Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κουτεντακης
Proactive
Στεφανακης
DP Studies
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/10/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.2-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο05/10/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.3-0
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο05/10/1916:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ.3-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή06/10/1911:00Ελευθεράκης Σ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.8-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΛΙΝΤΟΚυριακή06/10/1912:00Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/10/1913:30Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ.Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/10/1915:30Σαρόγλου Ε., Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.2-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο12/10/1916:15Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.3-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/10/1912:00Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/10/1912:45Κατσογιάννης Η., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.1-3
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/10/1915:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γαλενιανός Α., Τζανάκη Μ.1-4
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΟΔΙΑΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/10/1915:300-3 α.α.
Ρεπό: ΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/10/1915:30Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.0-0
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο19/10/1915:303-0 α.α.
ΡΟΔΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/10/1915:30Κλαμπατσέας Χ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/10/1916:00Κατσογιάννης Η., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.0-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο19/10/1916:30Τζανάκης Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή20/10/1911:00Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.2-1
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/10/1915:00Περτσελάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ.2-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο26/10/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.1-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή27/10/1911:00Κλαμπατσέας Χ., Γρηγοράκης Ι., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.1-3
ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.0-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή27/10/1912:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο02/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.3-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο02/11/1915:00Ζιουτος Κ., Σταυράκης Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.2-3
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/11/1915:00Κατσογιάννης Η., Κρασαγάκης Χ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/11/1918:00Κλαμπατσέας Χ., Δασκαλάκης Ι., Αναστασιάδης Δ.0-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/11/1913:00Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.4-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/11/1915:003-0 α.α.
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο09/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.3-2
ΙΝΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Χναράκης Δ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/11/1916:00Κλαμπατσέας Χ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.3-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/11/1911:00Καρατζάς Γ., Χναράκης Δ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.6-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή10/11/1914:30Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.3-2
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/11/1915:00
ΡΟΔΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο16/11/1915:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο16/11/1918:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο16/11/1918:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1912:30
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΡΟΔΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΙΝΙ - ΓΑΡΙΠΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο23/11/1918:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/11/1918:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/11/1913:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/11/1915:00
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΙΝΙ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΡΟΔΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΟΔΙΑ
Ρεπό: ΧΕΙΜΑΡΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΝΙ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΑΡΙΠΑ - ΡΟΔΙΑ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