Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία

<< Α1 Κατηγορία
Α2 Κατηγορία - PLAY OUT >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/09/1716:30Παπαδάκης Φ., Γενετζάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο16/09/1716:30Πατεμτζής Γ., Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ.0-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/09/1716:30Σταυρακάκη Ν., Καζόγλου Χ., Σαρόγλου Ε.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/09/1716:30Βασάκης Γ. Ε., Χριστουλάκης Ε., Ζαφείρης Α.6-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή17/09/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Κώστας Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή17/09/1716:30Μαυρουδής Δ., Βοριζανάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο23/09/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Τζώρτζογλου Φ.3-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΣάββατο23/09/1716:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βλαχάκης Ε.2-2
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/09/1716:30Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Α., Σταυράκης Γ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/09/1716:30Σταυρακάκη Ν., Πλαίτης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.4-2
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή24/09/1716:30Σφακιανάκης Δ., Κώστας Κ., Φανουράκη Μ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βοριζανάκης Σ.1-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΓΑΛΙΑΣ Κυριακή24/09/1716:30Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Μάτσας Κ.3-2
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο30/09/1716:00Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/09/1716:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/09/1716:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.5-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζαφείρης Α., Γρηγοράκης Ι.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/10/1716:00Σταυρακάκη Ν., Σταυράκης Γ., Μάτσας Κ.5-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/10/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Κώστας Κ., Γενετζάκης Ε., Σιγανού Γ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή01/10/1716:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο07/10/1716:00Κυριακίδης Ρ., Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α.1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο07/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ., Μάτσας Κ.1-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/10/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α.2-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή08/10/1716:00Φερετζάκης Ν., Γρηγοράκης Ι., Σταυράκης Γ.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή08/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Πλαίτης Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/10/1716:00Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Ζαφείρης Α.2-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή08/10/1716:00Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Α., Μοχιανάκης Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο14/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μοχιανάκης Α.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΣάββατο14/10/1715:30Φουκάκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/10/1715:30Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ.7-2
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Κώστας Κ., Τζανακάκης Ε., Σιγανού Γ.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Σπινάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΠΟΡΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/10/1715:30Περτσελάκης Γ., Βοριζανάκης Σ., Ψαρράς Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/10/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.4-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/10/1715:30Σταυρακάκη Μ., Καζόγλου Χ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/10/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α.1-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο21/10/1715:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30Κρασαγάκης Χ., Χναράκης Δ., Κατσογιάννης Η.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/10/1715:30Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε.4-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή22/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή22/10/1715:30Σφακιανάκης Δ., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.5-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή22/10/1715:30Σταυρακάκη Ν., Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/10/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Πλαίτης Γ.1-6
Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο28/10/1715:00Φουκάκης Γ., Κώστας Κ., Γρηγοράκης Ι.0-2
ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/10/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Πλαίτης Γ.1-2
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Κουναλάκης Γ., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.2-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή29/10/1715:00Σταυρακάκη Ν., Καούρας Γ., Γενετζάκης Ε.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/10/1715:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η.3-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/10/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο04/11/1715:00Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο04/11/1715:00Παπαδάκης Φ., Βασάκης Γ. Ε., Καμπιτάκης Κ.4-1
ΡΑΥΚΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο04/11/1715:00Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε.4-1
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΙΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/11/1715:00Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Καζόγλου Χ.1-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή05/11/1715:00Κρασαγάκης Χ., Περτσελάκης Γ., Σταυρακάκη Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο18/11/1715:00Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Γενετζάκης Ε.3-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο18/11/1715:00Παπαδάκης Φ., Λεονταράκης Θ., Καμπιτάκης Κ.3-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Σταυρακάκη Μ., Μαυραντωνάκης Α., Μερκουλίδης Ν.0-1
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Φερετζάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Θέμελη Π.2-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΑΛΙΑΣ Κυριακή19/11/1715:00Ξυπάκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/11/1715:00Μουρτζάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή19/11/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζαφείρης Α., Ζιουτος Κ.2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή19/11/1715:00Σπινάκης Ν., Μάτσας Κ., Σταυρακάκη Ν.4-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο25/11/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Καμπιτάκης Κ.1-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο25/11/1715:00Σταυρακάκη Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βλαχάκης Ε.1-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/11/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.3-2
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ.3-0
ΑΣΗΜΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.2-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΟΥΒΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ.0-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00Κρασαγάκης Χ., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΓΟΗΚυριακή26/11/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Φανουράκη Μ., Δρακουλάκης Κ.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΣάββατο02/12/1715:00Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Τζώρτζογλου Φ.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/12/1715:00Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Μοχιανάκης Α.3-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν.2-5
