Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
fifty
coffee island
diakriton
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Γαρεφαλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο14/09/1917:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο14/09/1917:30Κώστας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαρράς Κ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο14/09/1917:30Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/09/1917:00Μαυρουδής Δ., Ξυπάκης Γ., Περτσελάκης Γ.1-6
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/09/1917:00Παπαδάκης Φ., Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/09/1917:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο21/09/1916:30Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΑΣάββατο21/09/1916:30Σαμιωτάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-1
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/09/1916:30Παπαδάκης Φ., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/09/1916:30Ζιούτος Κ., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/09/1916:30Ζερβάκης Ε. Γ., Φερετζάκης Ν., Κλαμπατσέας Χ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/09/1916:30Μαυραντωνάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/09/1916:30Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/09/1916:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Θέμελη Π.2-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/09/1916:30Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δρακωνάκης Ε.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/09/1916:00Φερετζάκης Ν., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας Χ.5-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΒΟΝΗΕΓΟΗΣάββατο28/09/1916:00Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.0-1
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο28/09/1916:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Ψαρράς Κ.3-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/09/1916:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Σπινάκης Ν., Θέμελη Π., Ζιούτος Κ.5-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/09/1916:00Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/09/1916:00Μαυρουδής Δ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Γαρεφαλάκης Κ., Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ.1-2
ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/09/1916:003-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΙΤΩΝΣάββατο05/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο05/10/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.0-2
ΒΟΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/10/1916:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.5-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/10/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι.3-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/10/1916:00Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε.2-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο05/10/1916:00Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Γαρεφαλάκης Κ., Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι.4-0
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Ζαχαριά Μ., Τζανάκης Δ.4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή06/10/1916:15Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο12/10/1915:30Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α., Δρακωνάκης Ε.7-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/10/1915:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/10/1915:30Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Ζιούτος Κ.2-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/10/1915:30Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/10/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.2-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/10/1915:30Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ., Κέφης Δ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή13/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Τζανάκης Δ.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο19/10/1915:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ.4-3
ΒΟΝΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Γαρεφαλάκης Ε.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.0-3 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΗΜΙΒΟΡΡΩΝΣάββατο19/10/1915:30Γαρεφαλάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Α.2-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.1-4
Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΚυριακή20/10/1915:30Ζιούτος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.2-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Τζανάκη Μ.4-2
ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο26/10/1918:00Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΒΟΝΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή27/10/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Γενετζάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.3-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή27/10/1915:00Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου Δ.2-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κέφης Δ.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/10/1915:00Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/10/1915:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Καταχανάκης Η.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/10/1915:00Γρηγοράκης Ι., Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Δρακουλάκης Κ., Καούρας Γ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε., Ζαχαριά Μ.2-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΣάββατο02/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.4-1
ΔΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Κώστας Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κλαμπατσέας Χ.0-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Ζιούτος Κ., Θέμελη Π.2-6
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μπεκιράκης Ι.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο09/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Θέμελη Π.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΣάββατο09/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο09/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΣάββατο09/11/1915:00Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή10/11/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Καταχανάκης Η.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Βισκαδούρος Α.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μασέλη Φ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/11/1915:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΒΟΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο16/11/1915:00Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Κέφης Δ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ.3-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο16/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Κανταρτζόγλου Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-1
ΔΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00Κώστας Κ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.0-4
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Κατσογιάννης Η.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1915:15Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/11/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο23/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Κώστας Κ., Κέφης Δ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ., Συναδινάκης Κ.2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο23/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Κλαμπατσέας Χ.1-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΣΗΜΙΑΣΙΤΩΝΣάββατο23/11/1915:00Πατεμτζής Γ., Σίσκος Τ., Καζόγλου Χ.0-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Σιγανού Γ., Θέμελη Π.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Σκρεπετός Σ.4-1
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή24/11/1915:00Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος Τ.0-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή24/11/1915:15Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.4-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00Κώστας Κ., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.6-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ.4-0
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Σίσκος Τ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/11/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Συναδινάκης Κ.1-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή01/12/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Σκρεπετός Σ.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΒΟΝΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/12/1915:00Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η.2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή01/12/1915:00Περτσελάκης Γ., Σίσκος Τ., Κανταρτζόγλου Δ.0-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/12/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Ρεμεδιάκης Γ.6-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΛΙΝΤΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Σταυράκης Γ., Βασιλάκης Α.6-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/12/1915:00Ξυπάκης Γ., Ζιούτος Κ., Σιγανού Γ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ.3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο07/12/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.2-3
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο07/12/1915:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/12/1912:30Γαρεφαλάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Αναστασιάδης Δ.0-1
