ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
Κουτεντακης
DP Studies
Στεφανακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"

<< SUPER CUP 2019

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΧΟΥΣάββατο07/09/1917:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΦΝΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-0 (πεν: 3-5)
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ.4-3
ΒΟΝΗ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Κώστας Κ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.0-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη18/09/1916:30Φερετζάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.5-4 παρ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη18/09/1916:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.0-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη25/09/1916:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη25/09/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Δρακωνάκης Ε.2-4 παρ.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη25/09/1916:00Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη25/09/1916:00Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη25/09/1919:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-1 παρ.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΤετάρτη02/10/1916:00Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη02/10/1916:00Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε., Σιγανού Γ.2-7
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη02/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.0-0 (πεν: 4-5)
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη02/10/1916:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ.0-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη09/10/1915:30Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.1-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΤετάρτη09/10/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζαχαριά Μ.4-4 (πεν: 4-3)
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη09/10/1915:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΙΤΩΝΤετάρτη09/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ., Κλαμπατσέας Χ.0-1
ΟΦΑΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΤετάρτη09/10/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-0 (πεν: 2-4)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη16/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Ζαχαριά Μ., Δρακωνάκης Ε.1-5
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΒΙΑΝΝΟΥΤετάρτη16/10/1915:000-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΤετάρτη16/10/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Τζανάκης Δ.4-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΤετάρτη16/10/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη16/10/1919:30Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ.2-4
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΤετάρτη23/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη30/10/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη30/10/1919:30Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη13/11/1914:30Κλαμπατσέας Χ., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε.0-6
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη13/11/1914:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.1-2