ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
liontomitsos
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Π.Ο.Α.ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη05/09/1816:301-10
ΔΑΦΝΕΣ - ΖΑΡΟΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη05/09/1816:300-6
ΑΣΙΤΕΣ - ΛΙΝΤΟΑΣΙΤΩΝΤετάρτη05/09/1816:302-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη12/09/1816:30Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη12/09/1816:30Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Δρακωνάκης Ε.0-0 (πεν: 2-4)
ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη12/09/1816:30Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη12/09/1816:30Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ.0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη19/09/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Δρακωνάκης Ε.2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΤετάρτη19/09/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.2-2 (πεν: 4-5)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη19/09/1816:00Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.6-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΤετάρτη19/09/1816:00Παπαδάκης Φ., Μαυραντωνάκης Α., Σιγανού Γ.0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη19/09/1816:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Ν., Επιτροπάκη Ε.1-8
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΤετάρτη26/09/1816:00Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Α. Θ., Γρηγοράκης Ι.1-2
ΒΟΝΗ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη26/09/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Μοχιανάκης Α.1-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη26/09/1816:00Παπαδάκης Φ., Μαυρουδής Ι., Μαυραντωνάκης Ν.0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΗΜΙΕΛΙΑΣΤετάρτη26/09/1816:00Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.1-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη03/10/1815:30Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΓΟΗΤετάρτη03/10/1815:30Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Ψαρράς Κ.1-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΟΙΡΩΝΤετάρτη03/10/1815:30Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη03/10/1815:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Ι.1-1 (πεν: 2-1)
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΤετάρτη10/10/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-2 (πεν: 4-5)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη10/10/1815:00Ζαφείρης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη10/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ.0-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη10/10/1815:00Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Μαυρουδής Ι.0-5
ΜΟΧΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΧΟΥΤετάρτη17/10/1815:00Κώστας Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ.0-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη17/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΒΙΑΝΝΟΥΤετάρτη17/10/1816:00Παπαδάκης Φ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.1-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη17/10/1817:00Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.0-5


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΤετάρτη14/11/1814:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη14/11/1814:30Κώστας Κ., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α.1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη14/11/1814:30Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.0-5
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΤετάρτη21/11/1814:30Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0 (πεν: 5-3)
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη21/11/1814:30Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ.0-6
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΙΤΩΝΤετάρτη21/11/1814:30Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη21/11/1818:00Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη21/11/1818:30Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μαυρουδής Ι.2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΤετάρτη28/11/1814:30Κώστας Κ., Δρακωνάκης Ε., Μαυρουδής Ι.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη28/11/1814:30Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε.1-4
ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη28/11/1814:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη05/12/1814:30Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ.0-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΤετάρτη05/12/1814:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη12/12/1814:30Κώστας Κ., Καούρας Γ., Μπαλίδης Α.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη19/12/1814:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Ο.Α.ΖΑΡΟΥΠέμπτη31/01/1914:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη06/02/1914:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ.1-6
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη06/02/1915:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.2-1
ΠΑΟΚ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη13/02/1914:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.5-4 παρ.
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΖΑΡΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη13/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.3-0
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΡΤΥΣΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη20/02/1915:00Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.0-0 (πεν: 7-8)
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη27/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α.1-3 παρ.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη06/03/1915:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.4-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Π.Ο.Α.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη06/03/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Α.1-1 (πεν: 0-2)
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη13/03/1915:00Βισκαδούρος Μ., Κώστας Κ., Ζαφείρης Α.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη13/03/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΤετάρτη27/03/1917:00Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΤετάρτη03/04/1916:30Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη10/04/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Ο.Α.ΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη17/04/1916:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Ο.Α. (48ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ")ΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη24/04/1917:30