAL FOUR ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ, 22/2/2024 17:03
 Στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μινώα Πεδιάδας, φιλοξενήθηκε σήμερα η Συ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 27/02/2024, 22/2/2024 11:06
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.    ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ : AO ΔΑΜΑΣΤΑΣ         ΘΕΜΑ : ΚΛΗΣΗ ΔΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ... περισσότερα...

Drink fimi asklipios epsirak fb pleasure beach bar

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο24/02/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μπελαντής Ηρακλής)
2.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Βασάκης Γ. Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
3.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο24/02/2415:30Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καρνάτσος Άρης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρασαγάκης Χρήστος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΧΟΥΣάββατο24/02/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
5.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/2416:00Χανιωτάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/02/2415:30Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
7.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο24/02/2417:00Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΣάββατο24/02/2417:30Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σαραντουλάκης Κώστας)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΦΝΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/2418:30Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο24/02/2418:00Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι., Κουναλάκης Χ.
Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο24/02/2411:00Μασέλη Φ., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α.
12.CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/2413:00Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Β., Κανταρτζόγλου Δ.
Youth League ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΟΗ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/2414:00Φακουρέλης Φ., Πετούσης Ι., Θέμελη Π.
Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΣάββατο24/02/2414:30Γιγουρτσής Γ., Κλάδος Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/2418:30Μανιώτης Δ., Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Β.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

musa stamatakis

Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή25/02/2415:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
2.ΡΟΥΒΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή25/02/2415:00Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σφακιανάκης Μανώλης)
3.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος)
4.ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Πατεμτζής Γεώργιος)
5.ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/02/2415:00Σαββούδης Β., Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλυκάκης Μιχάλης)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή25/02/2411:30Αξιώτης Ε., Δασκαλάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης)
7.ΠΟΗ - ΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/02/2411:30Δασκαλάκης Α., Μπατζακάκης Ν., Παπαδάκης Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Κοτταρά Σωτηρία)
8.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/02/2418:30Βασάκης Γ. Ε., Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή25/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: Σαραντουλάκης Κώστας)
10.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/02/2418:30Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ., Φακουρέλης Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Παπαδοπούλης .)
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή25/02/2411:30Δουκιαντζάκης Ν., Μανιώτης Δ., Ροδίντσης Ε.
12.ΟΦΑΜ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/2411:30Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Θέμελη Π.
13.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/02/2417:00Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε., Ζουρμπάκης Α.
14.ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/2418:30Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ., Ζουρνατζίδη Ε.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή25/02/2411:30Δερμιτζάκης Ν., Πετρίδης Ι., Μακράκης Δ.
16.ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή25/02/2415:00Μανιώτης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Ροδίντσης Ε.
17.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΚυριακή25/02/2418:30Κουναλάκης Χ., Μπλαβάκης Β., Γιγουρτσής Γ.
18.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/02/2418:30Ξυπάκης Γ., Περτσελάκης Γ., Φουκαράκης Μ.
Κύπελλο ΕΠΣΗ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη28/02/2400:00
20.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΤετάρτη28/02/2400:00
Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή25/02/2415:00Μπλαβάκης Β., Κουναλάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.
Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή25/02/2416:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.