Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Proactive
coffee island
fifty
diakriton

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο05/11/2215:000-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΑΣάββατο05/11/2218:30Αναβλήθηκε
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο05/11/2218:30Ξυπάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Νταβιγλάκης Ε.2-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΛΙΝΤΟΤετάρτη18/01/2318:30Παπαδάκης Φ., Τάσης Κ., Μπατζακάκης Ν.1-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη25/01/2315:00Βισκαδούρος Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μακράκης Δ.1-6
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη15/03/2318:30Αξιώτης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χριστουλάκης Ε.4-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο12/11/2215:00Μπαλίδης Α., Δερμιτζάκης Ν., Κλάδος Γ.1-8
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/11/2215:003-0 α.α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/11/2211:00Βάγιας Κ., Βασιλάκης Α., Πετρίδης Ι.1-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή13/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή13/11/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.3-0
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή13/11/2212:00Ζουρμπάκης Α., Τζατζαράκης Δ., Καλαϊτζής Γ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Κυριάκου Μ., Φραντζολάκης Ε.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2218:30Καρατζάς Γ., Τάσης Κ., Πετρίδης Ι.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2211:30Χανιωτάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Ζουρμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Μακράκη Ε.1-8
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΣάββατο26/11/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Μπλαβάκης Β.0-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο26/11/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.1-7
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο26/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.8-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/11/2215:00Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Μπατζακάκης Ν.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.0-3 α.α.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/12/2211:30Δερμιτζάκης Ν., Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Β.2-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/12/2211:30Βάγιας Κ., Ζιούτος Κ., Πετούσης Ι.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/12/2211:30Κέφης Δ., Φραντζολάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.1-3
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή04/12/2211:30Μανδαλενάκης Ε., Κλάδος Γ., Κυριάκου Μ.2-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή04/12/2211:30Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο10/12/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Κλαμπατσέας Χ., Βασιλάκης Α.3-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΠΟΑΚυριακή11/12/2217:15Τζανιδάκης Α., Ζουρμπάκης Α., Κλάδος Γ.2-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή11/12/2218:30Βισκαδούρος Α., Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ.2-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2219:00Τζατζαράκης Δ., Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν.9-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0-3 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο17/12/2215:00Τζατζαράκης Δ., Γιγουρτσής Γ., Πετούσης Ι.0-3 α.α.
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο17/12/2218:00Αξιώτης Ε., Χανιωτάκης Χ., Μπιτζιλή Μ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/12/2211:30Φραντζολάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Β.5-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή18/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/12/2219:00Ξυπάκης Γ., Τζανιδάκης Α., Κουναλάκης Χ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο07/01/2315:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Κουναλάκης Χ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΠΟΑΣάββατο07/01/2318:30Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/01/2311:30Δερμιτζάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.3-4
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/01/2311:30Αναβλήθηκε
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή08/01/2318:30Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.6-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΣάββατο14/01/2318:30Κανταρτζόγλου Δ., Τάσης Κ., Γιγουρτσής Γ.2-3
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/01/2311:30Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ., Κουναλάκης Χ.3-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/01/2311:30Ζουρμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ.2-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή15/01/2318:30Αναβλήθηκε
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/01/2318:30Δερμιτζάκης Ν., Μπλαβάκης Β., Κουναλάκης Χ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/01/2315:00Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Τάσης Κ.1-7
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο21/01/2318:30Χανιωτάκης Χ., Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/01/2311:30Μαστορίδης Δ., Παπαδάκης Φ., Μακράκης Δ.1-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/01/2311:30Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Πετρίδης Ι.0-4
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/01/2318:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζουρμπάκης Α., Μπλαβάκης Β.0-7


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο28/01/2315:00Σκρεπετός Σ., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΟΑΣάββατο28/01/2318:30Χανιωτάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Δουκιαντζάκης Ν.5-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/01/2311:30Κατσογιάννης Η., Βάγιας Κ., Κουναλάκης Χ.3-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/01/2318:30Αναβλήθηκε
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή29/01/2318:30Βισκαδούρος Α., Ψαλιδάκης Α., Παπαδάκης Φ.5-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/02/2315:00Σκρεπετός Σ., Πετρίδης Ι., Θέμελη Π.2-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/02/2311:30Βισκαδούρος Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Β.2-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/02/2315:30Καλυβιανάκης Κ., Διονύσης Δ., Κελαϊδής Γ.1-2
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή05/02/2318:00Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο11/02/2315:00Σταυράκης Γ., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΑΣάββατο11/02/2318:30Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ., Χανιωτάκης Χ.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/02/2311:30Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/02/2311:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/02/2311:30Κέφης Δ., Γιγουρτσής Γ., Ζαμπετάκης Δ.3-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή19/02/2311:30Μάτσας Κ., Κλάδος Γ., Φακουρέλης Φ.5-3
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/02/2311:30Αξιώτης Ε., Παπαδάκης Φ., Κινας Α.2-5
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/02/2318:45Τζανιδάκης Α., Φανουράκη Μ., Μπλαβάκης Β.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0-3 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο04/03/2318:30Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι., Φανουράκη Μ.5-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/03/2311:30Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ., Κινας Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/03/2312:00Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Ψαλιδάκης Α.0-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/03/2315:30Ξυπάκης Γ., Σαββούδης Β., Ροδίντσης Ε.1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο11/03/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.5-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΣάββατο11/03/2318:30Χριστουλάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Φανουράκη Μ.3-2
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/03/2312:00Ανδριανάκης Ι., Μπιτζιλή Μ., Τζατζαράκης Δ.1-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/03/2312:00Ξυπάκης Γ., Ψαλιδάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ.4-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/03/2311:30Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β., Φακουρέλης Φ.3-5
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή19/03/2311:30Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπιτζιλή Μ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/03/2312:00Γαρεφαλάκης Κ., Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η.3-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή19/03/2312:00Μάτσας Κ., Καλαϊτζής Γ., Ροδίντσης Ε.0-3 α.α.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή26/03/2312:00Βασιλάκης Α., Ανδριανάκης Ι., Φανουράκη Μ.3-7
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/03/2316:00Δασκαλάκης Ι., Τζατζαράκης Δ., Ροδίντσης Ε.0-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΛΙΝΤΟΚυριακή26/03/2319:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.3-6
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΠΟΑΚυριακή26/03/2319:00Κατσογιάννης Η., Χριστουλάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ0-3 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/04/2316:30Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.6-6
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή02/04/2312:00Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.0-9
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή02/04/2312:00Ξυπάκης Γ., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/04/2319:30Ζιούτος Κ., Γιγουρτσής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο08/04/2319:00Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.1-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/04/2312:00Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π., Φακουρέλης Φ.3-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/04/2313:00Ξυπάκης Γ., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.0-6
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή09/04/2318:00Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ., Τζατζαράκης Δ.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο22/04/2320:00Παρασύρης Γ., Ανδριανάκης Ι., Φακουρέλης Φ.7-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/04/2312:00Μάτσας Κ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.1-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή23/04/2312:00Τζανιδάκης Α., Φανουράκη Μ., Μακράκης Δ.4-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή23/04/2312:00Κέφης Δ., Βασιλάκης Α., Παρασύρης Γ.2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή23/04/2313:00Χριστουλάκης Ε., Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ.6-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΑΥΚΟΣ0-3 α.α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/04/2312:00Ζιούτος Κ., Ζουρμπάκης Α., Μασέλη Φ.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/04/2312:00Βισκαδούρος Μ., Χανιωτάκης Χ., Καλαϊτζής Γ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/04/2317:00Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε.4-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/04/2317:45Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ., Φουκαράκης Μ.1-3