Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
Proactive
DP Studies
diakriton
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/10/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Ζουρμπάκης Α.2-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο05/10/1916:00Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ., Αξιώτης Ε.3-0
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο05/10/1916:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ.3-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/10/1911:00Ελευθεράκης Σ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α.8-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΛΙΝΤΟΚυριακή06/10/1912:00Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη Μ.4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/12/1915:00Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α.4-1
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/10/1915:30Σαρόγλου Ε., Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο12/10/1916:15Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Βασιλάκης Α.3-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/10/1912:00Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μασέλη Φ.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/10/1912:45Κατσογιάννης Η., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σκρεπετός Σ.1-3
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/10/1915:30Γαρεφαλάκης Κ., Γαλενιανός Α., Τζανάκη Μ.1-4
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΟΔΙΑΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/10/1915:300-3 α.α.
Ρεπό: ΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/10/1915:30Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης Α.0-0
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο19/10/1915:303-0 α.α.
ΡΟΔΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/10/1915:30Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ., Κωνσταντάκη Μ.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/10/1916:00Κατσογιάννης Η., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμεδιάκης Γ.0-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο19/10/1916:30Τζανάκης Δ., Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή20/10/1911:00Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η.2-1
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/10/1915:00Περτσελάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ.2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο26/10/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη Φ.1-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/10/1911:00Κλαμπατσέας Χ., Γρηγοράκης Ι., Σκρεπετός Σ.1-3
ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.0-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή01/12/1917:30Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Μπλαβάκης Ε.1-4
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο02/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Μασέλη Φ., Καταχανάκης Η.3-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο02/11/1915:00Ζιούτος Κ., Σταυράκης Γ., Ζουρμπάκης Α.2-3
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/11/1915:00Κατσογιάννης Η., Κρασαγάκης Χ., Κανταρτζόγλου Δ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/11/1918:00Κλαμπατσέας Χ., Δασκαλάκης Ι., Αναστασιάδης Δ.0-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/11/1913:00Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.4-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/11/1915:003-0 α.α.
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο09/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης Η., Αξιώτης Ε.3-2
ΙΝΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Χναράκης Δ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/11/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Κανταρτζόγλου Δ., Τσοπουρίδης Α.3-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/11/1911:00Καρατζάς Γ., Χναράκης Δ., Τσοπουρίδης Α.6-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή10/11/1914:30Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ., Κανταρτζόγλου Δ.3-2
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Αναστασιάδης Δ.1-4
ΡΟΔΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο16/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.1-6
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο16/11/1918:00Κατσογιάννης Η., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/11/1918:30Μπεκιράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τσοπουρίδης Α.1-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1912:30Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ.2-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΡΟΔΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκη Β., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/11/1918:00Σταυράκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Αγαλιώτης Α.3-0
ΙΝΙ - ΓΑΡΙΠΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00Κατσογιάννης Η., Γαρεφαλάκης Κ., Σκρεπετός Σ.2-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/11/1913:30Σαρόγλου Ε., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.2-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/11/1915:00Κλαμπατσέας Χ., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.2-4
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΙΝΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο30/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/11/1918:00Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης Α.2-1
ΡΟΔΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή01/12/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μασέλη Φ.2-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/12/1912:00Χναράκης Δ., Σιγανού Γ., Μπατζακάκη Β.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΙΝΙ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Σταυράκης Γ., Μπαλίδης Α., Χρονάκης Γ.0-8
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΑΡΙΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/12/1915:00Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Μπατζακάκη Β.0-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/12/1912:00Κατσογιάννης Η., Καρατζάς Γ., Χναράκης Δ.3-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή08/12/1918:00Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Αγαλιώτης Α.5-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη15/01/2016:00Κυριακόπουλος Κ., Ρεμεδιάκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.1-1
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ 0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/12/1918:00Δρακωνάκης Ε., Τζανάκη Μ., Αγαλιώτης Α.0-0
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/12/1912:00Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ.3-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή15/12/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.3-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο22/02/2015:30Συναδινάκης Κ., Βασιλάκης Α., Δρακάκης Α.3-1
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/01/2011:00Συναδινάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/01/2015:00Σαρόγλου Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σκρεπετός Σ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/01/2015:00Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ., Κωνσταντάκη Μ.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/01/2015:00Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Τζανάκη Μ.7-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΡΟΔΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/01/2015:00Δρακωνάκης Ε., Δρακάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.5-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0-3 α.α.
