Olympia Palace
Lato Boutique

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Δείτε τις ποινές πατώντας στο μενού αριστερά ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΛΟΓΙΑ 2511-2014, 20/11/2014 14:44
        ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.     ΠΡΟΣ               ΤO  ΣΩΜΑΤΕΙΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ                    ΘΕΜΑ : ΚΛΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ                              Η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Η.,  καλεί την ΤΡΙΤΗ 25/11/2014 και ώρα 18.30΄  το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου σας, σε γραπτή ή προφορική απολογία, για τα αναγραφόμε... περισσότερα...
ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ, 20/11/2014 14:35
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Π.Σ.Η.     Προς         ΣΩΜΑΤΕΙΟ  :ΜΟΙΡΕΣ                ΕΔΡΑ ΤΟΥ                  ΘΕΜΑ : ΠΟΙΝΗ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ          Κύριε Πρόεδρε,                 Σας γνωρίζουμε ότι κατόπιν συνεδριάσεως της Πειθαρχικής Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Η. με αριθμ. Πρακτικού 9/18.11.2014 επιβάλλεται η  κάτωθι ποινή :     ... περισσότερα...
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ, 17/11/2014 20:25
  ΣΥΛΛYΠΗΤΗΡΙΑ         ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΣΥΝΗΛΘΕ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΛΙΒΕΡΟ ΑΓΓΕΛΜΑ  ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΕΩΣ ΜΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΕΦΑΣΙΣΕ ΟΜΟΦΩΝΑ ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ ΟΠΩΣ :           1.-ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥ ... περισσότερα...

Η Βία στο ποδόσφαιρο

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΟΜ - ΑΝΑΛΗΨΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο22/11/1415:00Νικολακάκης Β., Χαραλαμπάκης Ε., Χαροκόπος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΛΙΑΣΣάββατο22/11/1415:00Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουκουλάκης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Θεοδοσάκης Κώστας)
2-1
3.ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/11/1415:00Μαυραντωνάκης Ι., Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
0-2
Α2 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΕΘΝΙΚΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/11/1415:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
0-4
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΟΑΣάββατο22/11/1415:00Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Βλάχος Χ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
4-0
6.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/11/1415:00Χανιωτάκης Χ., Στεφανίδης Σ., Ζερβάκης Ε. Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
3-2
7.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/11/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Σταυρακάκη Μ., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΡΥΠΑΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο22/11/1415:00Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Ζαχαριουδάκης Γ., Κούρπας (ΜΑΘ) Ν.4-1
9.ΜΟΧΟΣ - ΠΟΡΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο22/11/1415:00Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Βιτσαξάκης (μαθ) Α.1-2
10.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΟΥΒΩΝΣάββατο22/11/1415:00Πατεμτζής Γ., Θέμελη Π., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο22/11/1415:00Λαλιώτης Γ., Κουναλάκης Γ., Δρακάκης Α.4-2
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΗ - ΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο22/11/1415:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φορτετσανάκης (ΜΑΘ) Μ., Μπούρκερ (ΜΑΘ) Ν.6-0
13.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΣάββατο22/11/1415:00Πατεράκης Μ., Κανδεράκης Θ., Μοχιανάκης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
2-0
14.ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ ΗΡΑΚΛ - ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2004ΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1415:00Ελευθεράκης Σ., Σαβουιδάκης (Μαθ) Σ., Κασαπάκης Κ.1-2
15.ΙΝΙ - ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο22/11/1415:00Φερετζάκης Ν., Πλαίτης (ΜΑΘ) Γ., Λαδομένος (ΜΑΘ) Μ.5-4
Κύπελλο Ε.Π.Σ.Η.
