ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (1η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 16/09/23 | 16:00 | 2-1 |
2. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (2η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 2-1 |
3. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (3η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 0-0 |
4. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (4η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΧΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:00 | 0-1 |
5. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (5η αγ.) | ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:15 | 1-1 |
6. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (6η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 5-2 |
7. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (7η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-0 |
8. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (8η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-1 |
9. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (9η αγ.) | ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 2-1 |
10. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (10η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-0 |
11. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 2-4 |
12. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (11η αγ.) | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-0 |
13. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (12η αγ.) | ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 3-2 |
14. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (13η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 3-2 |
15. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 18:30 | 1-4 |
16. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (14η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:30 | 0-2 |
17. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (15η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-1 |
18. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:30 | 7-1 |
19. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (16η αγ.) | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-0 |
20. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (17η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 3-0 |
21. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 17:30 | 0-6 |
22. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΑΜΜΟΥΔΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 7-2 |
23. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (18η αγ.) | ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΓΕΡΓΕΡΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 1-1 |
24. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (19η αγ.) | ΜΟΧΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-0 |
25. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (3η φάση) | ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Τετάρτη | 07/02/24 | 16:00 | 1-0 |
26. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (20η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 0-1 |
27. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (8η αγ.) | CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 3-5 |
28. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (21η αγ.) | ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 0-2 |
29. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 5-1 |
30. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (22η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:00 | 0-4 |
31. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Τετάρτη | 28/02/24 | 17:00 | 1-1 |
32. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (23η αγ.) | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
33. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (24η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 2-1 |
34. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (25η αγ.) | ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 1-0 |
35. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (26η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 0-4 |
36. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (27η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | 1-2 |
37. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (28η αγ.) | ΤΥΛΙΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:30 | 0-2 |
38. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (29η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 4-0 |
39. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (30η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 2-1 |
40. | Youth League - Play Off (1η φάση) | ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | 0-0 (πεν: 4-5) |