Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΔΑΦΝΕΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
69 από 208
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
Σάββατο
04/11/23
15:00
4-1
2.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
12/11/23
11:30
3-4
3.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Κυριακή
19/11/23
15:00
4-1
4.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΓ. ΔΕΚΑ
Κυριακή
26/11/23
11:30
2-1
5.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
03/12/23
11:30
0-4
6.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
10/12/23
11:30
1-5
7.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΑΛΕΣΩΝ
Κυριακή
17/12/23
11:30
6-0
8.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Σάββατο
30/12/23
15:00
4-0
9.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Σάββατο
06/01/24
18:30
0-1
10.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
14/01/24
11:30
1-2
11.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Τετάρτη
17/01/24
19:00
7-1
12.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΑΛΕΣΩΝ
Κυριακή
21/01/24
18:30
0-3
13.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Σάββατο
27/01/24
18:30
1-6
14.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
04/02/24
11:30
4-1
15.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
11/02/24
11:30
1-3
16.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Σάββατο
17/02/24
18:30
1-1
17.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΦΝΕΣ
Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Σάββατο
24/02/24
18:30
5-2
18.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
03/03/24
11:30
1-2
19.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΜΥΡΤΙΑΣ
Κυριακή
10/03/24
12:00
3-1
20.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Σάββατο
23/03/24
19:15
2-3
21.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΓ. ΔΕΚΑ
Τετάρτη
27/03/24
16:30
2-3
22.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
31/03/24
12:00
23.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΑΛΕΣΩΝ
Σάββατο
06/04/24
16:30
24.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Σάββατο
13/04/24
19:00
25.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
21/04/24
12:00
26.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
28/04/24
12:00
27.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(27η αγ.)
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΑΦΝΕΣ
Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Τετάρτη
01/05/24
17:00