Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο07/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Επιτροπάκη Ε.2-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο07/10/1716:00Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.0-2
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο07/10/1716:00Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.3-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΓΩΝΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/10/1711:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυρουδής Ι.3-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/10/1712:30Ζιουτος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Κυριακίδης Ρ.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/10/1713:00Ζαφείρης Α., Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ.4-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΟΦΑΜΜΟΙΡΩΝΚυριακή08/10/1716:00Σαμιωτάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/10/1715:30Μπαλίδης Α., Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ.0-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο14/10/1715:30Σαμιωτάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Επιτροπάκη Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1712:00Τζανακάκης Ε., Κώστας Κ., Σιγανού Γ.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/10/1713:00Βοριζανάκης Σ., Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ.1-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΙΝΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή15/10/1713:00Μοχιανάκης Α., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.2-1
ΟΦΑΜ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή15/10/1713:15Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/10/1713:15Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο21/10/1715:30Δρακουλάκης Κ., Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/10/1715:30Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Δρακωνάκης Ε.6-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο21/10/1715:30Μοχιανάκης Α., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.5-0
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο21/10/1715:30Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ., Στέφα ¶.0-1
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή22/10/1713:00Ζιουτος Κ., Σταυρακάκη Μ., Σταυράκης Γ.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΟΦΑΜΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/10/1713:15Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ.2-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή22/10/1715:30Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο28/10/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶., Δρακωνάκης Ε.1-5
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΙΝΙΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο28/10/1715:00Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Ψαρράς Κ.1-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή29/10/1711:00Μπαλίδης Α., Τζώρτζογλου Φ., Ψαρράς Κ.1-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή29/10/1712:00Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/10/1712:00Μάτσας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Θέμελη Π.1-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/10/1712:00Ζιουτος Κ., Σπινάκης Ν., Ελευθεράκης Σ.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/1712:00Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο04/11/1715:00Μπαλίδης Α., Δρακάκης Α., Δρακωνάκης Ε.6-0
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή05/11/1710:30Μοχιανάκης Α., Περτσελάκης Γ., Επιτροπάκη Ε.4-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/11/1711:30Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ., Καζόγλου Χ.3-1
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/11/1711:30Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/11/1712:00Ζιουτος Κ., Ζαχαριουδάκης Γ., Βισκαδούρος Α.0-3
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/11/1713:30Ζαφείρης Α., Χαραλαμπάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή05/11/1715:00Σταυράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-5
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΛΙΑΣ Σάββατο18/11/1715:00Σταυρακάκη Μ., Στέφα ¶., Μαυρουδής Ι.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/11/1711:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε.0-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΓΩΝΙΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/11/1711:30Μάτσας Κ., Σπινάκης Ν., Σταυρακάκη Ν.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή19/11/1711:30Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-3
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΟΦΑΜΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/11/1711:30Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.1-5
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00Χναράκης Δ., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο25/11/1715:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Μαστορίδης Δ.0-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο25/11/1715:00Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.2-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/11/1717:30Δασκαλάκης Ι., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.2-1
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή26/11/1711:00Ζαφείρης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/1712:00Σαμιωτάκης Ε., Ζιουτος Κ., Σταυράκης Γ.3-4
ΟΦΑΜ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΚυριακή26/11/1712:30Δρακουλάκης Κ., Μαντσε Ν., Γενετζάκης Ε.4-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00Μοχιανάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Επιτροπάκη Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Στέφα ¶.2-1
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο02/12/1715:00Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ.3-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00Σταυράκης Γ., Επιτροπάκη Ε., Δρακάκης Α.1-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/1711:00Χναράκης Δ., Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΔΑΦΝΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/12/1712:00Ζαφείρης Α., Σταυρακάκη Μ., Βλαχάκης Ε.1-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΟΦΑΜΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή03/12/1715:00Μάτσας Κ., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.2-4
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/12/1715:00Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Συναδινάκης Κ., Μαυρουδής Ι., Φανουράκη Μ.1-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/12/1715:00Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.0-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/12/1711:30Τοπαλιδης Π., Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/12/1712:00Μάτσας Κ., Μαυρουδής Ι., Βλαχάκης Ε.2-0
ΟΦΑΜ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗΚυριακή10/12/1712:00Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-1
