Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
coffee island
diakriton
fifty
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο28/09/1918:00Μαυραντωνάκης Ι., Θέμελη Π., Καούρας Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/09/1918:00Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-7
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΦΑΜΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/09/1912:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή29/09/1912:00Ζιούτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.5-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΚυριακή29/09/1912:00Καρατζάς Γ., Καούρας Γ., Κλαμπατσέας Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή29/09/1916:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Γαλενιανός Α.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΣάββατο05/10/1916:00Δασκαλάκης Α., Ξυπάκης Γ., Μασέλη Φ.4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο05/10/1916:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Κέφης Δ.3-5
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/10/1916:00Δασκαλάκης Ι., Ζαχαριά Μ., Κανταρτζόγλου Δ.1-2
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/10/1911:30Κυριακόπουλος Κ., Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή06/10/1913:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.0-6
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/10/1916:00Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Σκρεπετός Σ.4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Ζαχαριά Μ., Κατσογιάννης Η.0-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο12/10/1915:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή13/10/1912:00Γρηγοράκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/10/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Φερετζάκης Ν., Κανταρτζόγλου Δ.6-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή13/10/1915:30Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.6-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΟΦΑΜΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/10/1915:30Σπινάκης Ν., Μπεκιράκης Ι., Βασιλάκης Α.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/10/1915:30Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Γαλενιανός Α.3-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/10/1915:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Καταχανάκης Η.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή20/10/1912:00Γαρεφαλάκης Κ., Ζιούτος Κ., Θέμελη Π.4-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/10/1912:00Μπαλίδης Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.4-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α.3-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ζαχαριά Μ.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/10/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Καταχανάκης Η.4-6
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1917:30Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκρεπετός Σ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή27/10/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Γενετζάκης Ε.4-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/10/1911:00Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σταυράκης Γ.2-1
ΟΦΑΜ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή22/12/1915:00Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ., Τσοπουρίδης Α.5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης Α.2-4
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/11/1915:00Καρατζάς Γ., Ρεμεδιάκης Γ., Κέφης Δ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/11/1912:00Ζιούτος Κ., Παπαδάκης Φ., Τσοπουρίδης Α.2-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/11/1912:00Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κ., Κωνσταντάκη Μ.1-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή03/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Φερετζάκης Ν., Μασέλη Φ.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΦΑΜΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/11/1915:00Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η., Κέφης Δ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Δρακάκης Α.4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο09/11/1918:30Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Κέφης Δ.3-3
ΟΦΑΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή10/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/11/1912:00Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή10/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Κωνσταντάκη Μ.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Κέφης Δ., Σκρεπετός Σ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜΛΙΝΤΟΣάββατο16/11/1915:00Ζαφείρης Α., Πατεμτζής Γ., Αξιώτης Ε.3-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή17/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκρεπετός Σ.1-7
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/11/1912:00Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α.2-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/11/1912:00Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.3-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης Α.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/11/1915:15Περτσελάκης Γ., Ζιούτος Κ., Ρεμεδιάκης Γ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΣάββατο23/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ζουρμπάκης Α.4-3
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/11/1915:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Κανταρτζόγλου Δ.5-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο23/11/1918:00Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ρεμεδιάκης Γ.1-2
ΟΦΑΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή24/11/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.2-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/11/1912:00Περτσελάκης Γ., Ζιούτος Κ., Βασιλάκης Α.2-7
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή24/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Καταχανάκης Η.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο30/11/1915:00Ζιούτος Κ., Γρηγοράκης Ι., Κέφης Δ.1-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο30/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.2-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/11/1915:00Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μασέλη Φ.1-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/12/1911:00Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/12/1911:45Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βοριζανάκης Σ.3-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή01/12/1915:00Φερετζάκης Ν., Ψαλιδάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο07/12/1915:00Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης Α.1-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/12/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Κρασαγάκης Χ., Κέφης Δ.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/12/1912:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή08/12/1915:00Κλαμπατσέας Χ., Δρακωνάκης Ε., Τζανάκη Μ.2-4
