ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
Olympia Palace
DP Studies
Lato Boutique
Κουτεντακης
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Προστέθηκε στην ειδική ενότητα «Πρόγραμμα Αγώνων», το πρόγραμμα των Ομίλων Τίτλου και Παραμονής στην Α1 Κατηγορία

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Η ΕΠΣΗ ΤΙΜΗΣΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΣΑΡΡΗ, 05/2/2016 19:11
 Μια από τις σημαντικότερες τιμητικές απονομές κατά την θητεία του στην ΕΠΣΗ πραγματοποίησε σήμερα ο πρόεδρος της Ένωσης, Νίκος Τζώρτζογλου, καθώς επισκέφτηκε στην οικία του τον παλιό παράγοντα της ΠΑΕ ΟΦΗ, Κώστας Σαρρή, και τον τίμησε για την προσφορά του στον ΟΦΗ και το ηρακλειώτικο ποδόσφαιρο γενικότερα.   Ο 96χ... περισσότερα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ , 05/2/2016 18:40
 Μετά το πέρας των επιτυχημένων εκδηλώσεων των τελευταίων ημερών, το Δ.Σ. της ΕΠΣΗ ευχαριστεί:    1) Το ΤALOS PLAZA και το «360 Avenue» café για την φιλοξενία της εκδήλωσης της κοπής πίτας της Ένωσης. Ιδιαίτερα ευχαριστεί τον βουλευτή Ηρακλείου κ. Λευτέρη Αυγενάκη για τη σημαντική συμβολή του στην επιτυχία της εκδήλωσης.   2) Το café Panorama ... περισσότερα...
ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΗ, 05/2/2016 12:59
 Μια όμορφη βραδιά επεφύλαξε η ΕΠΣΗ στους ανθρώπους που έχουν επωμιστεί και φέτος τα καθήκοντα των παρατηρητών αγώνων στα τοπικά πρωταθλήματα.   Με πρωτοβουλία της Επιτροπής Παρατηρητών (Κώστας Θεοδοσάκης-Βαγγέλης Παπαγγελής) έγινε το βράδυ της Παρασκευής τραπέζι στους παρατηρητές, στο μεζεδοπωλείο του «Πίπ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΑΓΩΝΑ, 05/2/2016 11:08
 Η Επιτροπή Πρωταθλήματος ΕΠΣΗ αποφάσισε την αλλαγή του αγώνα Ζαρός-Μοίρες για τον όμιλο παραμονής της Α1 Κατηγορίας και θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 7 Φεβρουαρίου 2016 αντί Σαββάτου που είχε αρχικά οριστεί.... περισσότερα...
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, 04/2/2016 10:37
 Η Διεύθυνση Ανάπτυξης και Εκπαίδευσης Διαιτησίας της ΕΠΣΗ, σας ενημερώνει για το μηνιαίο πρόγραμμα Φεβρουαρίου στις επιμορφωτικές συγκεντρώσεις Δευτέρας   8 Φεβρουαρίου 2016: Γαρεφαλάκης Μιχάλης με θέμα οφσάιντ, Μ1-Μ20    15 Φεβρουαρίου 2016: Κουναλάκης Κώστας με θέμα μαρκαρίσματα, Α1-Α10    22 Φεβρουαρίου 2016: Μαστορίδη... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 09/02/2016, 04/2/2016 10:06
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.    ΠΡΟΣ ΤO ΣΩΜΑΤΕΙΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ   ΘΕΜΑ: ΚΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ   Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Η., καλεί την ΤΡΙΤΗ 9/2/2016 και ώρα 18.30, το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου σας, σε γραπτή ή προφορική απολογία, για τα αναγραφόμενα στο Φύλλο Αγώνος της 31/1/2016 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟΤ.   Τυχόν υπομνήμ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία - Όμιλος Tίτλου
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή07/02/1615:15Λιανδράκης Φ., Μαυρουδής Δ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)
2-0
2.ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Π.Ο.Α.ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή07/02/1615:15Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
0-1
3.Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Μαυραντωνάκης Ι., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
1-0
4.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/02/1615:15Παπαδάκης Φ., Γιαλαμάς Ν., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
2-5
5.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή07/02/1615:15Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδακάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
1-1
Α1 Κατηγορία - Όμιλος Παραμονής
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Ε.Γ.Ο.Η - ΑΛΜΥΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο06/02/1615:15Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Στεφανίδης Σ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
3-0
7.ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή07/02/1615:15Μουρτζάκης Ι., Καρατζάς Γ., Γρύλου Σ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)
2-1
8.ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή07/02/1615:15Κρασαγάκης Χ., Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
1-0
9.ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή07/02/1615:15Κουράκης Ι., Στεφανίδης Σ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
2-0
10.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή07/02/1615:15Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Πατεράκης Μ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
1-2
Α2 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο06/02/1615:15Ζαχαριουδάκης Γ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
5-2
12.ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/02/1615:15Βισκαδούρος Μ., Τουρλουκάκη Χ., Μπούρκερ Ν.
(Παρατηρητής: Σπανάκης Γιώργος)
1-0
13.ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο06/02/1615:15Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
1-4
14.Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή07/02/1615:15Βασάκης Γ. Ε., Μοχιανάκης Α., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
0-1
15.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή07/02/1615:15Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Κανδεράκης Θ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
2-0
16.ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή07/02/1615:15Χανιωτάκης Χ., Βιτσαξάκης Α., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
3-2
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο06/02/1615:15Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Κ., Σαρόγλου Ε.3-0
18.ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο06/02/1615:15Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Καραβασίλης Γ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
1-2
19.ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο06/02/1615:15Σπινάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.1-2
20.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο06/02/1615:15Πατεράκης Μ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)
4-0
21.ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή07/02/1612:30Μαυρουδής Δ., Λιανδράκης Φ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
2-1
22.ΠΟΡΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/02/1612:30Ξυπάκης Γ., Καλπακίδης Χ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
2-1
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/02/1615:15Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Μπαλίδης Α.1-0
24.ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή07/02/1610:30Σφακιανάκης Δ., Στρατάκη Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.9-1
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή07/02/1613:00Πολυχρονάκης Ι., Λαδομένος Μ., Χναράκης Δ.2-2
26.ΠΥΡΓΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή07/02/1615:15Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Πειρασμάκης Γ.1-2
27.ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/02/1615:15Κυριακίδης Ρ., Παπαδόπουλος Ι., Δρακάκης Α.0-3
28.ΑΣΗΜΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Φερετζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Τοπαλιδης Π.1-0
29.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή07/02/1615:15Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Κούρπας Ν.3-4
Γ΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο06/02/1615:15Κούρπας Ν., Γιαλαμάς Ν., Πατεμτζής Γ.4-2
31.ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΒΟΡΡΩΝΣάββατο06/02/1615:15Βασάκης Γ. Ε., Καλπακίδης Χ., Κυριακίδης Ρ.0-4
32.ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο06/02/1615:15Τοπαλιδης Π., Κρασαγάκης Χ., Λαδομένος Μ.0-6
33.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/02/1610:00Θέμελη Π., Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
4-1
34.ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή07/02/1615:15Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Σαμιωτάκης Ε.0-5
35.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/02/1615:15Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε.1-3
36.ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/02/1615:15Σπινάκης Ν., Παπαδάκης Γ., Μπαλίδης Α.2-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο ΕΠΣΗ
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΤετάρτη10/02/1614:30Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ.
2.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη10/02/1614:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.