ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
Κουτεντακης
DP Studies
Proactive
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΑΛΙΩΝΣάββατο14/09/1917:00Ζαφείρης Α., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.2-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Χαραλαμπάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.0-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή15/09/1917:00Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΖΑΡΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή15/09/1917:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΣάββατο21/09/1916:30Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Περτσελάκης Γ.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/09/1916:30Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.4-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΕΚΚυριακή22/09/1916:30Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.3-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή22/09/1916:30Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ.6-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή22/09/1916:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.0-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή22/09/1916:30Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.2-2
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΖΑΡΟΥΤετάρτη02/10/1916:00Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε., Καούρας Γ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο28/09/1916:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο28/09/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή29/09/1916:00Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε.0-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή29/09/1916:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.2-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.1-2
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή29/09/1916:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Γρηγοράκης Ι.2-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο05/10/1916:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΖΑΡΟΥΚυριακή06/10/1916:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/10/1916:00Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Ξυπάκης Γ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή06/10/1916:00Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Σαρόγλου Ε.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή06/10/1916:00Ταμπουρατζής Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καρατζάς Γ.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή06/10/1916:00Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο12/10/1915:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΕΚΣάββατο12/10/1915:30Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-0
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο12/10/1915:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ελευθεράκης Σ., Σαμιωτάκης Ε.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/10/1915:30Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή13/10/1915:30Ζερβάκης Ε. Γ., Δρακουλάκης Κ., Βισκαδούρος Α.3-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Μπαλίδης Α.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/10/1915:30Βισκαδούρος Μ., Καούρας Γ., Ζαχαριά Μ.2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30Παπαδάκης Φ., Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ.4-2
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο19/10/1915:30Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.0-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή20/10/1915:30Ζαφείρης Α., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.2-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/10/1915:30Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΖΑΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.3-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΕΚΚυριακή27/10/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Καούρας Γ.4-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/10/1915:00Ζαφείρης Α., Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ.1-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Θέμελη Π.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κώστας Κ.1-0
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο02/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή03/11/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/11/1915:00Κρασαγάκης Χ., Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ.1-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καούρας Γ.1-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΕΛΙΑΣΚυριακή03/11/1915:00Γρηγοράκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη06/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη06/11/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Ι.4-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη06/11/1915:00Βισκαδούρος Μ., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.2-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΤετάρτη06/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Κώστας Κ., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΜΟΙΡΩΝΤετάρτη06/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Μπλαβάκης Ε.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΕΚΤετάρτη06/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη06/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ., Καρατζάς Γ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.1-2
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο09/11/1915:00Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή10/11/1915:00Ζαφείρης Α., Καούρας Γ., Δρακουλάκης Κ.0-3
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Καρατζάς Γ.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΚυριακή10/11/1915:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ξυπάκης Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο16/11/1915:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή17/11/1915:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή17/11/1915:00
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΖΑΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο23/11/1915:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΕΚΚυριακή24/11/1915:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/11/1915:00
ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΖΑΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή01/12/1915:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή01/12/1915:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή01/12/1915:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΖΑΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