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή10/12/1712:00Ρεμιδιανάκης Δ., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/12/1715:00Μπαλίδης Α., Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00Μοχιανάκης Α., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.0-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο16/12/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ., Στέφα ¶.1-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο16/12/1715:00Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.7-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/12/1711:00Γενετζάκης Ε., Νικολακάκης Β., Βλαχάκης Ε.2-5
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή17/12/1711:30Μπαλίδης Α., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/1712:00Σταυράκης Γ., Χναράκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.6-3
ΟΦΑΜ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/12/1712:00Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο13/01/1815:00Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Καζόγλου Χ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/01/1812:00Μοχιανάκης Α., Μαντσε Ν., Βλαχάκης Ε.0-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή14/01/1812:00Τσαμπουράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π.0-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή14/01/1812:00Κυριακόπουλος Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυρουδής Ι.2-4
ΙΝΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή14/01/1812:00Φερετζάκης Ν., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.3-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο20/01/1815:00Μοχιανάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.9-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο20/01/1815:00Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ., Δρακάκης Α.0-6
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/01/1815:00Στέφα ¶., Κυριακίδης Ρ., Μαστορίδης Δ.4-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/1815:00Μπαλίδης Α., Κρασαγάκης Χ., Επιτροπάκη Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-2
ΟΦΑΜ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΕΓΟΗΚυριακή21/01/1812:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μανδαλενάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΙΝΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή21/01/1812:00Ζιουτος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι.0-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μαντσε Ν., Δρακάκης Α.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝΣάββατο27/01/1815:00Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Μπεκιράκης Ι.0-2
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο27/01/1815:00Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ., Δρακάκης Α.3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.4-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΟΦΑΜΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/01/1811:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Γενετζάκης Ε.0-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή28/01/1812:00Καρατζάς Γ., Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ.1-8
ΙΝΙ - ΔΑΦΝΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή28/01/1812:00Συναδινάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Χναράκης Δ.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/01/1812:45Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΙΝΙΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μαυρουδής Ι.2-4
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/02/1817:30Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Μπαλίδης Α.4-3
ΓΩΝΙΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή04/02/1811:00Μπαλίδης Α., Κώστας Κ., Πλαίτης Γ.0-5
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/02/1812:00Μπλαβάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ.3-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή04/02/1812:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.2-1
ΟΦΑΜ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΚυριακή04/02/1813:15Μοχιανάκης Α., Σπινάκης Ν., Ζαφείρης Α.3-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/02/1817:30Μάτσας Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Στέφα ¶.1-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο10/02/1815:00Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.3-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο10/02/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΓΩΝΙΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο10/02/1815:00Μοχιανάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.4-2
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο10/02/1815:00Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πλαίτης Γ.1-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΦΑΜΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/02/1811:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν.1-6
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/02/1811:00Δασκαλάκης Ι., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.5-0
ΙΝΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή11/02/1812:00Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Στέφα ¶.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Μαντσε Ν., Στέφα ¶.0-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1817:30Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π., Πλαίτης Γ.0-2
ΟΦΑΜ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΓΟΗΚυριακή25/02/1810:30Σπινάκης Ν., Ρεμιδιανάκης Δ., Μαντσε Ν.2-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή25/02/1811:00Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Σαρόγλου Ε.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/1811:30Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ., Στέφα ¶.2-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή25/02/1812:00Ζαφείρης Α., Μαυρουδής Δ., Φανουράκη Μ.3-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή25/02/1815:00Σταυράκης Γ., Στεφανίδης Σ., Δρακάκης Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/03/1815:00Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.3-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο03/03/1815:00Κώστας Κ., Σαμιωτάκης Ε., Δρακάκης Α.4-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΜΟΙΡΩΝΣάββατο03/03/1815:00Μοχιανάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΩΝΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/03/1810:30Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/03/1812:00Ελευθεράκης Σ., Μαυρουδής Δ., Καούρας Γ.1-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή04/03/1815:00Χριστουλάκης Ε., Στέφα ¶., Μαντσε Ν.2-1
ΙΝΙ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή04/03/1815:00Τσαμπουράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο10/03/1815:30Δασκαλάκης Α., Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-2
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο10/03/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Πλαίτης Γ., Βισκαδούρος Α.3-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΙΝΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο10/03/1816:00Συναδινάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-2
ΓΩΝΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή11/03/1811:00Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜΔΑΦΝΩΝΚυριακή11/03/1811:00Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.3-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή11/03/1812:00Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ.1-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/03/1815:30Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ., Στέφα ¶.8-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο17/03/1815:30Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.6-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο17/03/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Επιτροπάκη Ε.1-4
ΟΦΑΜ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή18/03/1810:30Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Μπεκιράκης Ι.4-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/03/1810:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Ι., Μαντσε Ν.2-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή18/03/1812:00Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.0-1
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή18/03/1816:00Συναδινάκης Κ., Τοπαλιδης Π., Δρακάκης Α.1-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/03/1819:00Σταυράκης Γ., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο31/03/1816:00Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-3
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΦΑΜΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο31/03/1816:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Δρακάκης Α.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/04/1811:00Τζώρτζογλου Φ., Τοπαλιδης Π., Σαρόγλου Ε.5-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/04/1811:00Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι., Χναράκης Δ.2-7
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή01/04/1812:00Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α.3-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή01/04/1816:00Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ., Βλαχάκης Ε.2-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή01/04/1816:00Τοπαλιδης Π., Σιγανού Γ., Δρακάκης Α.2-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο21/04/1817:30Μοχιανάκης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.5-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/04/1817:30Σαμιωτάκης Ε., Κώστας Κ., Κατσογιάννης Η.5-1
ΙΝΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή22/04/1811:30Χναράκης Δ., Ζιουτος Κ., Επιτροπάκη Ε.1-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/04/1812:30Μάτσας Κ., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-2
ΟΦΑΜ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΓΟΗΚυριακή22/04/1813:00Γενετζάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μοχιανάκης Α.4-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/04/1813:30Μπλαβάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Καούρας Γ.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΔΑΦΝΩΝΚυριακή22/04/1817:30Σταυράκης Γ., Ψαρράς Κ., Δρακάκης Α.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΔΑΦΝΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/04/1817:30Κατσογιάννης Η., Μαστορίδης Δ., Μαντσε Ν.3-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο28/04/1817:30Ζιουτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.0-5
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή29/04/1812:00Σταυράκης Γ., Κώστας Κ., Φανουράκη Μ.2-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/04/1812:00Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.1-5
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/04/1812:30Δρακουλάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Τσαμπουράκης Γ.3-4
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/04/1817:30Μάτσας Κ., Καούρας Γ., Μπεκιράκης Ι.0-5
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή29/04/1817:30Μπλαβάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/05/1811:30Σταυράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Σαρόγλου Ε.7-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή06/05/1811:300-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/05/1811:30Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ., Πλαίτης Γ.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/05/1811:30Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπλαβάκης Ε.3-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή06/05/1811:30Μοχιανάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ.0-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/05/1811:30Γενετζάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.4-4
ΙΝΙ - ΟΦΑΜΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή06/05/1811:30Μάτσας Κ., Καούρας Γ., Μπεκιράκης Ι.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή13/05/1811:30Μπλαβάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-4
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/05/1811:30Καρατζάς Γ., Μαντσε Ν., Καούρας Γ.0-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/05/1811:30Μπεκιράκης Ι., Κώστας Κ., Σιγανού Γ.4-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/05/1811:30Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΑΦΝΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/05/1811:30Τσαμπουράκης Γ., Ζιουτος Κ., Ψαρράς Κ.3-0
ΟΦΑΜ - ΓΩΝΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή13/05/1811:30Ζαφείρης Α., Τουρλουκάκη Χ., Ελευθεράκης Σ.4-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/05/1811:30Σπινάκης Ν., Μαυραντωνάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή20/05/1811:30Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε., Καζόγλου Χ.3-0 α.α.
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή20/05/1811:30Ζιουτος Κ., Μαντσε Ν., Ψαρράς Κ.5-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/05/1811:30Ελευθεράκης Σ., Κώστας Κ., Μαυραντωνάκης Ι.3-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΒΟΡΡΩΝΚυριακή20/05/1811:30Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/05/1811:30Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Ζαφείρης Α.3-2
ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/05/1811:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Πλαίτης Γ.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΟΦΑΜΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/05/1813:00Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.1-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο26/05/1817:30Μοχιανάκης Α., Ψαρράς Κ., Βλαχάκης Ε.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/05/1817:30Τοπαλιδης Π., Καζόγλου Χ., Σαρόγλου Ε.5-4
ΟΦΑΜ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΕΓΟΗΣάββατο26/05/1817:30Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Μπαλίδης Α.4-3
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/05/1817:303-0 α.α.
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο26/05/1817:30Σαμιωτάκης Ε., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.2-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΙΝΙΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/05/1817:30Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Επιτροπάκη Ε.4-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο26/05/1817:303-0 α.α.