ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
coffee island
Proactive
fifty
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
YOUTH LEAGUE ΕΠΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< YOUTH LEAGUE ΕΠΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή19/02/2311:000-12
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή19/02/2318:002-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή19/02/2319:003-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο25/02/2315:00Κουναλάκης Χ., Γιγουρτσής Γ., Λαμπρόπουλος Χ.6-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο25/02/2315:30Δουκιαντζάκης Ν., Φουκαράκης Μ., Κινας Α.3-1
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/03/2315:00Τζατζαράκης Δ., Μασέλη Φ., Κλάδος Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΣΟΧΩΡΑΣΣάββατο04/03/2316:0010-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο04/03/2316:00Δουκιαντζάκης Ν., Φακουρέλης Φ., Ζουρνατζίδη Ε.1-1
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΦΑΙΣΤΟΣΜΙΣΙΡΙΩΝΚυριακή05/03/2316:301-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΠέμπτη13/04/2316:00Κλάδος Γ., Βασιλάκης Α., Φακουρέλης Φ.0-7
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΟΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/03/2310:45Τζατζαράκης Δ., Ζουρνατζίδη Ε., Ροδίντσης Ε.1-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο11/03/2317:00Κουναλάκης Χ., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/04/2312:00Δουκιαντζάκης Ν., Ψαλιδάκης Α., Ζουρνατζίδη Ε.4-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ.ΒΟΡΡΩΝΤετάρτη07/06/2319:00Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Σταυράκης Γ.2-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΒΟΡΡΩΝΤετάρτη15/03/2317:00Τζατζαράκης Δ., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.8-1
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΜΙΣΙΡΙΩΝΚυριακή19/03/2313:303-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΜΟΙΡΕΣΜΙΣΙΡΙΩΝΚυριακή19/03/2316:308-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - ΚΟΡΑΚΑΣΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή09/04/2317:009-0
ΠΟΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤρίτη11/04/2320:00Κουναλάκης Χ., Βασιλάκης Α., Ζουρνατζίδη Ε.7-0
Ρεπό: CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/03/2311:30Κλάδος Γ., Λαμπρόπουλος Χ., Φουκαράκης Μ.1-4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΕΛΙΑΣΣάββατο25/03/2314:30Χανιωτάκης Χ., Τζατζαράκης Δ., Ζουρνατζίδη Ε.1-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΑΛΦΑΣΚυριακή26/03/2312:000-8
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ.ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/03/2313:302-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΜΠΙΑΣΤρίτη28/03/2318:30Δουκιαντζάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.1-4
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤρίτη04/04/2317:45Δουκιαντζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Ζουρνατζίδη Ε.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΜΙΣΙΡΙΩΝΤετάρτη05/04/2319:000-1
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΜΟΙΡΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤρίτη11/04/2300:00Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Κινας Α.6-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη12/04/2318:00Δουκιαντζάκης Ν., Φουκαράκης Μ., Μουντουρακης Ν.3-0 α.α.
Ρεπό: ΠΟΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ.ΜΙΣΙΡΙΩΝΤετάρτη12/04/2312:002-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. - ΜΟΙΡΕΣΑΛΦΑΣΣάββατο29/04/2314:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΛΜΥΡΟΥΤρίτη02/05/2318:30Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.5-0
ΠΟΗ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤρίτη02/05/2320:00Βασιλάκης Α., Ζουρνατζίδη Ε., Φακουρέλης Φ.3-4
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.Αναβλήθηκε
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο06/05/2314:00Δουκιαντζάκης Ν., Ζιούτος Κ., Βασιλάκης Α.0-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΗΜΟΙΡΩΝΣάββατο06/05/2315:00Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ., Δερμιτζάκης Ν.0-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο06/05/2318:00Γιγουρτσής Γ., Κλάδος Γ., Δερμιτζάκης Ν.0-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή07/05/2317:00Ζουρμπάκης Α., Φακουρέλης Φ., Φουκαράκης Μ.8-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΟΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΣΟΧΩΡΑΣΣάββατο11/03/2315:003-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/05/2312:00Δουκιαντζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.1-3
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΜΟΙΡΕΣΜΙΣΙΡΙΩΝΚυριακή14/05/2313:307-0
Ρεπό: ΦΑΙΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/05/2312:00Δουκιαντζάκης Ν., Ζιούτος Κ., Βασιλάκης Α.1-4
ΠΟΗ - ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/05/2315:00Κατσογιάννης Η., Σταυράκης Γ., Θέμελη Π.1-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ.ΒΟΡΡΩΝΣάββατο20/05/2317:001-11
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο20/05/2317:00Κρασαγάκης Χ., Καλαϊτζής Γ., Γιγουρτσής Γ.2-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο20/05/2317:30Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)6-1
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΠαρασκευή26/05/2319:00Δουκιαντζάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.10-1
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ.ΜΙΣΙΡΙΩΝΣάββατο27/05/2317:007-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΓΙΟΥΧΤΑΣΣάββατο27/05/2318:0010-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘ. - ΠΟΗΣΟΧΩΡΑΣΚυριακή28/05/2316:006-2
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΚΟΡΑΚΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή28/05/2318:30Δασκαλάκης Ι., Βασιλάκης Α., Φακουρέλης Φ.4-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