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη19/11/1414:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-2
17.ΑΟΤ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη19/11/1414:30Πολυχρονάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ.1-2
18.ΠΟΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη19/11/1414:30Τζανακάκης Ε., Πατεράκης Μ., Λαλιώτης Γ.3-2
19.ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη19/11/1414:30Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χαροκόπος Α.0-2
20.ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΟΦΗ ΕΓΟΗΤετάρτη19/11/1414:30Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-5
Α Όμιλος Παιδικού 2000-2001
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Π.Ο.Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΟΑΣάββατο22/11/1410:00
22.ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο22/11/1411:00
23.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΣάββατο22/11/1412:00
Α Όμιλος Παιδικού 2002-2003
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/11/1410:00
25.ΛΙΝΤΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/11/1411:00
26.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/11/1412:00
Β Όμιλος Παιδικού 2000-2001
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΕΚΣάββατο22/11/1409:00
28.ΟΦΗ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΕΚΣάββατο22/11/1410:00
29.ΟΦΗ ΠΑΝΟΜ - Π.Ο.Α.ΑΕΚΣάββατο22/11/1411:00
30.ΑΟΤ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΑΕΚΣάββατο22/11/1412:00
31.ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΕΚΣάββατο22/11/1413:00
Β Όμιλος Παιδικού 2002-2003
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΟΦΗ ΠΑΝΟΜ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1409:00
33.ΑΟΤ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1410:00
34.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Π.Ο.Α.ΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1411:00
35.ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1412:00
36.ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΛΙΝΤΟΣάββατο22/11/1413:00
Γ Όμιλος Παιδικού 2000-2001
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΛΙΝΤΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΓΟΗΣάββατο22/11/1409:00
38.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο22/11/1410:00
39.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΟΑΝΕΓΟΗΣάββατο22/11/1411:00
40.ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΣάββατο22/11/1412:00
Γ Όμιλος Παιδικού 2002-2003
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.Π.Ο.Α. - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/11/1409:00
42.ΑΜΝΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/11/1410:00
43.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/11/1411:00
44.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/11/1412:00
45.ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/11/1413:00
Δ Όμιλος Παιδικού 2000-2001
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α.ΕΓΟΗΣάββατο22/11/1409:00
47.ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο22/11/1410:00
48.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο22/11/1411:00
49.ΡΑΥΚΟΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ ΕΓΟΗΣάββατο22/11/1412:00
50.ΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο22/11/1413:00
Παιδικό 1999
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/11/1410:00
52.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΟΚΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/11/1411:00
53.ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α.Ο. - ΑΜΝΙΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/11/1412:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΡΟΥΒΑΣ ΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΠΙΣΚυριακή23/11/1415:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
2.ΑΣΙΤΕΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ ΑΣΙΤΩΝΚυριακή23/11/1415:00Αδαμάκης Α. Θ., Νικολακάκης Β., Πατεμτζής Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
3.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/11/1415:00Ζαχαριουδάκης Γ., Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
4.ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή23/11/1415:00Βισκαδούρος Μ., Γρύλου Σ., Γαρεφαλάκης Μ. Κ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή23/11/1415:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Ν. Κ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
6.Π.Ο.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΟΑΚυριακή23/11/1415:00Μουρτζάκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Θεοδοσάκης Κώστας)
7.dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΟΤΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή23/11/1415:00
Α2 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1415:00Κρασαγάκης Χ., Λαλιώτης Γ., Χαροκόπος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
9.ΔΕΜΑΤΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΟΡΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/11/1415:00Μανδαλενάκης Ε., Τσικνάκης Γ., Σαβουιδάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
10.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/11/1415:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Πατεράκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
11.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΕΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή23/11/1415:00Σπινάκης Ν., Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΟΚ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/11/1412:00Μαστορίδης Δ., Σταυρακάκη Μ., Φορτετσανάκης (ΜΑΘ) Μ.
13.ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Δασκαλάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτακης (ΜΑΘ) Γ.
14.ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00Στραντζαλίδης Α., Χανιωτάκης Χ., Κανδεράκης Θ.
15.ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Ξυπάκης Γ., Φορτετσανάκης (ΜΑΘ) Μ., Κασαπάκης Κ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΚυριακή23/11/1411:00Σαβουιδάκης Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μπούρκερ (ΜΑΘ) Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
17.ΠΑΛΛΙΑΝΗ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΣΠΙΣΚυριακή23/11/1411:00Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Ν., Τοπαλιδης Π.
18.ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/11/1411:30Μαυραντωνάκης Ι., Χαροκόπος Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
19.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΡΦΕΣΕΓΟΗΚυριακή23/11/1415:00Χριστουλάκης Ε., Χναράκης (ΜΑΘ) Δ., Πλαίτης (ΜΑΘ) Γ.
