Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
Lato Boutique
DP Studies
liontomitsos
Στεφανακης
Κουτεντακης
Olympia Palace

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α2 Κατηγορία

<< Α1 Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/09/1617:00Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο10/09/1617:00Μαυραντωνάκης Ι., Καμπιτάκης Κ., Σαρόγλου Ε.0-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/09/1617:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή11/09/1617:00Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή11/09/1617:00Μουρτζάκης Ι., Λαλιώτης Γ., Καμπιτάκης Κ.1-3
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή11/09/1617:00Σφακιανάκης Δ., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή11/09/1617:00Κρασαγάκης Χ., Σταυρακάκη Ν., Μαστορίδης Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή11/09/1617:00Κουράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/09/1616:30Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε.8-4
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο17/09/1616:30Νικολακάκης Β., Κουρπάς Ν., Τοπαλιδης Π.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΣάββατο17/09/1616:30Μαυρουδής Δ., Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ.0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/09/1612:00Λαλιώτης Γ., Κασαπάκης Α., Ζαφείρης Α.0-6
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΡΑΥΚΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή18/09/1616:30Βασάκης Γ. Ε., Γιαλαμάς Ν., Βιτσαξάκης Α.0-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΕΚΚυριακή18/09/1616:30Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/09/1616:30Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βοριζανάκης Σ.6-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή18/09/1616:30Σταυρακάκη Ν., Κασαπάκης Κ., Λαλιώτης Γ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο24/09/1616:30Κρασαγάκης Χ., Κουρπάς Ν., Σαρόγλου Ε.1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο24/09/1616:30Βισκαδούρος Μ., Βασάκης Γ. Ε., Καμπιτάκης Κ.2-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/09/1616:30Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ., Χριστουλάκης Ε.2-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΓΟΗΣάββατο24/09/1616:30Ζαχαριουδάκης Γ., Μουρτζάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο24/09/1616:30Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή25/09/1613:00Φερετζάκης Ν., Μανδαλενάκης Ε., Μοχιανάκης Α.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ FCΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή25/09/1616:30Λαλιώτης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βοριζανάκης Σ.4-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή25/09/1616:30Σφακιανάκης Δ., Μπούρκερ Ν., Παπαδακάκης Γ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/10/1616:00Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)5-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/10/1616:00Σπινάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Τοπαλιδης Π.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο01/10/1616:00Σφακιανάκης Δ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν.3-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή02/10/1616:00Σταυρακάκη Ν., Γιαλαμάς Ν., Στεφανίδης Σ.4-3
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΕΛΠΙΔΕΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή02/10/1616:00Κουναλάκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Μοχιανάκης Α.2-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή02/10/1616:00Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)2-5
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΕΚΚυριακή02/10/1616:00Λαλιώτης Γ., Βιτσαξάκης Α., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/10/1616:00Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Δρακουλάκης Κ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο08/10/1616:00Κουράκης Ι., Βιτσαξάκης Α., Τοπαλιδης Π.4-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο08/10/1616:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Πειρασμάκης Γ.5-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/10/1616:00Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Γιαλαμάς Ν.1-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣ FCΕΓΟΗΣάββατο08/10/1616:00Σφακιανάκης Δ., Νικολακάκης Β., Κουρπάς Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο08/10/1616:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Ε.1-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή09/10/1616:00Σταυρακάκη Ν., Μανδαλενάκης Ε., Βοριζανάκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)3-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή09/10/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπαλίδης Α.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/10/1616:00Βισκαδούρος Μ., Μοχιανάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο15/10/1615:30Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κουρπάς Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο15/10/1615:30Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο15/10/1615:30Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Βιτσαξάκης Α.0-1
ΛΙΝΤΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο15/10/1615:30Κουράκης Ι., Καμπιτάκης Κ., Κώστας Κ.1-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή16/10/1615:30Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Χναράκης Δ.0-4
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή16/10/1615:30Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Πλαίτης Γ.0-5
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΣΙΤΩΝΚυριακή16/10/1615:30Παπαδάκης Φ., Τοπαλιδης Π., Σιγανού Γ.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή16/10/1617:30Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μαστορίδης Δ., Νεραντζάκης Ν.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο22/10/1615:00Κουράκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο22/10/1615:00Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο22/10/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Γιαλαμάς Ν., Νεραντζάκης Ν.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΣάββατο22/10/1615:00Λαλιώτης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/10/1615:00Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α.1-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή23/10/1614:00Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπεκιράκης Ι.0-4