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/12/1915:00Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Βασιλάκης Α.1-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή08/12/1915:00Μαυρουδής Δ., Σίσκος Τ., Κωνσταντάκη Μ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/12/1915:00Ζαφείρης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ.2-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/12/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο14/12/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α.0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/12/1915:00Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Καζόγλου Χ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00Γρηγοράκης Ι., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.5-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/12/1915:00Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ., Μασέλη Φ.3-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/12/1915:00Φερετζάκης Ν., Σίσκος Τ., Κανταρτζόγλου Δ.2-0
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Σκρεπετός Σ.1-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00Δασκαλάκης Ι., Χναράκης Δ., Καταχανάκης Η.3-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή15/12/1915:00Ξυπάκης Γ., Αγαλιώτης Α., Βασιλάκης Α.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/01/2015:00Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ.1-1
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/01/2015:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.6-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.6-4
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο04/01/2015:00Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/01/2015:15Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή05/01/2015:00Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α.2-2
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σιγανού Γ.0-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή05/01/2015:00Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΙΤΩΝΣάββατο11/01/2015:00Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο11/01/2015:00Περτσελάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή12/01/2015:00Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.2-2
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/01/2015:00Δασκαλάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.3-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/01/2015:00Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.2-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.6-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή12/01/2015:00Βισκαδούρος Μ., Καζόγλου Χ., Μασέλη Φ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΣάββατο18/01/2015:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Ξυπάκης Γ.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο18/01/2015:00Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-5
ΛΙΝΤΟ - ΒΟΝΗΛΙΝΤΟΣάββατο18/01/2015:00Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.1-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή19/01/2015:00Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης Α.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/01/2015:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.0-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Κουτσελάκης Δ., Πλαντζουνάκης Ι., Χναράκης Δ.0-0
ΔΙΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κανταρτζόγλου Δ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/01/2015:00Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.4-4
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/01/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.4-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣΠΟΑΣάββατο25/01/2015:00Τζάμος Δ., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.1-1
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο25/01/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε.0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/01/2015:00Δασκαλάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/01/2015:00Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ., Κέφης Δ.3-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή26/01/2015:00Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.3-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη Μ.3-0
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή26/01/2015:00Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μασέλη Φ.3-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή26/01/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ., Αγαλιώτης Α.6-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Τσοπουρίδης Α.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΣάββατο01/02/2015:00Τζάμος Δ., Δρακωνάκης Ε., Αξιώτης Ε.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο01/02/2015:00Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Αγαλιώτης Α.6-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Αναστασιάδης Δ.2-0
ΔΙΑΣ - ΒΟΝΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή02/02/2015:00Κώστας Κ., Μαυρουδής Δ., Θέμελη Π.2-0
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Καρατζάς Γ., Κωνσταντάκη Μ.3-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΓΟΗΚυριακή02/02/2015:00Παπαδάκης Φ., Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή02/02/2015:00Γρηγοράκης Ι., Σίσκος Τ., Μασέλη Φ.4-2
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΛΙΝΤΟΣάββατο29/02/2015:30Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π., Σίσκος Τ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΑΣάββατο08/02/2015:00Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μπλαβάκης Ε.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο08/02/2015:00Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)3-1
ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο08/02/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Αξιώτης Ε.3-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/02/2015:00Ζαφείρης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/02/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακωνάκης Ε.0-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/02/2015:00Σφακιανάκης Δ., Σίσκος Τ., Τσοπουρίδης Α.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή09/02/2015:00Τζάμος Δ., Φανουράκη Μ., Κέφης Δ.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή09/02/2015:00Γρηγοράκης Ι., Σκρεπετός Σ., Τζανάκη Μ.1-4
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/02/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μασέλη Φ.3-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο15/02/2015:00Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Τουρλουκάκη Χ.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/02/2015:00Δρακωνάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Ζουρμπάκης Α.3-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Σκρεπετός Σ.4-1
ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η., Τζανάκη Μ.6-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΒΟΝΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/02/2015:00Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μασέλη Φ.3-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή16/02/2015:00Ζαφείρης Α., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Γαρεφαλάκης Κ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή16/02/2015:00Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ.1-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή16/02/2015:30Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Ζουρμπάκης Α.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο22/02/2015:30Δρακωνάκης Ε., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.4-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο22/02/2015:30Τζάμος Δ., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΟΑΣάββατο22/02/2018:00Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.3-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή23/02/2015:30Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.0-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/02/2015:30Γαρεφαλάκης Κ., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/02/2015:30Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Κωνσταντάκη Μ.1-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/02/2015:30Ζιούτος Κ., Φανουράκη Μ., Τσοπουρίδης Α.3-2
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30Ρεμιδιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ., Κανταρτζόγλου Δ.2-1
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/02/2015:30Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Μουλακάκης Κ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/03/2015:30Κώστας Κ., Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο07/03/2015:30Τζάμος Δ., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.1-0
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΛΙΝΤΟΣάββατο07/03/2018:00Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κέφης Δ.1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/03/2015:30Γαρεφαλάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.4-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή08/03/2015:30Δρακωνάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μουλακάκης Κ.2-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΒΟΝΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή08/03/2015:30Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Καζόγλου Χ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/03/2015:30Ρεμιδιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή08/03/2015:30Ζαφείρης Α., Ζιούτος Κ., Θέμελη Π.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή08/03/2015:30Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Τουρλουκάκη Χ.3-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΒΟΝΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΡΟΥΒΑΣ - ΛΙΝΤΟΔΑΦΝΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΙΤΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/03/2015:30
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/03/2015:30
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή15/03/2015:30
ΔΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/03/2015:30
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΚυριακή15/03/2015:30


