Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
Olympia Palace
Lato Boutique
DP Studies
Στεφανακης
liontomitsos
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο01/10/1615:00Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Ζαφείρης Α.0-6
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/10/1616:00Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Α., Σταυράκης Γ.3-5
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΕΚΣάββατο01/10/1616:00Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Σπαθαράκης Γ.1-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή02/10/1611:00Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ., Σιγανού Γ.3-0
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΚυριακή02/10/1612:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/10/1613:30Πατεράκης Μ., Ξυπάκης Γ., Στέφα ¶.7-1
ΙΝΙ - ΡΟΚΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή02/10/1616:00Τοπαλιδης Π., Καζόγλου Χ., Μάτσας Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΚΑ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο08/10/1616:00Μοχιανάκης Α., Σπαθαράκης Γ., Ψαρράς Κ.1-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο08/10/1616:00Μπαλίδης Α., Μπεκιράκης Ι., Σιγανού Γ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΓΩΝΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/10/1616:18Βοριζανάκης Σ., Τσαμπουράκης Γ., Ζαφείρης Α.2-3
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή09/10/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Στέφα ¶.3-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/10/1611:00Λαλιώτης Γ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)1-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/10/1614:00Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Καούρας Γ.3-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή09/10/1616:00Τοπαλιδης Π., Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ.0-5
Ρεπό: ΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο15/10/1615:30Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μπεκιράκης Ι., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΙΝΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο15/10/1616:00Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δρακουλάκης Κ.4-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή16/10/1611:00Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α.2-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΕΓΟΗΚυριακή16/10/1612:00Χριστουλάκης Ε., Κουρπάς Ν., Σπαθαράκης Γ.0-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΡΟΚΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/10/1612:00Μαστορίδης Δ., Καούρας Γ., Σταυράκης Γ.3-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/10/1613:15Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Βλαχάκης Ε.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή16/10/1615:30Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.2-5
Ρεπό: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο22/10/1615:00Σφακιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ., Βλαχάκης Ε.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/10/1615:00Τοπαλιδης Π., Πειρασμάκης Γ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)6-1
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο22/10/1615:00Κουρπάς Ν., Πλαίτης Γ., Στέφα ¶.2-3
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/10/1611:00Νεραντζάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Ζαφείρης Α.2-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/10/1611:00Μοχιανάκης Α., Γενετζάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-1
ΡΟΚΑ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή23/10/1615:00Ελευθεράκης Σ., Γιαλαμάς Ν., Βλαχάκης Ε.0-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή23/10/1615:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαρράς Κ.2-2
Ρεπό: ΠΟΤΑΜΙΕΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο29/10/1615:00Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ., Στέφα ¶.0-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο29/10/1615:00Δρακουλάκης Κ., Μανδαλενάκης Ε., Βλαχάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-2
ΡΟΚΑ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΚυριακή30/10/1612:00Μπαλίδης Α., Κασαπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.2-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/10/1613:00Σαμιωτάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Μαντσε Ν.0-4
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή30/10/1613:00Κασαπάκης Κ., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.7-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/10/1614:00Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Βλαχάκης Ε.2-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/10/1615:00Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)3-1
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/11/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Σταυράκης Γ.4-0
ΙΝΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο05/11/1615:00Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)3-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/11/1610:30Βοριζανάκης Σ., Καούρας Γ., Καμπιτάκης Κ.1-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή06/11/1611:00Τοπαλιδης Π., Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε.2-1
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΡΟΚΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/11/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Σαβουιδάκης Σ.2-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/11/1612:30Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)0-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/11/1615:00Νεραντζάκης Ν., Κουρπάς Ν., Μαντσε Ν.0-5
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/11/1615:00Νεραντζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Σταυράκης Γ.2-5
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΙΝΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1615:00Τοπαλιδης Π., Συναδινάκης Κ., Μπούρκερ Ν.3-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/11/1615:00Κουρπάς Ν., Μπαλίδης Α., Κασαπάκης Α.2-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΛΙΑΣ Σάββατο12/11/1615:00Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.3-0
ΡΟΚΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΕΓΟΗΣάββατο12/11/1615:00Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ., Σπαθαράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)5-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/11/1615:00Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπλαβάκης Ε.6-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/11/1615:00Μοχιανάκης Α., Πλαίτης Γ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-1
Ρεπό: ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΣάββατο19/11/1615:00Σαρόγλου Ε., Βασάκης Γ. Ε., Βλαχάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο19/11/1615:00Τοπαλιδης Π., Καρατζάς Γ., Μαντσε Ν.2-5
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/11/1611:00Μπαλίδης Α., Σταυρακάκη Μ., Ζαφείρης Α.2-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΡΟΚΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/1611:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ., Στέφα ¶.2-2
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/11/1615:00Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ., Σαβουιδάκης Σ.4-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή20/11/1615:17Βοριζανάκης Σ., Σπαθαράκης Γ., Συναδινάκης Κ.0-3
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΠΟΑΚυριακή20/11/1618:00Τζώρτζογλου Φ., Δασκαλάκης Α., Γενετζάκης Ε.2-2
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1615:00Μοχιανάκης Α., Πλαίτης Γ., Βλαχάκης Ε.3-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο26/11/1615:00Σαμιωτάκης Ε., Γιαλαμάς Ν., Καρατζάς Γ.4-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Σάββατο26/11/1615:00Νεραντζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Ζαφείρης Α.1-4
ΡΟΚΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00Δρακουλάκης Κ., Καούρας Γ., Γενετζάκης Ε.2-2
