Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κουτεντακης
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΑΡΑΥΓΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/09/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Ζιουτος Κ., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο30/09/1716:00Περτσελάκης Γ., Γενετζάκης Ε., Βλαχάκης Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο30/09/1716:00Ζαφείρης Α., Νεραντζάκης Ν., Μοχιανάκης Α.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο30/09/1716:15Φουκάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε.0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/10/1711:00Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή01/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μπεκιράκης Ι.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΚυριακή01/10/1718:30Δασκαλάκης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/10/1716:00Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.0-3
ΜΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο07/10/1716:00Καρατζάς Γ., Τοπαλιδης Π., Ζιουτος Κ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/10/1716:00Φουκάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ., Καζόγλου Χ.0-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00Μανδαλενάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο07/10/1718:30Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.6-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή08/10/1716:00Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Βλαχάκης Ε.3-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή08/10/1716:00Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Σπαθαράκης Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/10/1715:30Τζώρτζογλου Φ., Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο14/10/1715:30Ζαφείρης Α., Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Α.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΛΙΑΣΣάββατο14/10/1715:30Κυριακίδης Ρ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/10/1711:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζαφείρης Α., Γενετζάκης Ε.2-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΚυριακή15/10/1711:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.5-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή15/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο21/10/1715:30Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε., Σπαθαράκης Γ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο21/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Χαραλαμπάκης Ε., Πλαίτης Γ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο21/10/1715:30Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο21/10/1718:00Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/10/1711:00Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φανουράκη Μ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/10/1712:00Χναράκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο28/10/1715:00Ζαφείρης Α., Παπαδάκης Φ., Κρασαγάκης Χ.2-1
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/10/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.6-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο28/10/1715:00Ελευθεράκης Σ., Τοπαλιδης Π., Κατσογιάννης Η.0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/10/1715:00Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή29/10/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ., Δρακωνάκης Ε.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή29/10/1715:00Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.1-0
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/1715:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Ι.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/11/1715:00Σταυρακάκη Μ., Κρασαγάκης Χ., Σιγανού Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο04/11/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Στέφα ¶., Μαυρουδής Ι.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο04/11/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Επιτροπάκη Ε., Φανουράκη Μ.0-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο04/11/1718:00Μαστορίδης Δ., Τζώρτζογλου Φ., Ψαρράς Κ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/11/1711:00Χαραλαμπάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή05/11/1712:00Χναράκης Δ., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.3-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/11/1715:00Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Δ.1-0
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/11/1715:00Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/11/1715:00Μαστορίδης Δ., Φουκάκης Γ., Βλαχάκης Ε.1-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΙΝΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00Περτσελάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κατσογιάννης Η.2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο18/11/1717:30Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.2-2
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή19/11/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή19/11/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/1715:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο25/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΑΣάββατο25/11/1717:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/11/1711:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή26/11/1712:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/12/1715:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/12/1715:00
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΣάββατο02/12/1715:00
ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/12/1715:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΑΡΙΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/12/1715:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο02/12/1717:30
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή03/12/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο09/12/1715:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο09/12/1715:00
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο09/12/1715:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/12/1717:30
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/12/1711:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή10/12/1715:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή10/12/1715:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΠΟΑΚυριακή17/12/1715:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή17/12/1715:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/12/1715:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο13/01/1815:00
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/01/1815:00
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΟΧΟΥΣάββατο13/01/1815:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΟΑΣάββατο13/01/1817:30
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/01/1815:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/01/1815:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή14/01/1815:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/1815:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/01/1815:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο20/01/1817:30
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/01/1811:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή21/01/1812:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΝΩΠΟΛΗΣΚυριακή21/01/1815:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΒΟΝΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