ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (1η αγ.) | ΤΥΛΙΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 1-2 |
2. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (2η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 23/09/23 | 16:00 | 7-0 |
3. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (3η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 0-3 |
4. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (4η αγ.) | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:00 | 0-2 |
5. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (5η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 15:30 | 3-0 |
6. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (6η αγ.) | ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΓΕΡΓΕΡΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-2 |
7. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (7η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-0 |
8. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (8η αγ.) | ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-3 |
9. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (9η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 2-0 |
10. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (10η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΧΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:30 | 3-0 |
11. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (11η αγ.) | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-2 |
12. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 1-1 |
13. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (12η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
14. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (13η αγ.) | ΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 3-2 |
15. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (14η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:15 | 0-1 |
16. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 18:30 | 1-0 |
17. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (15η αγ.) | ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-2 |
18. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (16η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 5-0 |
19. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:30 | 7-1 |
20. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (17η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-1 |
21. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (18η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:10 | 3-1 |
22. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (6η αγ.) | CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 18:30 | 3-0 |
23. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (3η φάση) | ΑΣΗΜΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Τετάρτη | 31/01/24 | 15:30 | 0-1 |
24. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (19η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 3-0 |
25. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΡΟΥΒΑΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 3-2 |
26. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (20η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:15 | 2-1 |
27. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (21η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 2-0 |
28. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (22η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:00 | 0-4 |
29. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Τετάρτη | 28/02/24 | 17:00 | 1-1 |
30. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΜΜΟΥΔΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | 5-0 |
31. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (23η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 2-1 |
32. | Youth League ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 18:00 | 4-4 |
33. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (4η φάση) | ΤΥΛΙΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 18:00 | 0-4 |
34. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (24η αγ.) | ΠΑΝΟΜ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 1-3 |
35. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (25η αγ.) | ΜΟΧΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΟΧΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 0-2 |
36. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (5η φάση) | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:00 | 0-0 (πεν: 2-4) |
37. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (26η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 5-1 |
38. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (27η αγ.) | ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |
39. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (28η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:30 | |
40. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (29η αγ.) | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | |
41. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (30η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 |