20.ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π., Μοχιανάκης (ΜΑΘ) Α.
21.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή23/11/1415:00Κουράκης Ι., Φλώρος (ΜΑΘ) Δ., Σαβουιδάκης (Μαθ) Σ.
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/11/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Λαδομένος (ΜΑΘ) Μ., Κούρπας (ΜΑΘ) Ν.
23.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΝΑΘΛ.ΟΜ. - ΠΥΡΓΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή23/11/1415:00Ζερβάκης Ε. Γ., Βλάχος Χ., Βιτσαξάκης (μαθ) Α.
24.ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΓΩΝΙΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή23/11/1415:00Σφακιανάκης Δ., Δρακάκης Α., Τοπαλιδης Π.
Κύπελλο Ε.Π.Σ.Η.
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη26/11/1414:30Σπινάκης Ν., Μαθιουδάκης Β., Σφακιανάκης Ε. Μ.
26.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΑΤετάρτη26/11/1414:30Κρασαγάκης Χ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
27.ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη26/11/1414:30Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακάκης Α.
28.ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη26/11/1414:30Πατεμτζής Γ., Λαδομένος (ΜΑΘ) Μ., Χριστουλάκης Ε.
Α Όμιλος Παιδικού 2004-2005
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΚυριακή23/11/1409:00
30.ΑΜΝΙΣΟΣ - ΟΦΗ ΠΟΑΚυριακή23/11/1410:00
31.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΚυριακή23/11/1411:00
32.ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΚυριακή23/11/1412:00
Α Όμιλος Παιδικού 2006-2007
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΟΦΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1410:00
34.ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1411:00
35.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1412:00
Α Όμιλος Παιδικού 2008-2009
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΤΣΕΤΟΚυριακή23/11/1410:00
37.ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΤΣΕΤΟΚυριακή23/11/1411:00
38.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΜΝΙΣΟΣΚΑΛΤΣΕΤΟΚυριακή23/11/1412:00
Β Όμιλος Παιδικού 2006-2007
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1409:00
40.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1410:00
41.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1411:00
42.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΗ ΠΑΝΟΜΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1412:00
43.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚυριακή23/11/1413:00
Β Όμιλος Παιδικού 2008-2009
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚΑΝΤΙΑΚυριακή23/11/1410:00
45.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΑΝΤΙΑΚυριακή23/11/1411:00
46.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΚΑΝΤΙΑΚυριακή23/11/1412:00
Β1 Όμιλος Παιδικού 2004-2005
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1411:00
48.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΟΤΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1412:00
49.ΟΦΗ - ΝΕΑΠΟΛΗΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1413:00
Β2 Όμιλος Παιδικού 2004-2005
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1410:00
51.ΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1411:00
52.Π.Ο.Α. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1412:00
Γ Όμιλος Παιδικού 2006-2007
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟSPORTIVOΚυριακή23/11/1409:00
54.ΑΟΤ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣSPORTIVOΚυριακή23/11/1410:00
55.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ SPORTIVOΚυριακή23/11/1411:00
56.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗSPORTIVOΚυριακή23/11/1412:00
Δ Όμιλος Παιδικού 2002-2003
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/11/1409:00
58.ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/11/1410:00
59.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/11/1411:00
60.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/11/1412:00
61.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΟΦΗ ΜΕΣ/ΓΟΡΤΥΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/11/1413:00
Δ Όμιλος Παιδικού 2006-2007
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1410:00
63.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1411:00
64.ΛΙΝΤΟ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1412:00
65.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/11/1413:00
Ε Όμιλος Παιδικού 2002-2003
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Π.Ο.Α.ΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1409:00
67.ΠΑΟΚ - ΑΣΙΤΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1410:00
68.ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α.Ο. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1411:00
69.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟΚυριακή23/11/1412:00
Ε Όμιλος Παιδικού 2006-2007
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣSPORTIVOΚυριακή23/11/1410:00
71.ΖΑΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣSPORTIVOΚυριακή23/11/1411:00
72.ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΦΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΟΡΤΥΣSPORTIVOΚυριακή23/11/1412:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.