Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
fifty
diakriton
coffee island
DP Studies
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο17/10/2016:00Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Κοκολάκης Μ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο17/10/2019:00Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ., Μουλακάκης Κ.3-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή18/10/2018:30Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ν., Ζουρμπάκης Α.1-6
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη28/10/2018:30Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Σκρεπετός Σ.0-5
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο24/10/2015:30Δρακωνάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Ψαλιδάκης Α.1-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/10/2015:30Ζιούτος Κ., Κοκολάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΛΙΝΤΟΚυριακή25/10/2012:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κοκολάκης Μ.8-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/10/2019:00Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.6-3
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο31/10/2015:00Κρασαγάκης Χ., Μπαλίδης Α., Βάγιας Κ.4-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο31/10/2018:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ.6-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή01/11/2018:00Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.3-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/11/2018:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μουλακάκης Κ.1-5
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο07/11/2015:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/11/2015:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο07/11/2018:30
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΓΟΗΚυριακή08/11/2015:00
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο14/11/2015:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο14/11/2018:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΣάββατο14/11/2018:30
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/11/2015:00
Ρεπό: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/11/2015:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο21/11/2018:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή22/11/2015:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/11/2018:30
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΑΡΙΠΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ρεπό: ΓΑΡΙΠΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