ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κύπελλο Ε.Π.Σ.Η.


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ - ΟΦΗΑΕΚΤετάρτη17/09/1416:30Μουρτζάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κυριακίδης Ρ.0-2
ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΒΟΡΡΩΝΤετάρτη17/09/1416:30Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ.4-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓΟΥΒΩΝΤετάρτη17/09/1416:303-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη17/09/1416:30Χαραλαμπάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Δ.4-1
ΛΙΝΤΟ - ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΙΝΤΟΤετάρτη17/09/1416:30Τζανακάκης Ε., Καπετανάκης Ε., Πατεράκης Μ.1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/09/1416:30Στεφανίδης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Χαιρέτης Γ.
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Ο.Α.ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη24/09/1416:30Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Σταυρακάκη Ν.1-5
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΤετάρτη24/09/1416:30Φερετζάκης Ν., Σταυρακάκη Μ., Φορτετσανάκης Μ.0-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη24/09/1416:30Μαστορίδης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ.0-8
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΑΕΚΤετάρτη24/09/1416:30Αδαμάκης Α. Θ., Χαραλαμπάκης Ε., Πλαίτης Γ.0-8
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΙΤΩΝΤετάρτη24/09/1416:30Στραντζαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Χαροκόπος Α.1-6
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΟΤΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη24/09/1416:30Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Μπούρκερ Ν.0-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΔΑΦΝΩΝΤετάρτη08/10/1416:00Αδαμάκης Α. Θ., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη08/10/1416:00Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Τσικνάκης Γ.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη08/10/1416:00Μουρτζάκης Ι., Τζανακάκης Ε., Τρουλινός Κ.3-5
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΒΟΝΗΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη08/10/1416:00Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ., Σηφάκης Ζ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΕΜΑΤΙΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη08/10/1416:00Μαθιουδάκης Β., Παπαδακάκης Γ., Μερκουλίδης Ν.1-0
ΔΙΑΣ Α.Ο. - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη15/10/1415:30Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Σαβουιδάκης Κ.1-5
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη15/10/1415:30Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη15/10/1415:30Μαστορίδης Δ., Τσικνάκης Γ., Χναράκης Δ.1-5
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη15/10/1415:30Βασάκης Γ. Ε., Ελευθεράκης Σ., Χατζογιάννης Ε.0-5
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΤετάρτη22/10/1415:30Λαλιώτης Γ., Βλάχος Χ., Χναράκης Δ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΝΩΠΟΛΗΣΤετάρτη22/10/1415:30Ξυπάκης Γ., Σηφάκης Ζ., Χαροκόπος Α.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη22/10/1415:30Μουρτζάκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε., Χατζογιάννης Ε.4-3
ΑΟΚ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη22/10/1416:30Κουράκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Δασκαλάκης Ι.2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΛΗΨΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη29/10/1414:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Δασκαλάκης Α., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΠΑΝΟΜ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη29/10/1414:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδακάκης Γ., Τζανακάκης Ε.6-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη29/10/1414:30Ξυπάκης Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Βλάχος Χ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΕΛΙΑΣΤετάρτη29/10/1414:30Πατεμτζής Γ., Φλουρής Ε., Σηφάκης Ζ.0-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΤετάρτη29/10/1414:30Μαθιουδάκης Β., Φερετζάκης Ν., Κανδεράκης Θ.2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΓΟΥΒΩΝΤετάρτη12/11/1414:30Σπινάκης Ν., Χαραλαμπάκης Ε., Κανδεράκης Θ.0-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη12/11/1414:30Φλουρής Ε., Χαροκόπος Α., Βλάχος Χ.3-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη12/11/1414:30Στραντζαλίδης Α., Κουράκης Ι., Μαστορίδης Δ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΑΝΩΠΟΛΗΣΤετάρτη12/11/1414:30Τζανακάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Χατζογιάννης Ε.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη12/11/1414:30Μαθιουδάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη19/11/1414:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-2
ΑΟΤ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη19/11/1414:30Πολυχρονάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ.1-2
ΠΟΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη19/11/1414:30Τζανακάκης Ε., Πατεράκης Μ., Λαλιώτης Γ.3-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη19/11/1414:30Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χαροκόπος Α.0-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΟΦΗΕΓΟΗΤετάρτη19/11/1414:30Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.1-5
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη26/11/1414:30Σπινάκης Ν., Μαθιουδάκης Β., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΛΗΨΗΠΟΑΤετάρτη26/11/1414:30Κρασαγάκης Χ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.3-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη26/11/1414:30Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακάκης Α.2-5
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη26/11/1414:30Πατεμτζής Γ., Λαδομένος Μ., Χριστουλάκης Ε.0-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη03/12/1414:30Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.3-2
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη03/12/1414:30Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-2
ΠΟΡΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη03/12/1414:30Χαραλαμπάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Φερετζάκης Ν.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη03/12/1414:30Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Καρατζάς Γ.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΕΚΤετάρτη10/12/1414:30Σταυρακάκη Μ., Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη10/12/1414:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ.1-3
ΖΑΡΟΣ - Π.Ο.Α.ΖΑΡΟΥΤετάρτη10/12/1414:30Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη10/12/1414:30Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Κανδεράκης Θ.1-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη17/12/1414:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Τρουλινός Κ.2-0
ΠΟΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη17/12/1414:30Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη17/12/1414:30Φλουρής Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Δ.6-5
Π.Ο.Α. - ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΠΟΑΤετάρτη17/12/1414:30Στραντζαλίδης Α., Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ.2-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη21/01/1514:30Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Σπινάκης Ν.
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη21/01/1514:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τρουλινός Κ.0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη28/01/1514:30Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βασάκης Γ. Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-3
Π.Ο.Α. - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΤετάρτη28/01/1514:30Στραντζαλίδης Α., Μαυρουδής Δ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΜΟΙΡΕΣ (Τελικός)Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣΤετάρτη25/03/1517:00Κρασαγάκης Χ., Ξυπάκης Γ., Μαθιουδάκης Β.1-0