ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο06/10/1816:00Δρακουλάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Βλαχάκης Ε.1-0
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο06/10/1816:00Φερετζάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.3-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:00Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.1-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/10/1811:00Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή07/10/1816:00Ξυπάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.3-2
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο13/10/1815:30Καούρας Γ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.2-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο13/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.1-2
ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή14/10/1811:30Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π.1-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/10/1813:30Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.3-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κώστας Κ., Δρακάκης Α., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο20/10/1815:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε.3-0
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/10/1815:30Καούρας Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.3-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1818:30Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/10/1811:00Τζώρτζογλου Φ., Μαυραντωνάκης Α., Σαρόγλου Ε.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/10/1811:30Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή21/10/1812:00Μάτσας Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.2-1
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/11/1818:00Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.4-2
ΡΟΔΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/11/1811:00Καούρας Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.1-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/11/1811:30Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.3-4
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή04/11/1812:00Ζιουτος Κ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.1-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.0-2
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο10/11/1815:00Ελευθεράκης Σ., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/11/1815:30Ζιουτος Κ., Γρηγοράκης Ι., Κατσογιάννης Η.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/11/1817:30Μπεκιράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι.1-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/11/1811:30Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/11/1813:30Αναβλήθηκε
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΟΔΙΑΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή11/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.3-0
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/11/1815:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο17/11/1815:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/11/1815:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/11/1811:00
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή18/11/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/11/1815:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΡΟΔΙΑΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο24/11/1815:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο24/11/1815:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/11/1812:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/11/1818:00
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο01/12/1815:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/12/1815:00
ΡΟΔΙΑ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο01/12/1815:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/12/1815:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/12/1811:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή02/12/1815:00
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΟΔΙΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο08/12/1815:00
ΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/12/1815:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο08/12/1817:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/12/1815:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή09/12/1815:00
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο15/12/1815:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/12/1815:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο15/12/1815:00
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή16/12/1811:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/12/1811:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή16/12/1815:00
Ρεπό: ΙΝΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΟΔΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΙΝΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΟΔΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΙΝΙ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΙΝΙ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΡΟΔΙΑ
ΙΝΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΙΝΙ
ΡΟΔΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΟΔΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑ
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΡΟΔΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΡΟΔΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΙΝΙ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Ρεπό: ΙΝΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΙΝΙ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΟΔΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΙΝΙ
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΔΙΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