Atlantis Hotel
Olympia Palace
Lato Boutique

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Δείτε τις ποινές πατώντας στο μενού αριστερά ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ, 25/5/2015 19:45
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ       Στη Συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου  της Ε.Π.Σ.Η. στις 25/05/2015, αποφασίσθηκαν τα κάτωθΙ :          1.- Επικυρώθηκε το προηγούμενο Πρακτικό του Δ.Σ. / Ε.Π.Σ.Η.    2.- Διεκπεραιώθηκε η αλληλογραφία  3.- Συνάντηση με το Σύλλογο Προπονητών Ποδοσφαίρου Νομού Ηρακλείου Πρόεδρο  Πετράκη Κώστα και Γε... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 26/05/2015, 20/5/2015 13:51
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.        ΠΡΟΣ     ΤO  ΣΩΜΑΤΕΙΟ : ΓΟΡΤΥΣ     ΘΕΜΑ : ΚΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ – ΒΟΗΘΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ                       Η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Η.,  καλεί την ΤΡΙΤΗ 26/05/2015 και ώρα 18.30΄, το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου σας καθώς και τον βοηθό προπονητή κ. Malo Dritan ,  σε γραπτή ή προφορική απολογία, για τα ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ, 20/5/2015 08:53
       ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.          Προς    ΣΩΜΑΤΕΙΟ  :ΕΛΠΙΔΕΣ          ΕΔΡΑ ΤΟΥ        ΘΕΜΑ : ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ        Κύριε Πρόεδρε,                 Σας γνωρίζουμε ότι κατόπιν συνεδριάσεως της Πειθαρχικής Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Η. με αριθμ. Πρακτικού 33/19.05.2015  επιβάλλεται η  κάτωθι ποινή :               Είχε κλη... περισσότερα...

Greece U19

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α2 Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή24/05/1518:00Χαραλαμπάκης Ε., Λαλιώτης Γ., Σηφάκης Ζ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
0-11
2.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/05/1518:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Γρύλου Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
5-2
3.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΟΡΙΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή24/05/1518:00Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
2-0
4.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/05/1518:00Μαυραντωνάκης Ι., Πατεράκης Μ., Ζερβάκης Ε. Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
1-1
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ ΠΟΑΚυριακή24/05/1518:00Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
0-2
6.ΔΕΜΑΤΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή24/05/1518:000-3 α.α.
7.ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή24/05/1518:00Στραντζαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
2-0
8.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/05/1518:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
4-3
Γ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΥΡΓΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/05/1518:003-0 α.α.
10.ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΝΑΘΛ.ΟΜ.ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο23/05/1518:00Σαβουιδάκης Κ., Καμπιτακης (ΜΑΘ) Κ., Φραγκουλάκη (ΜΑΘ) Μ.3-0
11.ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2004 - ΙΝΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/05/1518:00Σπινάκης Ν., Κούρπας (ΜΑΘ) Ν., Θραψανιωτάκης (ΜΑΘ) Ρ.7-0
12.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο23/05/1518:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Μάτσας (ΜΑΘ) Κ.2-0
13.ΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/05/1518:00Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Σαμιωτάκης (ΜΑΘ) Ε.2-1
14.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ - ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΗ ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο23/05/1518:00Βιτσαξάκης (μαθ) Α., Χναράκης (ΜΑΘ) Δ., Καλπακίδης (ΜΑΘ) Χ.1-5
15.ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο23/05/1518:00Σαρρής Γ., Καραβασίλης (ΜΑΘ) Γ., Βογιατζάκη Μ.3-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.