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/10/1615:00Σταυρακάκη Ν., Μοχιανάκης Α., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)6-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΕΚΚυριακή23/10/1615:00Φερετζάκης Ν., Κουρπάς Ν., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/10/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο29/10/1615:00Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/10/1616:00Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν.0-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή30/10/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Δρακουλάκης Κ.2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Χναράκης Δ.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή30/10/1615:00Παπαδάκης Φ., Καμπιτάκης Κ., Κώστας Κ.2-4
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΛΙΝΤΟΑΣΙΤΩΝΚυριακή30/10/1615:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π.1-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή30/10/1617:30Μαυρουδής Δ., Βοριζανάκης Σ., Νεραντζάκης Ν.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/11/1615:00Σπινάκης Ν., Μπαλίδης Α., Κουρπάς Ν.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο05/11/1615:00Σφακιανάκης Δ., Χαραλαμπάκης Ε., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-1
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο05/11/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Καρατζάς Γ., Αδαμάκης Α. Θ.2-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/11/1615:00Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Τζανακάκης Ε.2-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/11/1615:00Μαυρουδής Δ., Πλαίτης Γ., Δρακουλάκης Κ.0-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/11/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Βιτσαξάκης Α.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΕΚΚυριακή06/11/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Τσαμπουράκης Γ., Γιαλαμάς Ν.0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/11/1615:00Σπινάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Μπαλίδης Α.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΡΑΥΚΟΣΠΟΑΣάββατο12/11/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο12/11/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο12/11/1615:00Σπινάκης Ν., Σταυρακάκη Μ., Μοχιανάκης Α.3-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΙΤΕΣ FCΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/11/1615:00Κώστας Κ., Βιτσαξάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.4-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή13/11/1615:00Μαυραντωνάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Κουρπάς Ν.0-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/11/1615:00Φερετζάκης Ν., Νεραντζάκης Ν., Κασαπάκης Α.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τοπαλιδης Π.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Καμπιτάκης Κ.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/11/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κασαπάκης Κ., Μπαλίδης Α.1-1
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΣάββατο19/11/1615:00Μουρτζάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Πλαίτης Γ.5-4
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/11/1615:00Σφακιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ., Καμπιτάκης Κ.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/11/1615:00Φερετζάκης Ν., Μπούρκερ Ν., Περτσελάκης Γ.2-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΚυριακή20/11/1615:00Κουναλάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τοπαλιδης Π.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή20/11/1615:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Τουρλουκάκη Χ., Κασαπάκης Α.1-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή20/11/1615:00Λαλιώτης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σιγανού Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/11/1615:00Μαυρουδής Δ., Πολυχρονάκης Ι., Θέμελη Π.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο26/11/1615:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Φ., Μανδαλενάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο26/11/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Κουρπάς Ν.2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο26/11/1615:00Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΣΙΤΕΣ FCΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/1615:00Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο26/11/1615:00Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/11/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Θέμελη Π., Δρακουλάκης Κ.3-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/11/1615:00Κουράκης Ι., Νεραντζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Σαμιωτάκης Ε.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο03/12/1615:00Λαλιώτης Γ., Βοριζανάκης Σ., Πατεμτζής Γ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο03/12/1615:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Σπινάκης Ν., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/12/1615:00Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Πλαίτης Γ.1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/12/1615:00Σφακιανάκης Δ., Βιτσαξάκης Α., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-3
