ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
Κουτεντακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1 Κατηγορία

Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΛΙΝΤΟΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο16/09/1716:30Λαλιώτης Γ., Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/09/1716:30Φουκάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Καζόγλου Χ.3-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Χναράκης Δ.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/09/1716:30Μαυραντωνάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΖΑΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή17/09/1716:30Κουράκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ.4-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή17/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/09/1716:30Φερετζάκης Ν., Πλαίτης Γ., Μοχιανάκης Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΚυριακή17/09/1716:30Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/09/1716:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο23/09/1716:30Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τοπαλιδης Π.2-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο23/09/1716:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.0-0
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο23/09/1716:30Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΑΣάββατο23/09/1716:30Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΛΙΝΤΟΑΕΚΚυριακή24/09/1716:30Βασάκης Γ. Ε., Κουράκης Ι., Κυριακίδης Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΚυριακή24/09/1716:30Κουναλάκης Γ., Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι.1-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή24/09/1716:30Παπαδάκης Φ., Μαυραντωνάκης Α., Θέμελη Π.2-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/09/1716:30Μανδαλενάκης Ε., Πατεράκης Μ., Δρακουλάκης Κ.3-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΚυριακή24/09/1716:30Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Ε.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΕΚΚυριακή01/10/1716:00Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.0-0
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΚυριακή01/10/1716:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή01/10/1716:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή01/10/1716:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Χναράκης Δ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/10/1716:00Φερετζάκης Ν., Βοριζανάκης Σ., Τζώρτζογλου Φ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή01/10/1716:00Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Νεραντζάκης Ν.3-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή01/10/1716:00Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ.0-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή01/10/1716:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο07/10/1716:00Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο07/10/1716:00Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ.0-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο07/10/1716:00Ζαχαριουδάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή08/10/1716:00Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.1-1
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΖΑΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/10/1716:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακίδης Ρ.3-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/10/1716:00Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Μαστορίδης Δ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή08/10/1716:00Μανδαλενάκης Ε., Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.0-3
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/10/1716:00Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Παπαδακάκης Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο14/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/10/1715:30Πατεμτζής Γ., Βασάκης Γ. Ε., Τρουλινός Κ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΚυριακή15/10/1715:30Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΚυριακή15/10/1715:30Παπαδάκης Φ., Κουράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή15/10/1715:30Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Στεφανίδης Σ.1-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/10/1715:30Φουκάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Πλαίτης Γ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/10/1715:30Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζώρτζογλου Φ.3-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/10/1715:30Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/10/1715:30Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο21/10/1715:30Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Καούρας Γ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή22/10/1715:30Χαραλαμπάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε.3-1
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΧΟΥΚυριακή22/10/1715:30Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Καζόγλου Χ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΖΑΡΟΥΚυριακή22/10/1715:30Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.0-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/10/1715:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.0-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή22/10/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Φ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/10/1715:30Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο28/10/1715:00Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/10/1715:00Σπινάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ.1-1
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Γρηγοράκης Ι.3-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗΚυριακή29/10/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.0-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/10/1715:00Σταυρακάκη Μ., Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΕΚΚυριακή29/10/1715:00Παπαδάκης Φ., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΠΟΑΚυριακή29/10/1715:00Μουρτζάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Παπαδακάκης Γ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή29/10/1715:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.0-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Στεφανίδης Σ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΖΑΡΟΣΠΟΑΣάββατο04/11/1715:00Μουρτζάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Κυριακόπουλος Κ.3-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/11/1715:00Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.0-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή05/11/1715:00Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Παπαδακάκης Γ.5-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/11/1715:00Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Καούρας Γ.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/11/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Δ.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Α.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/11/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.6-0
ΛΙΝΤΟ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο18/11/1715:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή19/11/1715:00Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γρηγοράκης Ι.0-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/11/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ.0-2
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Πατεμτζής Γ., Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΓΟΗΚυριακή19/11/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ.0-5
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΕΚΚυριακή19/11/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.1-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.2-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΟΑΣάββατο25/11/1715:00Πατεμτζής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μοχιανάκης Α.3-4
ΠΑΝΟΜ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΜΑΛΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00Φερετζάκης Ν., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή26/11/1715:00Βασάκης Γ. Ε., Παπαδακάκης Γ., Παπαδάκης Μ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή26/11/1715:00Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/11/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή26/11/1715:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή26/11/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΟΙΡΕΣΠΟΑΣάββατο02/12/1715:00Φουκάκης Γ., Καούρας Γ., Ζαφείρης Α.2-2
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο02/12/1715:00Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ.6-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή03/12/1715:00Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α.1-2
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή03/12/1715:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Χριστουλάκης Ε.2-2
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΓΟΗΚυριακή03/12/1715:00Βισκαδούρος Μ., Τουρλουκάκη Χ., Περτσελάκης Γ.2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή03/12/1715:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή03/12/1715:00Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σαμιωτάκης Ε.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο09/12/1715:00Ζαχαριουδάκης Γ., Τρουλινός Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.1-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή10/12/1715:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/12/1715:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.1-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/12/1715:00Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή10/12/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.6-2
ΛΙΝΤΟ - ΖΑΡΟΣΠΟΑΚυριακή10/12/1715:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Ρ.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΕΚΚυριακή10/12/1715:00Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/12/1715:00Πατεμτζής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΣάββατο16/12/1715:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/12/1715:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή17/12/1715:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/12/1715:00
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή17/12/1715:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή17/12/1715:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή17/12/1715:00
ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή17/12/1715:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή07/01/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/01/1815:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή07/01/1815:00
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑΚυριακή07/01/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΕΚΚυριακή07/01/1815:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/01/1815:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΚυριακή07/01/1815:00
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή07/01/1815:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο13/01/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΟΑΣάββατο13/01/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/01/1815:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή14/01/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή14/01/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/01/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή14/01/1815:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΟΑΣάββατο20/01/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/01/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΕΚΚυριακή21/01/1815:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.ΕΓΟΗΚυριακή21/01/1815:00
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή21/01/1815:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή21/01/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή21/01/1815:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΣάββατο27/01/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΛΙΝΤΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/01/1815:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή28/01/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή28/01/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή28/01/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή28/01/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή28/01/1816:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟ
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΟΡΤΥΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΛΙΝΤΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΖΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΖΑΡΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΛΙΝΤΟ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΛΙΝΤΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΖΑΡΟΣ - ΛΙΝΤΟ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ - ΛΙΝΤΟ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΛΙΝΤΟ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