Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Proactive
fifty
diakriton
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΖΑΡΟΥΣάββατο29/10/2215:30Βισκαδούρος Α., Κανταρτζόγλου Δ., Μπατζακάκης Ν.3-1
ΔΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή30/10/2212:00Αναβλήθηκε
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΟΧΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή30/10/2215:30Κρασαγάκης Χ., Βασιλάκης Α., Παρασύρης Γ.2-5
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/10/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή30/10/2218:30Αξιώτης Ε., Σκρεπετός Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΔΙΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο05/11/2215:00Σκρεπετός Σ., Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/11/2215:30Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή06/11/2212:00Αναβλήθηκε
ΜΟΧΟΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή06/11/2215:00Μάτσας Κ., Περτσελάκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή06/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Βάγιας Κ., Πετρίδης Ι.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/11/2211:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πετούσης Ι., Μακράκης Δ.2-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΙΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/11/2211:30Αξιώτης Ε., Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΧΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή13/11/2215:00Ξυπάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Μπατζακάκης Ν.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή13/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Κλάδος Γ., Κουναλάκης Χ.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/11/2215:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Κλάδος Γ.6-0
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή20/11/2211:30Σκρεπετός Σ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Αξιώτης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Πετούσης Ι.2-3
ΖΑΡΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΖΑΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ζιούτος Κ., Κουναλάκης Χ., Πετρίδης Ι.2-2
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή20/11/2215:00Αναβλήθηκε


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο26/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Φανουράκη Μ., Πετούσης Ι.3-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο26/11/2215:00Χριστουλάκης Ε., Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η.1-4
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/11/2211:00Ζουρμπάκης Α., Καρατζάς Γ., Πετρίδης Ι.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή27/11/2215:00Ζιούτος Κ., Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο03/12/2215:00Ξυπάκης Γ., Πετούσης Ι., Κανταρτζόγλου Δ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο03/12/2217:00Παπαδάκης Φ., Δερμιτζάκης Ν., Δουκιαντζάκης Ν.2-1
ΔΙΑΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή04/12/2215:00Αξιώτης Ε., Ξυπάκης Γ., Βάγιας Κ.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή04/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00Ζουρμπάκης Α., Μπαλίδης Α., Δουκιαντζάκης Ν.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00Σκρεπετός Σ., Κυριακόπουλος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή11/12/2211:30Γαρεφαλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Κλάδος Γ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή11/12/2215:00Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κουναλάκης Χ.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΚΑΝΑΡΙΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/02/2313:30Μάτσας Κ., Ανδριανάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΒΟΡΡΩΝΣάββατο07/01/2315:00Τζατζαράκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.1-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο07/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή08/01/2315:00Κανταρτζόγλου Δ., Πετρίδης Ι., Δερμιτζάκης Ν.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ., Κουναλάκης Χ.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΔΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή08/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή18/12/2211:30Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή18/12/2214:00Χανιωτάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν., Βάγιας Κ.1-3
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΜΟΧΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή18/12/2215:00Μανιώτης Δ., Πετούσης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΖΑΡΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Φραντζολάκης Ε., Μπλαβάκης Β.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο14/01/2315:00Τζατζαράκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Σκρεπετός Σ.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/01/2315:00Κατσογιάννης Η., Δερμιτζάκης Ν., Μπαλίδης Α.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο14/01/2315:00Αξιώτης Ε., Μανιώτης Δ., Κουναλάκης Χ.3-1
ΜΟΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΜΟΧΟΥΚυριακή15/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πετούσης Ι.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00Αναβλήθηκε


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΔΙΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή22/01/2311:30Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Κανταρτζόγλου Δ.1-3
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΧΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή22/01/2315:00Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α., Τάσης Κ.1-4
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή22/01/2315:00Σταυράκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν., Κουναλάκης Χ.2-3
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή22/01/2315:00Αξιώτης Ε., Θέμελη Π., Χριστουλάκης Ε.3-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο28/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΔΩΡΙΕΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο28/01/2315:00Αξιώτης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουναλάκης Χ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΖΑΡΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο28/01/2315:00Σαββούδης Β., Παρασύρης Γ., Τάσης Κ.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή29/01/2315:00Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.1-1
ΔΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή29/01/2315:00Σταυράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Β.2-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΟΡΡΩΝΣάββατο04/02/2315:00Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Σταυράκης Γ.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/2310:30Τζατζαράκης Δ., Θέμελη Π., Κουναλάκης Χ.4-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/02/2315:00Παπαδάκης Φ., Μανιώτης Δ., Γιγουρτσής Γ.3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη15/03/2317:30Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο11/02/2315:00Αναβλήθηκε
ΔΙΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή12/02/2311:30Τζατζαράκης Δ., Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.2-3
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00Σφακιανάκης Δ., Εγγλέζος Δ., Μπλαβάκης Β.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΧΟΥΚυριακή12/02/2315:00Λιαγκος Κ., Σιγανός Α., Λαμπιδάκη Μ.5-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Γιγουρτσής Γ.1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο18/02/2315:30Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ., Βισκαδούρος Α.0-7
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/02/2311:30Γαρεφαλάκης Κ., Τζανιδάκης Α., Κουναλάκης Χ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00Αναβλήθηκε
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή19/02/2315:00Τζατζαράκης Δ., Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΔΙΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή19/02/2315:30Χανιωτάκης Χ., Παρασύρης Γ., Κλάδος Γ.4-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΙΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο04/03/2315:30Σταυράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.4-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή05/03/2315:30Τζατζαράκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Κουναλάκης Χ.2-4
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/03/2315:30Γαρεφαλάκης Κ., Πετρίδης Ι., Μπλαβάκης Β.1-3
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΖΑΡΟΥΚυριακή05/03/2315:30Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Μανιώτης Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΦΑΙΣΤΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο11/03/2316:00Σκρεπετός Σ., Παρασύρης Γ., Μπιτζιλή Μ.0-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/03/2312:00Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π., Δουκιαντζάκης Ν.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή12/03/2315:30Δασκαλάκης Α., Πετούσης Ι., Μπλαβάκης Β.1-0
ΔΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή12/03/2315:30Τζατζαράκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Πετρίδης Ι.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/03/2315:30Σκρεπετός Σ., Βισκαδούρος Μ., Πετρίδης Ι.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο18/03/2315:30Χανιωτάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή19/03/2315:30Ξυπάκης Γ., Αξιώτης Ε., Κουναλάκης Χ.0-2
ΜΟΧΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΜΟΧΟΥΚυριακή19/03/2316:00Δασκαλάκης Α., Μπιτζιλή Μ., Ζουρμπάκης Α.2-0