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή03/12/1715:00Σταυρακάκη Ν., Ψαρράς Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/1715:00Κώστας Κ., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή03/12/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/12/1715:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαστορίδης Δ.4-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/12/1715:00Σταυρακάκη Μ., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/12/1715:00Φουκάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Φερετζάκης Ν.6-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο09/12/1715:00Μαυρουδής Δ., Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α.2-2
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΑΛΙΑΣ Κυριακή10/12/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Φανουράκη Μ., Ζιουτος Κ.3-3
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή10/12/1715:00Κουράκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΡΑΥΚΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.2-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή10/12/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι., Γενετζάκης Ε.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/12/1715:00Φερετζάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο16/12/1715:00Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπαλίδης Α.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο16/12/1715:00Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α.4-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/12/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Καμπιτάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00Πατεμτζής Γ., Χναράκης Δ., Σιγανού Γ.3-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή17/12/1715:00Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή17/12/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ., Ζαφείρης Α.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή17/12/1715:00Φουκάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.7-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/1715:00Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σταυράκης Γ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/01/1815:00Πατεμτζής Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ.5-1
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ρεμιδιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ.1-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή14/01/1815:00Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπαλίδης Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/01/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΑΛΙΑΣ Κυριακή14/01/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΚυριακή14/01/1815:00Κώστας Κ., Μπλαβάκης Ε., Μαστορίδης Δ.4-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή14/01/1815:00Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαντσε Ν.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο20/01/1815:00Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΟΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1815:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.0-5
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00Σφακιανάκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδακάκης Γ., Μπαλίδης Α.1-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή21/01/1815:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π.0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/01/1815:00Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.3-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή21/01/1815:00Κυριακίδης Ρ., Μαστορίδης Δ., Γενετζάκης Ε.4-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή21/01/1815:00Δασκαλάκης Ι., Χναράκης Δ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/01/1815:00Φουκάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Καμπιτάκης Κ.2-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο27/01/1815:00Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ., Επιτροπάκη Ε.2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή28/01/1815:00Κυριακίδης Ρ., Κατσογιάννης Η., Τοπαλιδης Π.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή28/01/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α.3-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΖΑΡΟΥΚυριακή28/01/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.0-3
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Κυριακή28/01/1815:00Σταυρακάκη Ν., Φανουράκη Μ., Γενετζάκης Ε.1-5
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Πολυχρονάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/01/1815:15Μαυραντωνάκης Ι., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο03/02/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακίδης Ρ., Καμπιτάκης Κ.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1815:00Πατεμτζής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/02/1815:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή04/02/1815:00Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Πλαίτης Γ.2-4
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/02/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Σαρόγλου Ε.2-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή04/02/1815:00Βισκαδούρος Μ., Συναδινάκης Κ., Μαντσε Ν.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Κατσογιάννης Η., Μαυρουδής Ι.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο10/02/1815:00Κώστας Κ., Τοπαλιδης Π., Ζαφείρης Α.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/02/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Ι.1-2
ΔΙΑΣ - ΠΟΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή11/02/1812:30Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή11/02/1815:00Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/02/1815:00Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Κυριακίδης Ρ.6-0
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/02/1815:00Δασκαλάκης Α., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.0-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή11/02/1815:15Πατεμτζής Γ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή11/02/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Σαρόγλου Ε.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.1-1
ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή25/02/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Συναδινάκης Κ.5-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΑΥΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή25/02/1815:00Γρηγοράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Γενετζάκης Ε.4-1
ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00Πατεμτζής Γ., Σπινάκης Ν., Θέμελη Π.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή25/02/1815:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Ζιουτος Κ.1-3
ΠΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/1815:00Κυριακίδης Ρ., Μάτσας Κ., Σαμιωτάκης Ε.8-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΣάββατο03/03/1815:00Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ., Κατσογιάννης Η.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/03/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ., Ζιουτος Κ.5-3
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο03/03/1815:000-3 α.α.
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΡΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο03/03/1815:00Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Στεφανίδης Σ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/03/1815:00Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ.6-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή04/03/1815:00Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.2-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓΑΛΙΑΣ Κυριακή04/03/1815:00Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Φανουράκη Μ.0-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΚυριακή04/03/1815:30Σφακιανάκης Δ., Πατεμτζής Γ., Βλαχάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο10/03/1815:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ.2-0
ΔΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο10/03/1815:303-0 α.α.
ΠΟΡΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/03/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η.6-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή11/03/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Βισκαδούρος Α.1-5
ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή11/03/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Περτσελάκης Γ.0-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή11/03/1815:30Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓΑΛΙΑΣ Κυριακή11/03/1815:30Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μοχιανάκης Α.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/03/1815:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-6


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/03/1815:30Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ.2-2
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο17/03/1815:300-3 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο17/03/1815:30Μουρτζάκης Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/03/1815:30Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.3-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/03/1815:30Κώστας Κ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/03/1815:30Ζιουτος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ.5-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή18/03/1815:30Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή18/03/1815:30Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Στεφανίδης Σ.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο24/03/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.1-5
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΣάββατο24/03/1816:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-1
ΠΟΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/03/1816:00Γρηγοράκης Ι., Καούρας Γ., Τζώρτζογλου Φ.4-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο24/03/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ., Φανουράκη Μ.0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/03/1816:00Ζιουτος Κ., Μοχιανάκης Α., Βλαχάκης Ε.0-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΑΥΚΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο24/03/1816:003-0 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο24/03/1816:00Αδαμάκης Α. Θ., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι.3-0
ΔΙΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/03/1816:30Δασκαλομαρκάκης Γ., Σαρρής Ν., Κανδηλάκης Κ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΣάββατο31/03/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Ξυπάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο31/03/1816:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Στεφανίδης Σ.0-1
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο31/03/1816:000-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΙΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο31/03/1817:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Καρατζάς Γ.0-1
ΑΣΗΜΙ - ΠΟΡΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή01/04/1816:00Φερετζάκης Ν., Ζερβάκης Ε. Γ., Φανουράκη Μ.1-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/04/1816:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.3-0 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/04/1816:00Μαυρουδής Δ., Παπαδακάκης Γ., Χριστουλάκης Ε.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή01/04/1816:00Κρασαγάκης Χ., Ζαφείρης Α., Τζώρτζογλου Φ.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0-3 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ0-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/04/1817:00Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζώρτζογλου Φ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/04/1817:00Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο14/04/1817:00Ζαχαριουδάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο14/04/1817:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.2-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο14/04/1817:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τοπαλιδης Π.1-7
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/04/1817:00Σφακιανάκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/04/1817:30Δασκαλάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Βλαχάκης Ε.9-0
ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο21/04/1817:303-0 α.α.
Ε.Γ.Ο.Η - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/04/1817:30Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Τζώρτζογλου Φ.2-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο21/04/1817:30Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.2-3
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή22/04/1817:30Χαραλαμπάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Θέμελη Π.0-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/04/1817:30Γρηγοράκης Ι., Ζαφείρης Α., Μπεκιράκης Ι.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/04/1817:303-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/04/1817:30Κουράκης Ι., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.5-4


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο28/04/1817:303-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο28/04/1817:30Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Καζόγλου Χ.1-4
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο28/04/1817:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Στεφανίδης Σ.4-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο28/04/1817:30Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π.7-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΣάββατο28/04/1817:30Μαυραντωνάκης Ι., Ζαχαριουδάκης Γ., Καούρας Γ.0-0
ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο28/04/1817:300-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/04/1817:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ.2-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο28/04/1817:30Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γρηγοράκης Ι.2-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/05/1817:30Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Καμπιτάκης Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο05/05/1817:300-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/05/1817:30Κουναλάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ.2-1
ΔΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/05/1817:30Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Μοχιανάκης Α.5-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο05/05/1817:303-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο05/05/1817:30Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π.1-5
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο05/05/1817:30Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ.5-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο05/05/1817:30Κρασαγάκης Χ., Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ.3-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο12/05/1817:30Σπινάκης Ν., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο12/05/1817:30Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Επιτροπάκη Ε.4-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο12/05/1817:303-0 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο12/05/1817:300-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/05/1817:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΓΟΗΣάββατο12/05/1817:30Μουρτζάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Ξυπάκης Γ.1-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο12/05/1817:30Βασάκης Γ. Ε., Κώστας Κ., Ζαχαριουδάκης Γ.2-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΣΗΜΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο12/05/1817:30Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.6-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο19/05/1817:30Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ.4-1
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο19/05/1817:30Σφακιανάκης Δ., Στεφανίδης Σ., Φανουράκη Μ.8-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/05/1817:303-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓΑΛΙΑΣ Σάββατο19/05/1817:300-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/05/1817:30Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Τοπαλιδης Π.4-1
ΔΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/05/1817:30Παπαδάκης Φ., Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε.0-0
Ε.Γ.Ο.Η - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΓΟΗΣάββατο19/05/1817:30Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ.4-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΣΗΜΙΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο19/05/1817:30Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τουρλουκάκη Χ.1-2