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΙΝΙΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00Κυριακόπουλος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Φανουράκη Μ.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/11/1611:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/11/1615:00Κουρπάς Ν., Σπαθαράκης Γ., Δρακάκης Α.1-1
Ρεπό: ΓΩΝΙΕΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΟΚΑΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο03/12/1615:00Κώστας Κ., Ψαρράς Κ., Μαντσε Ν.0-6
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/12/1615:00Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)0-4
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο03/12/1615:00Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Βλαχάκης Ε.1-0
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή04/12/1612:00Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ., Στέφα ¶.5-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή04/12/1612:00Κυριακόπουλος Κ., Περτσελάκης Γ., Σπαθαράκης Γ.1-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/12/1613:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-0
ΓΩΝΙΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/12/1615:00Μοχιανάκης Α., Πειρασμάκης Γ., Σαρόγλου Ε.4-2
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο10/12/1615:00Ελευθεράκης Σ., Μανδαλενάκης Ε., Μαντσε Ν.7-4
ΓΩΝΙΕΣ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο10/12/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Θέμελη Π.0-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/12/1612:00Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.0-5
ΡΟΚΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή11/12/1612:00Δρακουλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Βλαχάκης Ε.0-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/1615:00Κουρπάς Ν., Μαστορίδης Δ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/12/1615:00Τζώρτζογλου Φ., Κυριακόπουλος Κ., Σπαθαράκης Γ.4-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή11/12/1615:00Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.3-1
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΟΚΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/12/1615:00Τζώρτζογλου Φ., Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε.2-3
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1615:00Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.1-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/12/1615:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Στέφα ¶. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΙΡΩΝΚυριακή18/12/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ.0-4
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/12/1611:00Βοριζανάκης Σ., Κασαπάκης Κ., Πλαίτης Γ.0-3
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΙΝΙΕΓΟΗΚυριακή18/12/1611:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Βλαχάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)0-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή18/12/1615:00Δρακουλάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Μαντσε Ν.1-8
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΡΟΚΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/01/1715:00Δρακουλάκης Κ., Μερκουλίδης Ν., Στέφα ¶.1-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/01/1715:00Τοπαλιδης Π., Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ.1-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο07/01/1715:00Κουρπάς Ν., Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Φ.5-0
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη01/02/1715:00Χριστουλάκης Ε., Πλαίτης Γ., Τσαμπουράκης Γ.5-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη01/02/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.0-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΤετάρτη01/02/1715:00Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαβουιδάκης Σ.4-1
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓΑΡΙΠΑΣΤετάρτη01/02/1715:30Σταυρακάκη Μ., Κασαπάκης Α., Κουρπάς Ν.3-0
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΜΟΙΡΩΝΣάββατο14/01/1715:00Κουρπάς Ν., Νεραντζάκης Ν., Μαντσε Ν.2-3
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/01/1711:00Ζαφείρης Α., Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/01/1711:00Μπαλίδης Α., Περτσελάκης Γ., Βλαχάκης Ε.0-6
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/01/1713:00Σαμιωτάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Δασκαλάκης Ι.2-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/01/1715:00Τζώρτζογλου Φ., Σταυρακάκη Μ., Σαβουιδάκης Σ.2-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή15/01/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.0-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή15/01/1715:00Χριστουλάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Δρακάκης Α.0-5
Ρεπό: ΡΟΚΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΚΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο21/01/1715:00Ζαφείρης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μαντσε Ν.1-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/01/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Δρακάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΓΟΗΚυριακή22/01/1710:30Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Πλαίτης Γ.0-5
ΙΝΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή22/01/1712:00Τοπαλιδης Π., Σταυρακάκη Ν., Κατσογιάννης Η.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/01/1715:00Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.4-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/01/1715:00Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βλαχάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή22/01/1715:00Συναδινάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.4-5
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΓΩΝΙΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο28/01/1715:00Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Στέφα ¶.1-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/01/1715:00Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π., Μαντσε Ν.0-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/01/1715:00Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.7-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/01/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-5
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/01/1713:00Καμπιτάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.8-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/01/1715:00Ζαφείρης Α., Καζόγλου Χ., Βλαχάκης Ε.1-3
ΡΟΚΑ - ΙΝΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ., Βισκαδούρος Α.1-0
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΟΚΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο04/02/1715:15Μοχιανάκης Α., Λαλιώτης Γ., Βλαχάκης Ε.1-9
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο04/02/1715:15Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Στέφα ¶.0-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/02/1715:15Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Σταυράκης Γ.0-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/02/1711:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Μπλαβάκης Ε.0-0
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΕΓΟΗΚυριακή05/02/1713:00Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/1713:00Καρατζάς Γ., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.1-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/02/1715:15Κουρπάς Ν., Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι.2-3
Ρεπό: ΙΝΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο11/02/1715:30Νεραντζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.4-0
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο11/02/1715:30Βοριζανάκης Σ., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.5-0
ΡΟΚΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο11/02/1715:30Δρακουλάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ., Μαντσε Ν.7-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/02/1711:00Σαμιωτάκης Ε., Κουρπάς Ν., Γενετζάκης Ε.0-3 α.α.
