Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α2΄κατηγορία
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
2η Αγωνιστική
3η Αγωνιστική
4η Αγωνιστική
5η Αγωνιστική
6η Αγωνιστική
7η Αγωνιστική
8η Αγωνιστική
9η Αγωνιστική
10η Αγωνιστική
11η Αγωνιστική
12η Αγωνιστική
13η Αγωνιστική
14η Αγωνιστική
15η Αγωνιστική
16η Αγωνιστική
17η Αγωνιστική
18η Αγωνιστική
19η Αγωνιστική
20η Αγωνιστική
21η Αγωνιστική
22η Αγωνιστική
23η Αγωνιστική
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 09/03/13 | 15:00 | Παπαδακάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Κάζας Α. | 1-2 |
ΛΙΝΤΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 09/03/13 | 15:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π. | 2-0 |
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 09/03/13 | 15:00 | Μουρτζάκης Ι., Φερετζάκης Ε., Σταυρακάκη Ν. | 1-2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 09/03/13 | 15:00 | Στραντζαλίδης Α., Γρύλου Σ., Φερετζάκης Ν. | 0-2 |
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 10/03/13 | 12:00 | Μαθιουδάκης Β., Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) | 2-2 |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 10/03/13 | 15:00 | Βισκαδούρος Μ., Πατεμτζής Γ., Περτσελάκης Γ. | 2-1 |
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 10/03/13 | 15:00 | Κρασαγάκης Χ., Γιατράκης Κ., Χατζογιάννης Ε. | 1-0 |
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 10/03/13 | 15:00 | Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζερβάκης Α. Γ. | 1-2 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 23/03/13 | 16:00 | Φλουρής Ε., Γρύλου Σ., Φερετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) | 1-0 |
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/13 | 16:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Φουλεδάκης Β., Σφακιανάκης Μ. Μ. | 2-2 |
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΛΙΝΤΟ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/13 | 16:00 | Παξιμαδάς Σ., Μουρτζάκης Ι., Βισκαδούρος Μ. | 0-3 |
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 23/03/13 | 16:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χριστουλάκης Ε. | 3-0 α.α. |
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 24/03/13 | 16:00 | Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Σταυρακάκη Μ. | 0-4 |
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 24/03/13 | 16:00 | Στραντζαλίδης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Χαροκόπος Α. | 1-2 |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/13 | 16:00 | Τζανακάκης Ε., Βελεγράκης Σ., Φερετζάκης Κ. | 0-3 |
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/13 | 16:00 | Χανιωτάκης Χ., Σπανάκης Γ., Συναδινάκης Κ. | 2-1 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ||||||
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 30/03/13 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Μ., Συναδινάκης Κ. | 3-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/13 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Βελεγράκης Σ. | 1-1 |
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 30/03/13 | 16:00 | Μαθιουδάκης Β., Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ. | 0-0 |
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 30/03/13 | 16:00 | Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Μ. | 0-0 |
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 30/03/13 | 16:00 | Παπαδακάκης Γ., Πατεμτζής Γ., Κωστάκης Μ. | 1-0 |
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 30/03/13 | 16:00 | Γιαλαμάς Ν., Γιατράκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. | 7-0 |
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 30/03/13 | 16:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χατζογιάννης Ε. | 1-0 |
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ||||||
ΔΑΦΝΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Ξυπάκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπανάκης Γ. | 1-0 |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ. | 1-2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Ν. | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Γαρεφαλάκης Ε. | 0-3 |
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Ζαχαριουδάκης Γ., Χανιωτάκης Χ., Κακουλίδης Μ. | 1-1 |
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Τζανακάκης Ε., Ξυδάκης Π., Συναδινάκης Κ. | 2-1 |
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/13 | 17:00 | Πατεμτζής Γ., Ζερβάκης Α. Γ., Σαρρής Γ. | 3-1 |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ||||||
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.Η | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Ζερβάκης Α. Γ. | 4-1 |
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Μαυρουδής Δ., Φερετζάκης Ε., Καπετανάκης Ε. | 2-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Πασσάς I. Ι., Βισκαδούρος Α. | 2-3 |
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Πατεμτζής Γ., Γιατράκης Κ., Δρακάκης Α. | 3-0 |
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Παξιμαδάς Σ., Χανιωτάκης Χ., Κωστάκης Μ. | 2-1 |
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΝΑΛΗΨΗ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Γρύλου Σ., Μερκουλίδης Ν., Θέμελη Π. | 1-3 |
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Σάββατο | 13/04/13 | 17:00 | Κουράκης Ι., Κάζας Α., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. | 2-1 |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΑΦΝΕΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ||||||
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Γιαλαμάς Ν., Κωστάκης Μ., Θέμελη Π. | 0-1 |
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. | 2-1 |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Τρουλινός Κ., Καπετανάκης Ε. | 0-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΠΟΑ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπανάκης Γ., Περτσελάκης Γ. | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Πασσάς I. Ι., Συναδινάκης Κ., Σαρρής Γ. | 0-1 |
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Παπαδόπουλος Ι., Παπαδάκης Μ., Κακουλίδης Μ. | 2-5 |
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/13 | 17:00 | Κρασαγάκης Χ., Πατεμτζής Γ., Μαθιουδάκης Β. | 2-0 |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ | ||||||
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 27/04/13 | 17:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κωστάκης Μ. | 3-3 |
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Στεφανίδης Σ., Πατεμτζής Γ., Καρατζάς Γ. | 1-0 |
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΦΝΕΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Τζανακάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ξυδάκης Π. | 0-2 |
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Μερκουλίδης Ν. | 0-2 |
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Γαρεφαλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ. | 3-0 |
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Γιαλαμάς Ν., Γρύλου Σ., Σταυρακάκη Ν. | 0-4 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/13 | 17:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σπανάκης Γ. | 1-4 |