Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Κουτεντακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ε.Γ.Ο.Η

Πρώτο Προηγούμενο 67 από 178 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α2 Κατηγορία (1η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή17/09/1716:300-1
2.Α2 Κατηγορία (2η αγ.)ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/09/1716:300-4
3.Α2 Κατηγορία (3η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή01/10/1716:002-2
4.Κύπελλο ΕΠΣΗ (1η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΤετάρτη04/10/1715:303-4
5.Α2 Κατηγορία (4η αγ.)ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή08/10/1716:001-3
6.Α2 Κατηγορία (5η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο14/10/1715:303-0
7.Α2 Κατηγορία (6η αγ.)ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/10/1715:301-1
8.Α2 Κατηγορία (7η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο28/10/1715:000-2
9.Κύπελλο ΕΠΣΗ (2η φάση)Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΤετάρτη01/11/1714:300-4
10.Α2 Κατηγορία (8η αγ.)ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/1715:002-2
11.Α2 Κατηγορία (9η αγ.)ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/1715:000-1
12.Α2 Κατηγορία (10η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο25/11/1715:001-3
13.Α2 Κατηγορία (11η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/1715:001-1
14.Α2 Κατηγορία (12η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή10/12/1715:000-0
15.Α2 Κατηγορία (13η αγ.)ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/12/1715:004-1
16.Α2 Κατηγορία (14η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή14/01/1815:004-0
17.Α2 Κατηγορία (15η αγ.)ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή21/01/1815:000-2
18.Α2 Κατηγορία (16η αγ.)ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο27/01/1815:002-1
19.Α2 Κατηγορία (17η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1815:001-2
20.Α2 Κατηγορία (18η αγ.)ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/02/1815:000-3
21.Α2 Κατηγορία (19η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή25/02/1815:001-3
22.Α2 Κατηγορία (20η αγ.)Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΚυριακή04/03/1815:301-0
23.Α2 Κατηγορία (21η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή11/03/1815:300-3 α.α.
24.Α2 Κατηγορία (22η αγ.)Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/03/1815:305-2
25.Α2 Κατηγορία (23η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο24/03/1816:002-1
26.Α2 Κατηγορία (24η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο31/03/1816:004-1
27.Α2 Κατηγορία (25η αγ.)ΠΟΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/04/1817:002-0
28.Α2 Κατηγορία (26η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/04/1817:302-3
29.Α2 Κατηγορία (27η αγ.)ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο28/04/1817:307-0
30.Α2 Κατηγορία (28η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο05/05/1817:303-0 α.α.
31.Α2 Κατηγορία (29η αγ.)ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΣάββατο12/05/1817:301-2
32.Α2 Κατηγορία (30η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΣάββατο19/05/1817:304-3
33.Α2 Κατηγορία - PLAY OUT (1η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή03/06/1817:000-1
34.Α2 Κατηγορία - PLAY OUT - Β Φαση (1η αγ.)Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή10/06/1817:001-2