Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Στεφανακης
Proactive
Κουτεντακης
King billiards

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ

<< Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-3
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο14/09/1917:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/09/1917:30Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.4-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο14/09/1917:30Κώστας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαρράς Κ.1-0
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΣάββατο14/09/1917:30Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/09/1917:00Μαυρουδής Δ., Ξυπάκης Γ., Περτσελάκης Γ.1-6
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή15/09/1917:00Παπαδάκης Φ., Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/09/1917:00Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/09/1917:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο21/09/1916:30Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΟΑΣάββατο21/09/1916:30Σαμιωτάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-1
ΒΟΝΗ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/09/1916:30Παπαδάκης Φ., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/09/1916:30Ζιουτος Κ., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/09/1916:30Ζερβάκης Ε. Γ., Φερετζάκης Ν., Κλαμπατσέας Χ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΩΝΚυριακή22/09/1916:30Μαυραντωνάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή22/09/1916:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/09/1916:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Θέμελη Π.2-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/09/1916:30Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δρακωνάκης Ε.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/09/1916:00Φερετζάκης Ν., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας Χ.5-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΒΟΝΗΕΓΟΗΣάββατο28/09/1916:00Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.0-1
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο28/09/1916:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Ψαρράς Κ.3-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/09/1916:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Σπινάκης Ν., Θέμελη Π., Ζιουτος Κ.5-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή29/09/1916:00Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/09/1916:00Μαυρουδής Δ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.1-2
ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/09/1916:003-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΙΤΩΝΣάββατο05/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο05/10/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.0-2
ΒΟΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/10/1916:00Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.5-1
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/10/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι.3-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ε.Γ.Ο.ΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/10/1916:00Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε.2-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο05/10/1916:00Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι.4-0
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Ζαχαριά Μ., Τζανάκης Δ.4-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή06/10/1916:15Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο12/10/1915:30Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α., Δρακωνάκης Ε.7-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο12/10/1915:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/10/1915:30Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Ζιουτος Κ.2-2
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή13/10/1915:30Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.3-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/10/1915:30Μαυραντωνάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π.2-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/10/1915:30Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή13/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Τζανάκης Δ.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή13/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο19/10/1915:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ.4-3
ΒΟΝΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/10/1915:30Περτσελάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Γαρεφαλάκης Ε.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/10/1915:30Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.0-3 α.α.
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΗΜΙΒΟΡΡΩΝΣάββατο19/10/1915:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.2-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/10/1915:30Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.0-2
ΔΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.1-4
Ε.Γ.Ο.Η - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΚυριακή20/10/1915:30Ζιουτος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π.2-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Τζανάκη Μ.4-2
ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο26/10/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο26/10/1918:00Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.2-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΒΟΝΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή27/10/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.3-3
ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΚυριακή27/10/1915:00Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.2-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/10/1915:00Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/10/1915:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/10/1915:00Γρηγοράκης Ι., Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π.1-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Δρακουλάκης Κ., Καούρας Γ.3-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπλαβάκης Ε., Ζαχαριά Μ.2-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΣάββατο02/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.4-1
ΔΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Κώστας Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κλαμπατσέας Χ.0-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ.0-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή03/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.2-6
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή03/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μπεκιράκης Ι.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο09/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ., Θέμελη Π.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑΣάββατο09/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ.0-1
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο09/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΣάββατο09/11/1915:00Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή10/11/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ., Βισκαδούρος Α.1-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/11/1915:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΒΟΝΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο16/11/1915:00Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.1-2
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.3-2
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο16/11/1915:00Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-1
ΔΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή17/11/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00Κώστας Κ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Κατσογιάννης Η.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/11/1915:00Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Μπεκιράκης Ι.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1915:15Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/11/1915:00
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο23/11/1915:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο23/11/1915:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΣΗΜΙΑΣΙΤΩΝΣάββατο23/11/1915:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/11/1915:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή24/11/1915:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή24/11/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΙΤΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/11/1915:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΓΟΗΚυριακή01/12/1915:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΒΟΝΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/12/1915:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή01/12/1915:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΛΙΝΤΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο07/12/1915:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο07/12/1915:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣΛΙΝΤΟΣάββατο07/12/1915:00
ΔΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/12/1915:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/12/1915:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή08/12/1915:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο14/12/1915:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/12/1915:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο14/12/1915:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/12/1915:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή15/12/1915:00
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή15/12/1915:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/01/2015:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο04/01/2015:00
ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο04/01/2015:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο04/01/2015:00
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή05/01/2015:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή05/01/2015:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΗΜΙ - Ε.Γ.Ο.Η
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙ
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΔΙΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΒΟΝΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΙΑΣ - ΒΟΝΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.Η
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΛΙΝΤΟ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΒΟΝΗ
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΒΟΝΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.Η


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΒΟΝΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΙΤΕΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΟΥΒΑΣ - ΛΙΝΤΟ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΣΙΤΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΒΟΝΗ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΒΟΝΗ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΣΙΤΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗ
Ε.Γ.Ο.Η - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣΗΜΙ - ΑΣΙΤΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ε.Γ.Ο.Η
ΒΟΝΗ - ΡΟΥΒΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΣΗΜΙ - ΒΟΝΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΛΙΝΤΟ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Γ.Ο.Η - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣ
Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΗΜΙ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΙΤΕΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΒΟΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΑΣΙΤΕΣ - ΔΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΒΟΝΗ - ΛΙΝΤΟ