ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Proactive
diakriton
coffee island
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Youth League - Play Off

Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ3-0 α.α.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΠΑΝΟΜ 3-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/04/2412:00Βασιλάκης Α., Ανδριανάκης Ι., Σταυράκης Γ.0-0 (πεν: 4-5)
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη24/04/2417:30Φακουρέλης Φ., Σταυράκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΠΟΗΣΟΧΩΡΑΣΣάββατο27/04/2413:0011-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/04/2414:150-0 (πεν: 5-3)
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΤρίτη14/05/2417:00Βασιλάκης Α., Αξιώτης Ε., Σταυράκης Γ.3-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/05/2415:00Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Κυριακίδης Β.0-4
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/05/2417:00Κλάδος Γ., Ροδιτάκης Γ., Πρινιωτάκης Π.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΣΟΧΩΡΑΣΣάββατο18/05/2412:004-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ.ΕΛΙΑΣΚυριακή19/05/2418:30Σταυράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Αξιώτης Ε.1-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/05/2418:00Δερμιτζάκης Ν., Ροδιτάκης Γ., Κυριακίδης Β.4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΚυριακή26/05/2417:00Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Γιγουρτσής Γ.1-0
ΟΦΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/06/2418:00Σταυράκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Ροδιτάκης Γ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΑΜΜΟΥΔΑΣΚυριακή02/06/2416:301-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ (1ος Ημιτελικός)ΛΙΝΤΟΣάββατο08/06/2418:00Μαυραντωνάκης Ν., Μασέλη Φ., Ζουρνατζίδη Ε.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (2ος Ημιτελικός)ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο08/06/2418:00Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.0-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. (Μικρός τελικός)ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη12/06/2418:00Φακουρέλης Φ., Βασιλάκης Α., Κλάδος Γ.2-1
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (Τελικός)ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη12/06/2420:30Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπιμπάκης Α.2-1