ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κουτεντακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

EYXAΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - 20/2/2018 13:20

Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων ΕΠΣΗ ευχαριστεί την ΕΠΣ Πειραιά και όσους συνέβαλαν στην άψογη διοργάνωση και φιλοξενία των α ...

ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ - 19/2/2018 14:09

Ο ενωσιακός προπονητής της Μικτής Παίδων ΕΠΣΗ Αντώνης Φραγκάκης προγραμμάτισε προπόνηση την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου και ώρ ...

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ ΕΠΣΗ - 16/2/2018 19:59

Μετά την πρόκρισή της στην προημιτελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, η Μικτή Νέων ΕΠΣΗ θα ξεκινήσει την προετοιμασί ...

THN ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - 16/2/2018 17:00

Μετά από απόφαση της Υποεπιτροπής Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, η κλήρωση για την ανάδειξη των ζευγαριών της Γ’ Φάσης των εν ...

ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΟΡΤΗΣ – ΕΝΟΤΗΤΑΣ – ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ - 16/2/2018 11:47

Μια από τις πιο όμορφες εκδηλώσεις των τελευταίων ετών πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης στο κέντρο «Πετούσης», ...

ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΑΠΟΨΕ Η ΕΠΣΗ ΜΕ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ - 15/2/2018 09:37

Το Ηρακλειώτικο ποδόσφαιρο απόψε γιορτάζει, με την ΕΠΣΗ να διοργανώνει μια μεγάλη εκδήλωση για την κοπή της πίτας. Το ρ ...


epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο17/02/1815:30Μουρτζάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ.2-0
Κύπελλο ΕΠΣΗ
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΤετάρτη21/02/1815:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Δ.3-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο24/02/1815:00
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΟΡΤΥΣΠΟΑΣάββατο24/02/1815:00
3.ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/02/1815:00
4.ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή25/02/1815:00
5.ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή25/02/1815:00
6.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/02/1815:00
7.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00
8.ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή25/02/1815:00
9.ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή25/02/1815:00
Α2 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο24/02/1815:00
11.ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00
12.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00
13.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή25/02/1815:00
14.ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΑΥΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/02/1815:00
15.ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00
16.Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή25/02/1815:00
17.ΠΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/1815:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/02/1815:00
19.ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/02/1815:00
20.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο24/02/1815:00
21.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο24/02/1817:30
22.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή25/02/1811:00
23.ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή25/02/1815:00
24.ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή25/02/1815:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1815:00
26.ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΡΟΚΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00
27.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1815:00
28.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΚυριακή25/02/1812:45
29.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/02/1815:00
30.ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή25/02/1815:00
Γ΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00
32.ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο24/02/1815:00
33.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1817:30
34.ΟΦΑΜ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΓΟΗΚυριακή25/02/1810:30
35.ΓΩΝΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή25/02/1811:00
36.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/1811:30
37.ΔΑΦΝΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή25/02/1815:00
Παιδικό 2002
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΑΚΣάββατο24/02/1812:00
39.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΒΑΚΣάββατο24/02/1813:00
Παιδικό 2003-2004 Α΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΣάββατο24/02/1810:00
41.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗΠΟΑΣάββατο24/02/1811:00
42.ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΟΑΣάββατο24/02/1812:00
43.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑΣάββατο24/02/1813:00
Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΚΑΝΤΙΑ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1809:00
45.ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1810:00
46.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1811:00
47.ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1812:00
Παιδικό 2003-2004 Γ΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΣΙΤΕΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1809:00
49.ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο24/02/1810:00
50.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο24/02/1811:00
51.ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1812:00
Παιδικό 2003-2004 Δ΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.Π.Ο.Α. - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΑΚΣάββατο24/02/1809:00
53.ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΒΑΚΣάββατο24/02/1810:00
54.ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΒΑΚΣάββατο24/02/1811:00
Παιδικό 2005-2006 Α΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1809:00
56.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1810:00
Παιδικό 2005-2006 Β1΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1811:00
58.ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1812:00
59.ΜΟΙΡΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1813:00
Παιδικό 2005-2006 Β2΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1809:00
61.ΟΦΗ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1810:00
62.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1811:00
Παιδικό 2005-2006 Γ΄ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΚΑΝΤΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1809:00
64.ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1810:00
65.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1811:00
66.Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1812:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.