ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Atlantis Hotel
Στεφανακης
Lato Boutique
Olympia Palace
Κουτεντακης
DP Studies
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία - Μπαράζ κατάταξης
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/09/1616:30Λαλιώτης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/09/1616:30Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακουλάκης Κ.3-1
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο17/09/1616:30Σπινάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)6-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΕΚΚυριακή18/09/1611:00Ζερβάκης Ε. Γ., Ψαρράς Κ., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή18/09/1611:00Ελευθεράκης Σ., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.3-5
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/09/1616:30Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή18/09/1616:30Τοπαλιδης Π., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/09/1616:30Ελευθεράκης Σ., Σπινάκης Ν., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΣάββατο24/09/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Τζανακάκης Ε., Μπούρκερ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΠΟΑΣάββατο24/09/1616:45Λαλιώτης Γ., Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/09/1611:00Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.3-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/09/1611:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Γενετζάκης Ε., Μάτσας Κ.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή25/09/1616:30Τζανακάκης Ε., Καζόγλου Χ., Φανουράκη Μ.3-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή25/09/1616:30Κασαπάκης Κ., Καρατζάς Γ., Ψαρράς Κ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/10/1616:00Συναδινάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-6
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/10/1616:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κουράκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.1-6
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/10/1611:00Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΕΚΚυριακή02/10/1611:00Νικολακάκης Β., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή02/10/1611:00Παπαδάκης Φ., Κουρπάς Ν., Σπαθαράκης Γ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή02/10/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Χναράκης Δ., Μπαλίδης Α.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/10/1616:00Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο08/10/1616:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.2-1
ΒΟΝΗ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο08/10/1616:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Στέφα ¶. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-5
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΚυριακή09/10/1611:00Πατεράκης Μ., Καμπιτάκης Κ., Πειρασμάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-3
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/10/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή09/10/1616:00Πατεράκης Μ., Μερκουλίδης Ν., Σπαθαράκης Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή09/10/1616:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδακάκης Γ., Ζαφείρης Α.6-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή09/10/1616:00Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν., Ψαρράς Κ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο15/10/1615:30Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α., Καούρας Γ.2-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/10/1615:30Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-2
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/10/1615:30Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Νεραντζάκης Ν.0-3
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/10/1611:00Καρατζάς Γ., Σαμιωτάκης Ε., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΕΚΚυριακή16/10/1611:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.0-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΑΡΙΠΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή16/10/1615:30Ξυπάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Καμπιτάκης Κ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/10/1615:30Κασαπάκης Κ., Φανουράκη Μ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο22/10/1615:00Πατεράκης Μ., Χναράκης Δ., Φανουράκη Μ.3-1
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΟΧΟΥΣάββατο22/10/1615:00Τζανακάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο22/10/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Κ.4-3
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/10/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαβουιδάκης Σ., Ζαφείρης Α.5-2
ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/10/1611:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΕΚΚυριακή23/10/1611:00Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1615:00Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο29/10/1615:00Χριστουλάκης Ε., Μπαλίδης Α., Τζώρτζογλου Φ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/10/1615:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Νεραντζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-5
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο29/10/1615:00Κουναλάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Ψαρράς Κ.0-3
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/10/1611:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Στέφα ¶.4-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/10/1611:00Μαστορίδης Δ., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΚυριακή30/10/1615:00Τζανακάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Καούρας Γ.1-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Φανουράκη Μ.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο05/11/1615:00Παπαδάκης Φ., Κασαπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ.1-1
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/11/1615:00Λαλιώτης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΠΟΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/11/1615:00Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Κ., Γενετζάκης Ε.2-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΑΡΑΥΓΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/11/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βασάκης Γ. Ε., Συναδινάκης Κ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΚυριακή06/11/1611:00Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.1-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή06/11/1615:00Τοπαλιδης Π., Ζαφείρης Α., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/11/1615:00Τζανακάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Κασαπάκης Κ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-6
