ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο28/09/1918:00Μαυραντωνάκης Ι., Θέμελη Π., Καούρας Γ.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/09/1918:00Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-7
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΦΑΜΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/09/1912:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή29/09/1912:00Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.5-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΚυριακή29/09/1912:00Καρατζάς Γ., Καούρας Γ., Κλαμπατσέας Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή29/09/1916:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Γαλενιανός Α.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΣάββατο05/10/1916:00Δασκαλάκης Α., Ξυπάκης Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο05/10/1916:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.3-5
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/10/1916:00Δασκαλάκης Ι., Ζαχαριά Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.1-2
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΚυριακή06/10/1911:30Κυριακόπουλος Κ., Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή06/10/1913:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.0-6
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή06/10/1916:00Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Ζαχαριά Μ., Κατσογιάννης Η.0-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο12/10/1915:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή13/10/1912:00Γρηγοράκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/10/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Φερετζάκης Ν., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.6-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή13/10/1915:30Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.6-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΟΦΑΜΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/10/1915:30Σπινάκης Ν., Μπεκιράκης Ι., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο19/10/1915:30Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Γαλενιανός Α.3-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/10/1915:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.1-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή20/10/1912:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.4-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/10/1912:00Μπαλίδης Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.4-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.3-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜΔΑΦΝΩΝΚυριακή20/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ζαχαριά Μ.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο26/10/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο26/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.4-6
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1917:30Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή27/10/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε.4-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/10/1911:00Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σταυράκης Γ.2-1
ΟΦΑΜ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή27/10/1915:00Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο02/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.2-4
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/11/1915:00Καρατζάς Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/11/1912:00Ζιουτος Κ., Παπαδάκης Φ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.2-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/11/1912:00Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.1-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή03/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φερετζάκης Ν., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΦΑΜΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/11/1915:00Καρατζάς Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Δρακάκης Α.4-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο09/11/1918:30Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.3-3
ΟΦΑΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή10/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/11/1912:00Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή10/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.4-1
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜΛΙΝΤΟΣάββατο16/11/1915:00Ζαφείρης Α., Πατεμτζής Γ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.3-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή17/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.1-7
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/11/1912:00Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.2-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/11/1912:00Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.3-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.1-1
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΑΦΝΕΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή17/11/1915:15Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΣάββατο23/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/11/1915:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο23/11/1918:00Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
ΟΦΑΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή24/11/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/11/1912:00Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή24/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο30/11/1900:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο30/11/1900:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/11/1900:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/12/1912:00
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/12/1915:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή01/12/1915:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΟΦΑΜΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο07/12/1915:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/12/1915:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/12/1912:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή08/12/1915:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΕΓΟΗΚυριακή08/12/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΦΑΜ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΡΑΥΚΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΦΑΜ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΦΑΜ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΟΦΑΜ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΡΑΥΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