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΙΤΩΝΚυριακή04/12/1615:00Μανδαλενάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Ρεμιδιανάκης Δ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή04/12/1615:00Κουράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.4-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Πατεμτζής Γ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδακάκης Γ.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο10/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Μπαλίδης Α., Δρακουλάκης Κ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο10/12/1615:00Λαλιώτης Γ., Λεονταράκης Θ., Καούρας Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο10/12/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Πειρασμάκης Γ.4-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο10/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Καζόγλου Χ., Κατσογιάννης Η.3-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/12/1615:00Φερετζάκης Ν., Κουρπάς Ν., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΕΚΚυριακή11/12/1615:00Σταυρακάκη Ν., Βιτσαξάκης Α., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/1615:00Πολυχρονάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.5-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή11/12/1615:00Κασαπάκης Κ., Στεφανίδης Σ., Μάτσας Κ.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο17/12/1615:00Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Λεονταράκης Θ.0-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο17/12/1615:00Ζαχαριουδάκης Γ., Θέμελη Π., Καμπιτάκης Κ.4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/12/1615:00Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-2
ΑΣΙΤΕΣ FC - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή18/12/1615:00Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Δρακάκης Α.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή18/12/1615:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μπεκιράκης Ι., Κατσογιάννης Η.0-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/12/1615:00Κασαπάκης Κ., Βοριζανάκης Σ., Πλαίτης Γ.3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο07/01/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μοχιανάκης Α., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-1
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΦΝΩΝΣάββατο07/01/1715:00Σφακιανάκης Δ., Κασαπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΑΣάββατο07/01/1715:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ.3-0 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη18/01/1715:00Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Καμπιτάκης Κ.3-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΕΚΤετάρτη18/01/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη18/01/1715:00Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ.6-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη18/01/1715:00Κουναλάκης Γ., Τοπαλιδης Π., Κουρπάς Ν.1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΤετάρτη18/01/1715:00Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε., Γαρεφαλάκης Μ. Κ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/01/1715:00Σταυρακάκη Μ., Θέμελη Π., Χριστουλάκης Ε.4-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/01/1715:00Κασαπάκης Κ., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο14/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βιτσαξάκης Α.0-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/01/1715:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/01/1715:00Κουράκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Κατσογιάννης Η.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή15/01/1715:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Καζόγλου Χ., Κουρπάς Ν.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Σπινάκης Ν., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.0-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή15/01/1715:00Σταυρακάκη Ν., Τζανακάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/01/1715:00Κρασαγάκης Χ., Κουράκης Ι., Κυριακίδης Ρ.4-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/01/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Στεφανίδης Σ., Νεραντζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΝΑΛΗΨΗΔΑΦΝΩΝΣάββατο21/01/1715:003-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο21/01/1715:00Φερετζάκης Ν., Χαραλαμπάκης Ε., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/01/1715:000-3 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή22/01/1715:00Σφακιανάκης Δ., Σταυρακάκη Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΕΚΚυριακή22/01/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Γιαλαμάς Ν., Βοριζανάκης Σ.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή22/01/1715:00Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο28/01/1715:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καζόγλου Χ.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο28/01/1715:003-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΛΙΝΤΟΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο28/01/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Φερετζάκης Ν.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΣάββατο28/01/1715:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/01/1715:000-3 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή29/01/1715:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Ελευθεράκης Σ.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/01/1715:00Σπινάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Μάτσας Κ.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΝΑΛΗΨΗ3-0 α.α.
ΑΣΙΤΕΣ FC - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο04/02/1715:15Ζαχαριουδάκης Γ., Κασαπάκης Α., Πλαίτης Γ.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο04/02/1715:15Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ.1-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή05/02/1715:15Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Νεραντζάκης Ν.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή05/02/1715:15Παπαδάκης Φ., Κώστας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/02/1715:15Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Θέμελη Π., Περτσελάκης Γ.0-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/02/1715:15Σταυρακάκη Ν., Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο11/02/1715:30Κουράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.1-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/02/1715:30Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΣΙΤΕΣ FCΠΟΑΣάββατο11/02/1715:303-0 α.α.
