Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Γήπεδο ΕΓΟΗ

Πρώτο Προηγούμενο 25 από 55 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΒΑΓΙΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: x μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ, ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ., ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ, Ε.Γ.Ο.Η, ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ, ΘΕΡΙΣΟΣ 1978, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ, ΟΦΑΜ
Δεύτερη έδρα: Π.Ο.Α., ΡΩΜΑΝΟΣ, ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η., ΤΥΛΙΣΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο03/02/1810:000-3 α.α.
2.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο03/02/1811:000-1
3.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣάββατο03/02/1812:000-5
4.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο03/02/1813:000-1
5.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣΣάββατο03/02/1815:001-2
6.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978Κυριακή04/02/1811:001-2
7.Γ΄ Κατηγορία ΟΦΑΜ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚυριακή04/02/1813:153-3
8.Α1 ΚατηγορίαΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚυριακή04/02/1815:300-3
9.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣάββατο10/02/1809:00
10.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο10/02/1810:00
11.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΣάββατο10/02/1811:00
12.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΣάββατο10/02/1812:00
13.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΣάββατο10/02/1815:000-0
14.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚυριακή11/02/1812:003-1
15.Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:001-0
16.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΣΙΤΕΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣάββατο24/02/1809:00
17.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΣάββατο24/02/1810:00
18.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο24/02/1811:00
19.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣάββατο24/02/1812:00
20.Α1 ΚατηγορίαΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟΣάββατο24/02/1815:00
21.Γ΄ Κατηγορία ΟΦΑΜ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Κυριακή25/02/1810:30
22.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94Κυριακή25/02/1812:45
23.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΚυριακή25/02/1815:00
24.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΣΙΤΕΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΣάββατο03/03/1810:00
25.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣάββατο03/03/1811:00
26.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΣάββατο03/03/1812:00
27.Παιδικό 2003-2004 Γ΄ ΌμιλοςΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣΣάββατο03/03/1813:00
28.Α2 ΚατηγορίαΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΣάββατο03/03/1815:00
29.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚυριακή04/03/1810:30
30.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΚυριακή04/03/1812:45
31.Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΚυριακή04/03/1815:00
32.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΚΑΣάββατο10/03/1815:30
33.Α2 ΚατηγορίαΕ.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/03/1815:30