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή12/02/1711:00Κυριακόπουλος Κ., Συναδινάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.3-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή12/02/1712:00Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ.1-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΜΟΙΡΩΝΚυριακή12/02/1715:30Ελευθεράκης Σ., Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε.0-4
Ρεπό: Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/02/1715:30Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Μαντσε Ν.1-1
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΡΟΚΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/02/1715:30Τζώρτζογλου Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.3-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο18/02/1715:30Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ., Γενετζάκης Ε.3-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/02/1711:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.4-2
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΓΩΝΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή19/02/1713:00Κυριακίδης Ρ., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.3-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/02/1715:30Μοχιανάκης Α., Καρατζάς Γ., Στέφα ¶.1-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/02/1715:30Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.2-1
Ρεπό: ΠΟΤΑΜΙΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο04/03/1716:00Μοχιανάκης Α., Συναδινάκης Κ., Φανουράκη Μ.4-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/03/1716:00Τοπαλιδης Π., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.0-1
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο04/03/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Βιτσαξάκης Α., Στέφα ¶.3-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΡΟΚΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο04/03/1716:00Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.1-6
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή05/03/1711:00Κασαπάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-1
ΙΝΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/03/1712:00Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/03/1716:00Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Γενετζάκης Ε.4-2
Ρεπό: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΙΝΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο11/03/1716:00Ελευθεράκης Σ., Ζερβάκης Ε. Γ., Μαντσε Ν.0-3 α.α.
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/03/1716:00Κουρπάς Ν., Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ.3-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο11/03/1716:00Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.3-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/03/1711:00Χναράκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ.3-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΓΩΝΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/03/1713:30Τοπαλιδης Π., Σπαθαράκης Γ., Ζαφείρης Α.0-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή12/03/1716:00Κυριακίδης Ρ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.2-3
ΡΟΚΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή12/03/1716:00Χριστουλάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Στέφα ¶.1-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΕΚΚυριακή19/03/1711:00Μπαλίδης Α., Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α.2-1
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΕΓΟΗΚυριακή19/03/1711:00Σταυρακάκη Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/03/1711:00Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΡΟΚΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/03/1711:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Πειρασμάκης Γ.2-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/03/1716:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ.0-2
ΙΝΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή19/03/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαστορίδης Δ., Σαβουιδάκης Σ.0-4
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή19/03/1716:00Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Στέφα ¶.2-1
Ρεπό: ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο25/03/1716:30
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΙΝΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο25/03/1716:30
ΡΟΚΑ - ΓΩΝΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή26/03/1711:00
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή26/03/1712:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/03/1716:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/03/1716:30
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή26/03/1716:30
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/04/1716:30
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΡΟΚΑΕΓΟΗΣάββατο01/04/1716:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο01/04/1716:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/04/1711:00
ΙΝΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή02/04/1711:00
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή02/04/1716:30
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή02/04/1716:30
Ρεπό: ΓΩΝΙΕΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο08/04/1716:30
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο08/04/1716:30
ΡΟΚΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο08/04/1716:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή09/04/1716:30
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή09/04/1716:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/04/1716:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή09/04/1716:30
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/04/1717:00
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/04/1717:00
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗΣάββατο22/04/1717:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/04/1717:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΡΟΚΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/04/1717:00
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/04/1717:00
ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/04/1717:00
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/04/1717:00
ΡΟΚΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο29/04/1717:00
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο29/04/1717:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/04/1717:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο29/04/1717:00
ΓΩΝΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο29/04/1717:00
ΙΝΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο29/04/1717:00
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΚΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο06/05/1717:30
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΜΟΙΡΩΝΣάββατο06/05/1717:30
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο06/05/1717:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/05/1717:30
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΓΩΝΙΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/05/1717:30
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο06/05/1717:30
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/05/1717:30
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/05/1717:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/05/1717:30
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο13/05/1717:30
ΓΩΝΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/05/1717:30
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο13/05/1717:30
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΓΟΗΣάββατο13/05/1717:30
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/05/1717:30
Ρεπό: ΡΟΚΑ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή21/05/1718:00
ΡΟΚΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/05/1718:00
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΓΩΝΙΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή21/05/1718:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή21/05/1718:00
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή21/05/1718:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/05/1718:00
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή21/05/1718:00
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