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο11/02/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/02/1715:300-3 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή12/02/1715:30Κρασαγάκης Χ., Γιαλαμάς Ν., Δρακουλάκης Κ.2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή12/02/1715:30Σπινάκης Ν., Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΛΙΝΤΟΑΕΚΚυριακή12/02/1715:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α.2-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο18/02/1715:30Κουναλάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Κυριακίδης Ρ.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/02/1715:30Φερετζάκης Ν., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.3-3
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο18/02/1715:30Κουράκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Μοχιανάκης Α.0-0
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΡΑΥΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/02/1715:300-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30Σπινάκης Ν., Πλαίτης Γ., Μπαλίδης Α.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή19/02/1715:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή19/02/1715:300-3 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/02/1715:30Σφακιανάκης Δ., Δρακουλάκης Κ., Γιαλαμάς Ν.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο04/03/1716:00Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο04/03/1716:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Α., Μπαλίδης Α.3-2
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣ FCΔΑΦΝΩΝΣάββατο04/03/1716:003-0 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο04/03/1716:00Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Ι., Βοριζανάκης Σ.4-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΝΑΛΗΨΗΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή05/03/1716:003-0 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή05/03/1716:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Κουρπάς Ν.4-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/03/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.3-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΕΚΚυριακή05/03/1716:00Πολυχρονάκης Ι., Κασαπάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο11/03/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο11/03/1716:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/03/1716:00Λαλιώτης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζαφείρης Α.2-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΓΟΗΚυριακή12/03/1716:00Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μαστορίδης Δ., Τζώρτζογλου Φ.1-1
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/03/1716:000-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή12/03/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Μοχιανάκης Α.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή12/03/1716:00Σταυρακάκη Μ., Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ.2-3
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή12/03/1716:000-3 α.α.


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο18/03/1716:00Φερετζάκης Ν., Λεονταράκης Θ., Δασκαλάκης Ι.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο18/03/1716:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Τσαμπουράκης Γ.3-1
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο18/03/1716:000-3 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή19/03/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/03/1716:00Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Καούρας Γ.4-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΕΚΚυριακή19/03/1716:003-0 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/03/1716:00Κουναλάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/03/1716:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μάτσας Κ., Σιγανού Γ.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο25/03/1716:30
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/03/1716:30
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή26/03/1716:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΤΥΛΙΣΟΣΠΟΑΚυριακή26/03/1716:30
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΚυριακή26/03/1716:30
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή26/03/1716:30
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ FCΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή26/03/1716:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή26/03/1716:30


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο01/04/1716:30
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΕΚΣάββατο01/04/1716:30
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΔΑΦΝΩΝΣάββατο01/04/1716:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/04/1716:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/04/1716:30
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΝΑΛΗΨΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο01/04/1716:30
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/04/1716:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο01/04/1716:30


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΑΥΚΟΣΑΕΚΣάββατο08/04/1716:30
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/04/1716:30
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο08/04/1716:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο08/04/1716:30
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΣΙΤΕΣ FCΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο08/04/1716:30
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΣάββατο08/04/1716:30
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/04/1716:30
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο08/04/1716:30


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο22/04/1717:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο22/04/1717:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο22/04/1717:00
ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΣάββατο22/04/1717:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/04/1717:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο22/04/1717:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο22/04/1717:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο22/04/1717:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο29/04/1717:00
ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο29/04/1717:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣ FCΑΕΚΣάββατο29/04/1717:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο29/04/1717:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο29/04/1717:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΣάββατο29/04/1717:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο29/04/1717:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗΕΓΟΗΣάββατο29/04/1717:00