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο12/11/1615:00Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ.4-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/11/1611:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ.3-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΡΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή13/11/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Ζαφείρης Α.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00Περτσελάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.8-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/11/1615:00Καρατζάς Γ., Τοπαλιδης Π., Στέφα ¶.2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή13/11/1615:17Βοριζανάκης Σ., Χαραλαμπάκης Ε., Σταυράκης Γ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/11/1615:00Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ.3-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/1615:00Τζανακάκης Ε., Καζόγλου Χ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΠΟΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/11/1611:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΕΚΚυριακή20/11/1611:00Καρατζάς Γ., Σαρόγλου Ε., Τζώρτζογλου Φ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/1611:00Κασαπάκης Κ., Μπλαβάκης Ε., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-9
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΟΝΗΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/1615:00Παπαδάκης Φ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν., Μπεκιράκης Ι.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/11/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουράκης Ι., Σπαθαράκης Γ.5-1
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/11/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Βοριζανάκης Σ.6-0
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΟΧΟΥΣάββατο26/11/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Στέφα ¶.3-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/11/1613:30Αδαμάκης Α. Θ., Βασάκης Γ. Ε., Φανουράκη Μ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή27/11/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.4-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή27/11/1615:00Παπαδάκης Φ., Σαβουιδάκης Σ., Μοχιανάκης Α.5-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΟΑΚυριακή27/11/1618:00Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο03/12/1615:00Σταυρακάκη Μ., Δασκαλάκης Ι., Ζαφείρης Α.1-5
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΧΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.2-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/12/1615:00Ελευθεράκης Σ., Τουρλουκάκη Χ., Στέφα ¶.5-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΕΚΚυριακή04/12/1611:00Τζανακάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Σαρόγλου Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/12/1611:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Καζόγλου Χ., Μάτσας Κ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/12/1615:00Ζερβάκης Ε. Γ., Βοριζανάκης Σ., Γενετζάκης Ε.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΚυριακή04/12/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Τζώρτζογλου Φ., Βλαχάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/12/1615:00Κυριακόπουλος Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-1
ΒΟΝΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/12/1615:00Τζανακάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Συναδινάκης Κ.1-0
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο10/12/1615:00Κουράκης Ι., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/12/1611:00Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.6-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή11/12/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βασάκης Γ. Ε., Μαντσε Ν.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή11/12/1615:00Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μπαλίδης Α.3-2
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή11/12/1617:00Βισκαδούρος Μ., Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Σ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΜΟΧΟΥΣάββατο17/12/1615:00Τζανακάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.4-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο17/12/1615:00Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαντσε Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο17/12/1615:00Κουρπάς Ν., Πολυχρονάκης Ι., Μπούρκερ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο17/12/1615:00Κασαπάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Γενετζάκης Ε.2-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/12/1611:00Ζερβάκης Ε. Γ., Σιγανού Γ., Γενετζάκης Ε.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή18/12/1615:00Νικολακάκης Β., Περτσελάκης Γ., Ζαφείρης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)4-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή18/12/1615:00Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Σταυράκης Γ.1-6


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο14/01/1715:00Καρατζάς Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε.0-2
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/01/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Ψαρράς Κ.1-1
ΠΟΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/01/1711:00Συναδινάκης Κ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/01/1715:00Αδαμάκης Α. Θ., Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή15/01/1715:00Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Μαντσε Ν.1-5
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1715:00Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βλαχάκης Ε.7-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/01/1715:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Στεφανίδης Σ., Κατσογιάννης Η.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΡΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο21/01/1715:00Σπινάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Σταυράκης Γ.1-2
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/01/1715:00Καρατζάς Γ., Πειρασμάκης Γ., Καζόγλου Χ.3-2
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/01/1711:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Μαντσε Ν.2-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/01/1715:00Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Καζόγλου Χ.2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή22/01/1715:00Σταυρακάκη Ν., Τοπαλιδης Π., Κατσογιάννης Η.5-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή22/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΟΑΚυριακή22/01/1718:00Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι., Μπλαβάκης Ε.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑΕΛΙΑΣΣάββατο28/01/1715:00Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/01/1715:00Τζανακάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Σαρόγλου Ε.2-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/01/1715:00Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/01/1711:00Ζαχαριουδάκης Γ., Καούρας Γ., Βοριζανάκης Σ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00Καρατζάς Γ., Σπαθαράκης Γ., Βοριζανάκης Σ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/01/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α., Μαντσε Ν.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή29/01/1715:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακίδης Ρ., Δρακουλάκης Κ.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο04/02/1715:15Τζανακάκης Ε., Καρατζάς Γ., Καμπιτάκης Κ.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο04/02/1715:15Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κουρπάς Ν.0-1