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/12/1915:00Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης Η.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΕΓΟΗΚυριακή08/12/1915:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΣάββατο14/12/1915:00Κρασαγάκης Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη Φ.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο14/12/1915:00Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Σκρεπετός Σ.3-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/12/1912:00Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσοπουρίδης Α.3-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή15/12/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Τσοπουρίδης Α.2-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή15/12/1918:00Χναράκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Καταχανάκης Η.3-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΦΝΩΝΚυριακή22/12/1915:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΦΑΜΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο04/01/2015:00Καρατζάς Γ., Ψαλιδάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο04/01/2016:30Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Τζανάκη Μ.3-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή05/01/2011:00Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης Η.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/01/2012:00Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κέφης Δ.4-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή05/01/2015:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή05/01/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Βασιλάκης Α.5-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο11/01/2015:00Δρακωνάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αξιώτης Ε.7-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο11/01/2015:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΛΙΝΤΟΣάββατο11/01/2015:00Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.4-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο11/01/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Κέφης Δ.2-0
ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΕΓΟΗΣάββατο11/01/2015:00Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ.2-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο11/01/2018:00Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Κανταρτζόγλου Δ.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/01/2015:00Μπλαβάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ.4-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή19/01/2011:00Χριστουλάκης Ε., Μασέλη Φ., Τζανάκη Μ.1-4
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/01/2011:30Κυριακόπουλος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σκρεπετός Σ.5-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΡΑΥΚΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή19/01/2012:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Κωνσταντάκη Μ.1-3
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή19/01/2012:00Μπαλίδης Α., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή19/01/2015:15Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπετός Σ.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο25/01/2015:00Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Κανταρτζόγλου Δ.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο25/01/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αξιώτης Ε.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο25/01/2015:00Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.1-4
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο25/01/2015:00Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Σκρεπετός Σ.5-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜΛΙΝΤΟΣάββατο25/01/2015:00Κλαμπατσέας Χ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.2-5
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/01/2012:00Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Αγαλιώτης Α.0-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή02/02/2011:00Κυριακόπουλος Κ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.3-1
ΟΦΑΜ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή02/02/2011:00Μπαλίδης Α., Τουρλουκάκη Χ., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/02/2011:30Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζουρμπάκης Α.3-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή09/02/2015:00Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή09/02/2015:00Αδαμάκης Α. Θ., Ψαλιδάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.1-6
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΤετάρτη19/02/2015:30Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Καζόγλου Χ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο15/02/2015:00Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης Κ.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜΕΓΟΗΣάββατο15/02/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Κανταρτζόγλου Δ.0-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο15/02/2016:00Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπετός Σ.1-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο15/02/2016:00Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Ψαλιδάκης Α.4-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή16/02/2015:00Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α.1-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή16/02/2018:00Δασκαλάκης Α., Σίσκος Τ., Μπεκιράκης Ι.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο22/02/2015:30Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη Φ.2-0
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΔΑΦΝΩΝΣάββατο22/02/2015:30Κρασαγάκης Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μουλακάκης Κ.1-0
ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/02/2015:30Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Ζαφείρης Α.4-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο22/02/2015:30Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ.2-4
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο22/02/2015:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο22/02/2015:30Γαρεφαλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ρεμεδιάκης Γ.3-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΩΝΣάββατο07/03/2015:30Κρασαγάκης Χ., Δρακωνάκης Ε., Παπαδάκης Φ.1-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΦΑΜΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο07/03/2015:30Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ.3-2
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο07/03/2015:30Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε.4-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο07/03/2015:30Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ., Μπιτζιλή Μ.1-6
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/03/2015:30Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Περτσελάκης Γ.5-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΣάββατο07/03/2015:30Χριστουλάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Σκρεπετός Σ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΟΦΑΜΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο14/03/2015:30
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/03/2015:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΣάββατο14/03/2015:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο14/03/2018:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο21/03/2016:00
ΟΦΑΜ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/03/2016:00
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο21/03/2016:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο21/03/2016:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο21/03/2016:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο21/03/2016:00