ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
DP Studies
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο14/09/1917:00Ζαφείρης Α., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.2-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Χαραλαμπάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή15/09/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΖΑΡΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή15/09/1917:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΣάββατο21/09/1916:30Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Περτσελάκης Γ.
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΣάββατο21/09/1916:30Κώστας Κ., Ελευθεράκης Σ., Καρατζάς Γ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/09/1916:30Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΕΚΚυριακή22/09/1916:30Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή22/09/1916:30Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή22/09/1916:30Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή22/09/1916:30Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο28/09/1916:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο28/09/1916:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή29/09/1916:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή29/09/1916:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή29/09/1916:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο05/10/1916:00
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΣάββατο05/10/1916:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/10/1916:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή06/10/1916:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή06/10/1916:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/10/1916:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο12/10/1915:30
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΣάββατο12/10/1915:30
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο12/10/1915:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/10/1915:30
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή13/10/1915:30
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/10/1915:30
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο19/10/1915:30
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/10/1915:30
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/10/1915:30
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/10/1915:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο26/10/1915:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΕΚΚυριακή27/10/1915:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/10/1915:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