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/02/1715:15Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΠΟΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/1711:00Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η., Σαμιωτάκης Ε.3-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/02/1715:15Σφακιανάκης Ε. Μ., Σαβουιδάκης Σ., Βλαχάκης Ε.1-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή05/02/1715:15Ελευθεράκης Σ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/1716:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Φανουράκη Μ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/02/1715:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο11/02/1715:30Σταυρακάκη Μ., Μπλαβάκης Ε., Στέφα ¶.0-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο11/02/1715:30Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/02/1713:00Τζανακάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή12/02/1715:30Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.0-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή12/02/1715:30Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Μαντσε Ν.1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΚυριακή12/02/1718:15Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο18/02/1715:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κρασαγάκης Χ., Ψαρράς Κ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο18/02/1715:30Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η., Κουρπάς Ν.5-1
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/02/1715:30Κασαπάκης Κ., Μερκουλίδης Ν., Ζαφείρης Α.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/02/1710:30Λαλιώτης Γ., Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ.3-0 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/02/1712:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή19/02/1715:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Σαβουιδάκης Σ.5-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή19/02/1715:30Παπαδάκης Φ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σταυράκης Γ.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο04/03/1716:00Καρατζάς Γ., Νεραντζάκης Ν., Μπεκιράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο04/03/1716:00Κρασαγάκης Χ., Μαντσε Ν., Γενετζάκης Ε.0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΠΟΑΣάββατο04/03/1718:40Κυριακίδης Ρ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ.1-3
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/03/1711:00Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Σταυράκης Γ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/03/1711:00Πατεμτζής Γ., Τοπαλιδης Π., Τζανακάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/03/1716:00Χριστουλάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Βλαχάκης Ε.0-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή05/03/1716:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Στέφα ¶.5-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΙΑΣΣάββατο11/03/1716:00Μαυρουδής Δ., Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΒΟΝΗΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή12/03/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Καούρας Γ., Χναράκης Δ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή12/03/1716:00Κασαπάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Φανουράκη Μ.0-0
ΠΟΡΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/03/1716:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πειρασμάκης Γ., Βιτσαξάκης Α.7-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΛΙΑΣΚυριακή12/03/1716:00Κουράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Καμπιτάκης Κ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη22/03/1716:00Κρασαγάκης Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κουρπάς Ν.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη22/03/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Τοπαλιδης Π.2-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/03/1716:00Μαυρουδής Δ., Κασαπάκης Α., Βιτσαξάκης Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο18/03/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο18/03/1716:00Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο18/03/1716:00Αδαμάκης Α. Θ., Κουρπάς Ν., Κατσογιάννης Η.2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο18/03/1716:00Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-0
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/03/1716:00Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ., Στέφα ¶.2-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/03/1716:00Σπινάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Ζαφείρης Α.2-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο25/03/1716:30Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο25/03/1716:30Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ., Δρακάκης Α.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΕΚΣάββατο25/03/1716:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Καζόγλου Χ., Τοπαλιδης Π.3-5
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο25/03/1716:30Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Στέφα ¶.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο25/03/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.5-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο25/03/1716:30Ελευθεράκης Σ., Δασκαλάκης Ι., Πλαίτης Γ.3-2
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/03/1716:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Νεραντζάκης Ν.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο01/04/1716:30Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.5-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο01/04/1716:30Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Μαντσε Ν.2-1
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/04/1716:30Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Γενετζάκης Ε.6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο01/04/1716:30Ξυπάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Μερκουλίδης Ν.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΧΟΥΣάββατο01/04/1716:30Παπαδάκης Φ., Κρασαγάκης Χ., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο01/04/1716:30Σταυρακάκη Μ., Σαρόγλου Ε., Θέμελη Π.1-3
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο01/04/1716:30Φερετζάκης Ν., Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο08/04/1716:30Τζανακάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κώστας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο08/04/1716:30Ρεμιδιανάκης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Γενετζάκης Ε.3-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο08/04/1716:30Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Στέφα ¶.4-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/04/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο08/04/1716:30Κρασαγάκης Χ., Ζαφείρης Α., Μερκουλίδης Ν.0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο08/04/1716:30Δρακουλάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Βλαχάκης Ε.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο08/04/1719:00Ελευθεράκης Σ., Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α.0-2