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.0-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο11/01/2018:30Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.6-3
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή12/01/2012:00Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Αγαλιώτης Α.1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΛΙΝΤΟΚυριακή12/01/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ.7-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή12/01/2015:00Κατσογιάννης Η., Συναδινάκης Κ., Αγαλιώτης Α.2-5
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο18/01/2015:00Ζιούτος Κ., Δρακάκης Α., Ζουρμπάκης Α.2-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/01/2011:00Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΟΔΙΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή19/01/2012:00Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Αναστασιάδης Δ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/01/2012:00Μπλαβάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή19/01/2015:00Συναδινάκης Κ., Μασέλη Φ., Τσοπουρίδης Α.3-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή19/01/2018:00Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Αγαλιώτης Α.3-2
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/01/2015:00Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη Φ.2-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/01/2015:00Ζιούτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.3-5
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο25/01/2018:30Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ., Τζανάκη Μ.1-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/01/2012:00Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή26/01/2015:00Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Τζανάκη Μ.2-1
Ρεπό: ΙΝΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙ0-3 α.α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/02/2011:00Δρακωνάκης Ε., Φανουράκη Μ., Δρακάκης Α.5-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΟΔΙΑΛΙΝΤΟΚυριακή02/02/2011:00Σαρόγλου Ε., Παπαδάκης Φ., Καταχανάκης Η.3-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή02/02/2015:00Περτσελάκης Γ., Αγαλιώτης Α., Τσοπουρίδης Α.1-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή02/02/2015:00Συναδινάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τζανάκη Μ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο29/02/2012:00Κανταρτζόγλου Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βασιλάκης Α.0-3
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΑΡΙΠΑΛΙΝΤΟΣάββατο08/02/2015:00Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ.3-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο08/02/2015:00Κλαμπατσέας Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΡΟΔΙΑ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο08/02/2015:00Σίσκος Τ., Παπαδάκης Φ., Βασιλάκης Α.5-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/02/2012:00Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.2-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή09/02/2015:00Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Ζουρμπάκης Α.3-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΟΙΡΩΝΣάββατο15/02/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιούτος Κ., Αναστασιάδης Δ.2-7
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/02/2015:30Συναδινάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ.2-1
ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/02/2011:00Χναράκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Μερκουλίδης Ν.2-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΛΙΝΤΟΚυριακή16/02/2012:00Κλαμπατσέας Χ., Βασιλάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.4-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή16/02/2015:00Περτσελάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Δρακάκης Α.5-2
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΙΝΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/02/2015:30Σαρόγλου Ε., Μαυρουδής Δ., Σίσκος Τ.0-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή23/02/2012:00Δρακωνάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Ρεμεδιάκης Γ.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή23/02/2012:00Σίσκος Τ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Α.2-0
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/02/2012:00Μπεκιράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.0-5
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή23/02/2015:30Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης Ζ., Δρακάκης Α.3-0
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ0-3 α.α.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο07/03/2015:30Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ., Δρακάκης Α.1-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή08/03/2012:00Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α., Τζανάκη Μ.4-1
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή08/03/2012:00Σαρόγλου Ε., Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή08/03/2012:00Καρατζάς Γ., Αναστασιάδης Δ., Αγαλιώτης Α.0-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/03/2015:30Σίσκος Τ., Ρεμεδιάκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ.2-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/03/2011:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΙΝΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή15/03/2012:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/03/2012:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΛΙΝΤΟΚυριακή15/03/2015:30
ΡΟΔΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/03/2015:30
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/03/2016:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο21/03/2016:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΟΔΙΑΛΙΝΤΟΚυριακή22/03/2011:00
ΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/03/2012:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/03/2016:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΙΝΙΛΙΝΤΟΣάββατο28/03/2016:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο28/03/2016:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο28/03/2016:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/03/2016:00
ΡΟΔΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο28/03/2016:00
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΙΝΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο04/04/2017:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/04/2017:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/04/2017:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/04/2017:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο04/04/2017:00
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/04/2017:00
ΙΝΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο11/04/2017:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΛΙΝΤΟΣάββατο11/04/2017:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/04/2017:00
ΡΟΔΙΑ - ΓΑΡΙΠΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο11/04/2017:00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/04/2017:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΙΝΙΛΙΝΤΟΚυριακή26/04/2017:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/04/2017:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή26/04/2017:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/04/2017:00
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