ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Proactive
Κουτεντακης
Στεφανακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
pwm medical ltd

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ - 23/10/2019 16:50

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΓΟΡΤΥΣ ΘΕΜΑ: ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ – ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ Κύριε Πρόεδρε, Σας γνωρίζ ...

ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - 23/10/2019 16:40

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η. ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: Γ’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΘΕΜΑ: ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κύριε Πρό ...

ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΩΝ - 23/10/2019 14:08

Σας  Γνωρίζουμε τις αλλαγές των αγώνων και σας υπενθυμίζουμε ότι τα Γηπεδούχα  σωματεία, υποχρεούται στη φροντίδ ...

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΕΠΣΗ Κ12 ΣΤΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ - 23/10/2019 10:51

ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙ ...

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΥΜΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ12 - 22/10/2019 18:18

Η συγκρότηση Μικτής Ομάδας Κ12 με παίκτες γεννηθέντες 2008-09 αποτελεί μια νέα πρόκληση για την ΕΠΣΗ και το ξεκίνημα έγινε σήμερ ...

ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ" - 21/10/2019 16:30

Σας γνωρίζουμε την αλλαγή του αγώνα Κυπέλλου ΕΠΣΗ ΦΗΜΗ και σας υπενθυμίζουμε  ότι το Γηπεδούχο  σωματείο, υπ ...


Drink fimi epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΤετάρτη23/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.1-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
2.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00
3.ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00
4.Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΕΚΚυριακή27/10/1915:00
5.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/10/1915:00
6.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00
7.ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο26/10/1915:00
9.ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
10.ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο26/10/1918:00
12.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΒΟΝΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή27/10/1915:00
13.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00
14.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/10/1915:00
15.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/10/1915:00
16.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/10/1915:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΕΚΣάββατο26/10/1915:00
18.ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/10/1915:00
19.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΓΟΗΣάββατο26/10/1916:00
20.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/10/1911:00
21.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΚυριακή27/10/1915:00
22.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00
24.Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/10/1915:00
25.ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/10/1915:00
26.ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/10/1912:00
27.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή27/10/1915:00
28.ΟΦΑΜ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή27/10/1915:00
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/10/1915:00
30.ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
31.ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο26/10/1916:00
32.ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/10/1912:00
33.ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή27/10/1912:00
34.ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή27/10/1915:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.