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/03/2016:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΚυριακή22/03/2016:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/03/2016:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/03/2016:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΙΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/03/2016:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/03/2016:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/03/2016:00
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή22/03/2016:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΚυριακή22/03/2016:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/03/2016:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/03/2016:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/03/2016:00
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/03/2016:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/03/2016:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή29/03/2016:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/03/2016:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/03/2016:00
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή29/03/2016:00


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΣάββατο04/04/2017:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο04/04/2017:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο04/04/2017:00
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο04/04/2017:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/04/2017:00
ΒΟΝΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/04/2017:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή05/04/2017:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/04/2017:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/04/2017:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο11/04/2017:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο11/04/2017:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΗΓΑΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο11/04/2017:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή12/04/2017:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή12/04/2017:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή12/04/2017:00
ΑΣΗΜΙ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή12/04/2017:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/04/2017:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/04/2017:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/04/2017:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο25/04/2017:00
ΒΟΝΗ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο25/04/2017:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙΠΟΑΣάββατο25/04/2017:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο25/04/2017:00
ΛΙΝΤΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΛΙΝΤΟΣάββατο25/04/2017:00
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή26/04/2017:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή26/04/2017:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή26/04/2017:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/05/2018:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/05/2018:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΔΑΦΝΩΝΚυριακή03/05/2018:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/05/2018:00
ΑΣΗΜΙ - ΒΟΝΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/05/2018:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/05/2018:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/05/2018:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή03/05/2018:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΛΙΝΤΟΑΣΙΤΩΝΚυριακή03/05/2018:00


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή10/05/2018:00
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/05/2018:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/05/2018:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/05/2018:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/05/2018:00
ΒΟΝΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/05/2018:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή10/05/2018:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΠΟΑΚυριακή10/05/2018:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΛΙΝΤΟΚυριακή10/05/2018:00


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/05/2018:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/05/2018:00
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/05/2018:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/05/2018:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/05/2018:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή17/05/2018:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή17/05/2018:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή17/05/2018:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΚυριακή17/05/2018:00


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή24/05/2018:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή24/05/2018:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή24/05/2018:00
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή24/05/2018:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/05/2018:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/05/2018:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/05/2018:00
ΒΟΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/05/2018:00
ΛΙΝΤΟ - ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή24/05/2018:00


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή31/05/2018:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/05/2018:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή31/05/2018:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή31/05/2018:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΙΑΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή31/05/2018:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή31/05/2018:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΚυριακή31/05/2018:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή31/05/2018:00
ΒΟΝΗ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή31/05/2018:00