ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 8-0 |
2. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:30 | 4-4 |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 6-1 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 19:00 | 0-3 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 2-2 |
6. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:30 | 2-5 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 1-2 |
8. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 4-1 |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:30 | 5-1 |
10. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 16/12/23 | 18:30 | 1-1 |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:30 | 9-0 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 20/01/24 | 18:30 | 1-4 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 6-0 |
14. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 3-1 |
15. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 2-0 |
16. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:30 | 4-3 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 18:30 | 4-5 |
18. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:30 | 0-3 |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (19η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 6-0 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (20η αγ.) | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 23/03/24 | 19:30 | 1-4 |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (21η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |
22. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (22η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (23η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (24η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (25η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 |