Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
fifty
diakriton
coffee island
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο23/09/2316:00Χανιωτάκης Χ., Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Α.1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή24/09/2311:30Σκρεπετός Σ., Δουκιαντζάκης Ν., Φουκαράκης Μ.1-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΟΗΖΑΡΟΥΚυριακή24/09/2316:00Αξιώτης Ε., Μασέλη Φ., Παρασύρης Γ.5-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη25/10/2316:00Αξιώτης Ε., Μανιώτης Δ., Καλαϊτζής Γ.4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη25/10/2316:00Κλαμπατσέας Χ., Χανιωτάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν.0-7


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο30/09/2316:00Μαυραντωνάκης Ν., Θέμελη Π., Φακουρέλης Φ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/09/2319:30Αξιώτης Ε., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.4-0
ΠΟΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή01/10/2318:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κ., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΔΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη15/11/2315:00Σκρεπετός Σ., Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α.2-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη15/11/2317:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/10/2315:30Αξιώτης Ε., Μαυραντωνάκης Ν., Δουκιαντζάκης Ν.1-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο21/10/2316:00Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή22/10/2311:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Β., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/10/2311:30Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ., Ξυπάκης Γ.4-2
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή22/10/2315:30Βασάκης Γ. Ε., Αξιώτης Ε., Παρασύρης Γ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/10/2316:00Γαρεφαλάκης Κ., Βασάκης Γ. Ε., Γιγουρτσής Γ.0-5
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο28/10/2316:00Χανιωτάκης Χ., Ζαφείρης Α., Πετούσης Ι.6-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/10/2316:00Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-4
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/10/2315:00Τζανιδάκης Α., Μπλαβάκης Β., Καλαϊτζής Γ.4-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/10/2315:00Ανδριανάκης Ι., Ξυπάκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν.10-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/11/2315:00Σφακιανάκης Δ., Καλαϊτζής Γ., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο04/11/2315:00Ανδριανάκης Ι., Μαυραντωνάκης Ν., Φακουρέλης Φ.0-0
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/11/2311:30Γαρεφαλάκης Κ., Κλάδος Γ., Κουναλάκης Χ.0-5
ΖΑΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή05/11/2315:00Χανιωτάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.9-0
ΠΟΗ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/11/2318:30Ξυπάκης Γ., Κέφης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο11/11/2315:00Βισκαδούρος Α., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.7-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/11/2315:00Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη Φ., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή12/11/2311:30Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Α.1-7
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή12/11/2315:00Σκρεπετός Σ., Κατσογιάννης Η., Κουναλάκης Χ.5-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/11/2315:00Αξιώτης Ε., Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΖΑΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο18/11/2315:00Ζαφείρης Α., Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΠΟΗ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/11/2318:00Δρακωνάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)2-1
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή19/11/2311:00Ζουρμπάκης Α., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/11/2311:30Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Περτσελάκης Γ.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/11/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκης Ν., Φακουρέλης Φ.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΟΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/11/2311:00Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α., Θέμελη Π.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/11/2311:30Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ., Περτσελάκης Γ.4-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/11/2315:00Δασκαλάκης Ι., Δερμιτζάκης Ν., Ζουρμπάκης Α.1-4
ΖΑΡΟΣ - ΔΙΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή26/11/2315:30Κυριακόπουλος Κ., Δρακωνάκης Ε., Κουναλάκης Χ.2-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/11/2318:30Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΛΙΝΤΟΣάββατο02/12/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Βασάκης Γ. Ε.0-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/12/2315:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/12/2311:30Γαρεφαλάκης Κ., Παρασύρης Γ., Κλάδος Γ.4-0
ΔΙΑΣ - ΠΟΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή03/12/2311:30Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν., Δερμιτζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)0-0
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή03/12/2315:00Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Β.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/12/2315:00Ανδριανάκης Ι., Ζαφείρης Α., Δερμιτζάκης Ν.6-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/12/2311:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Μ., Ανδριανάκης Ι.3-1
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή10/12/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ.2-3
ΠΟΗ - ΖΑΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/12/2318:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Ι., Πετούσης Ι.1-4
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/12/2318:30Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α., Σαββούδης Β.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/12/2315:00Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε.1-4
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο16/12/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.2-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/2315:00Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Κουναλάκης Χ.2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/12/2315:00Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν., Ροδίντσης Ε.6-0
ΖΑΡΟΣ - ΛΙΝΤΟΖΑΡΟΥΚυριακή17/12/2315:00Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Πετούσης Ι.4-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο13/01/2415:00Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ., Ανδριανάκης Ι.4-1
ΔΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/01/2411:30Ζουρμπάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε.0-5
ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/01/2411:30Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν., Μπατζακάκης Ν.2-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/01/2415:00Σταυράκης Γ., Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Β.0-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή14/01/2415:00Μπαλίδης Α., Μανιώτης Δ., Κουναλάκης Χ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΠΟΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/01/2418:00Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φουκαράκης Μ.2-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/01/2419:00Μπαλίδης Α., Παρασύρης Γ., Μπλαβάκης Β.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή21/01/2411:30Αξιώτης Ε., Χριστουλάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή21/01/2415:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.1-3
ΖΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή21/01/2415:00Παπαδάκης Φ., Πετρίδης Ι., Κανταρτζόγλου Δ.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο27/01/2415:00Γαρεφαλάκης Κ., Μαρκάκης Α., Ροδίντσης Ε.4-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο27/01/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μαυραντωνάκης Ν., Μασέλη Φ.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/01/2411:30Σταυράκης Γ., Μπιμπάκης Α., Χναράκης Δ.4-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή28/01/2415:00Δασκαλάκης Ι., Ανδριανάκης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΖΑΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη21/02/2419:00Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Μπιμπάκης Α.1-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/02/2415:00Παπαδάκης Φ., Δερμιτζάκης Ν., Φακουρέλης Φ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο03/02/2418:00Αξιώτης Ε., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.2-0
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή04/02/2415:00Γαρεφαλάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/02/2418:30Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α.2-6
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΖΑΡΟΥΤετάρτη07/02/2418:00Σαββούδης Β., Χριστουλάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν.6-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α.2-3
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο10/02/2416:00Ανδριανάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Παρασύρης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βισκαδούρος Μάριος)1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή11/02/2411:30Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.1-4
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/02/2411:30Σφακιανάκης Δ., Φακουρέλης Φ., Κέφης Δ.3-0
ΖΑΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΖΑΡΟΥΚυριακή11/02/2415:15Βασάκης Γ. Ε., Μασέλη Φ., Ανδριανάκης Ι.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/02/2415:00Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Κουναλάκης Χ.4-0
ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο17/02/2415:00Αξιώτης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.3-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο17/02/2415:00Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ., Μπλαβάκης Β.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/02/2412:00Μάτσας Κ., Σαββούδης Β., Φανουράκη Μ.3-0
ΔΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή18/02/2415:00Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΧΟΥΣάββατο24/02/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Αξιώτης Ε.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/2416:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.1-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή25/02/2411:30Αξιώτης Ε., Δασκαλάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΠΟΗ - ΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/02/2411:30Δασκαλάκης Α., Μπατζακάκης Ν., Παπαδάκης Φ.2-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/02/2418:30Βασάκης Γ. Ε., Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο02/03/2415:30Αξιώτης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο02/03/2416:00Χανιωτάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ν., Βασάκης Γ. Ε.4-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/03/2415:30Μανιώτης Δ., Χριστουλάκης Ε., Φουκαράκης Μ.3-2
ΖΑΡΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΑΡΟΥΚυριακή03/03/2415:30Μάτσας Κ., Κλάδος Γ., Πρωτόγερος Κ.5-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΟΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/03/2418:30Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή10/03/2415:30Αξιώτης Ε., Μπατζακάκης Ν., Πετούσης Ι.1-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/03/2415:30Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/03/2415:30Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Β., Περτσελάκης Γ.3-0
ΠΟΗ - ΖΑΡΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/03/2418:30Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Κέφης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη20/03/2420:00Αξιώτης Ε., Χριστουλάκης Ε., Φακουρέλης Φ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο23/03/2417:15Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΟΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/03/2412:00Ζαφείρης Α., Δουκιαντζάκης Ν., Πετρίδης Ι.1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή24/03/2412:00Ανδριανάκης Ι., Σταυράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.5-1
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή24/03/2416:00Σφακιανάκης Δ., Κουναλάκης Χ., Περτσελάκης Γ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/03/2416:00Βισκαδούρος Μ., Κλάδος Γ., Μπατζακάκης Ν.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/03/2416:00Χανιωτάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Πετρίδης Ι.1-4
ΔΙΑΣ - ΠΟΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή31/03/2413:00Μάτσας Κ., Δασκαλάκης Α., Ροδίντσης Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/03/2416:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.7-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή31/03/2416:00Γαρεφαλάκης Κ., Περτσελάκης Γ., Μανιώτης Δ.4-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή31/03/2419:00Σαββούδης Β., Κανταρτζόγλου Δ., Μπλαβάκης Β.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη03/04/2417:00Παπαδάκης Φ., Ανδριανάκης Ι., Μαρκάκης Α.0-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη03/04/2417:00Μαυραντωνάκης Ν., Δερμιτζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη03/04/2417:30Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΛΙΝΤΟ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΤετάρτη03/04/2418:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη03/04/2420:00Σαμιωτάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ.3-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/04/2416:30Σταυράκης Γ., Μασέλη Φ., Μαρκάκης Α.3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή07/04/2412:00Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ., Ζουρνατζίδη Ε.1-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή07/04/2416:30Χανιωτάκης Χ., Ανδριανάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ.7-0
ΖΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή07/04/2416:30Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Κλάδος Γ.5-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/04/2419:30Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Δερμιτζάκης Ν.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/04/2417:00Σαμιωτάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Θέμελη Π.0-6
ΔΙΑΣ - ΖΑΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/04/2412:00Κλαμπατσέας Χ., Ανδριανάκης Ι., Ροδίντσης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)0-4
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/04/2412:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Μακράκης Δ.1-3
ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/04/2413:00Μαυραντωνάκης Ν., Μπατζακάκης Ν., Μαρκάκης Α.4-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/04/2417:00Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν., Ζουρμπάκης Α.0-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο20/04/2417:00Μαυραντωνάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Κέφης Δ.1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/04/2417:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Αξιώτης Ε.2-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο20/04/2417:00Δασκαλάκης Α., Μπατζακάκης Ν., Ροδίντσης Ε.2-2
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΗΛΙΝΤΟΣάββατο20/04/2417:00Βασάκης Γ. Ε., Ανδριανάκης Ι., Περτσελάκης Γ.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΖΑΡΟΥΚυριακή21/04/2417:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Βισκαδούρος Α.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή28/04/2417:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή28/04/2417:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή28/04/2417:00
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή28/04/2417:00
ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή28/04/2417:00