ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Κουτεντακης
Στεφανακης
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL

<< Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΓΟΗΣάββατο08/09/1817:00Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο08/09/1817:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/09/1817:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.2-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/09/1817:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή09/09/1817:00Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.8-1
ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΙΑΣΚυριακή09/09/1817:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο15/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο15/09/1816:30Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο15/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.6-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/09/1816:30Κώστας Κ., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο15/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.3-3
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΓΟΗΚυριακή16/09/1816:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.1-4
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.1-2
ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΚυριακή16/09/1816:30Σπινάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μαυρουδής Ι.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο22/09/1816:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο22/09/1816:30Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-4
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Σιγανού Γ.1-3
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΣάββατο22/09/1816:30Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή23/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.2-1
ΔΙΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Νικολακάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.6-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή23/09/1816:30Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο29/09/1816:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΟΑΣάββατο29/09/1816:00Γρηγοράκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Γαρεφαλάκης Ε.7-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/09/1816:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΓΟΗΚυριακή30/09/1816:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ., Κατσογιάννης Η.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή30/09/1816:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.1-4
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή30/09/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Σιγανού Γ.0-1
ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Φερετζάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Φανουράκη Μ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο06/10/1816:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ., Σιγανού Γ.0-9
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο06/10/1816:00Ζιουτος Κ., Ζαφείρης Α., Καούρας Γ.1-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο06/10/1816:00Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η.7-0
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο06/10/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Ξυπάκης Γ.0-4
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/10/1816:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Ι.2-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή07/10/1816:00Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Μοχιανάκης Α.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή07/10/1816:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.4-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Μαυρουδής Ι.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/10/1815:30Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΟΑΣάββατο13/10/1815:30Σφακιανάκης Δ., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.1-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο13/10/1815:30Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο13/10/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΗΜΙΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο13/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή14/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.0-5
ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.1-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/10/1815:30Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΣάββατο20/10/1815:30Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.7-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή21/10/1815:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή21/10/1815:30Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.6-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)6-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή21/10/1815:30Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Τζώρτζογλου Φ.0-2
ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κώστας Κ., Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΠΙΔΩΝΚυριακή21/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Μπλαβάκης Ε.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο27/10/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.2-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΙΑΣΣάββατο27/10/1815:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-10
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο27/10/1815:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ.1-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή28/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ.2-1
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.7-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΚυριακή28/10/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Κασαπάκης Α., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-0
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή28/10/1815:00Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο03/11/1815:00Ζιουτος Κ., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο03/11/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο03/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή04/11/1815:00Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.2-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή04/11/1815:00Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε.4-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο10/11/1815:00Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μοχιανάκης Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο10/11/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π., Σαρόγλου Ε.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΟΑΣάββατο10/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή11/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΙΝΤΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή11/11/1815:00Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυραντωνάκης Ν.4-2
ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.8-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη05/12/1815:00Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣΠΟΑΣάββατο17/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή18/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κασαπάκης Α.2-0
ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ν., Καζόγλου Χ.1-2
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ.3-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή18/11/1815:00Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή18/11/1815:00Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/11/1818:00Δασκαλάκης Α., Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΛΠΙΔΩΝΤετάρτη19/12/1815:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΠΟΑΣάββατο24/11/1815:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/11/1815:00Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ.0-0
ΑΣΗΜΙ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Μαυρουδής Ι.0-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή25/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ.0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Σαρόγλου Ε.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή25/11/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Θέμελη Π.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή25/11/1815:00Ζιουτος Κ., Μαθιουδάκης Β., Σιγανού Γ.3-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο01/12/1815:00Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μισάι Δ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΟΑΣάββατο01/12/1815:00Κουναλάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/12/1815:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.8-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή02/12/1815:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακουλάκης Κ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή02/12/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.0-5
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή02/12/1815:00Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-3
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/12/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.2-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/12/1815:00Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.5-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο08/12/1815:00Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.0-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο08/12/1815:15Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.7-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/12/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.2-2
ΑΣΗΜΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.5-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.1-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή09/12/1815:00Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο15/12/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο15/12/1815:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο15/12/1815:00Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.0-9
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο15/12/1815:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.1-7
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή16/12/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.0-4
ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Μαστορίδης Δ., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο05/01/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/01/1915:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.2-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο05/01/1915:00Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο05/01/1915:00Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο05/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.0-8
ΑΣΗΜΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.1-5
ΡΟΥΒΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/01/1915:00Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.5-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΣάββατο12/01/1915:00Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/01/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ.3-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή13/01/1915:00Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ν.6-0
ΔΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.3-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/01/1915:00Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.0-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή13/01/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μισάι Δ.2-1
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Μάτσας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.7-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/01/1915:00Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00Δασκαλάκης Ι., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο19/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.3-0 α.α.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή20/01/1915:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.1-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/01/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/01/1915:00Κώστας Κ., Μοχιανάκης Α., Μαυρουδής Ι.3-0
ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή20/01/1915:00Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.2-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/01/1915:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο26/01/1915:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/01/1915:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΠΟΑΣάββατο26/01/1915:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΙΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή27/01/1915:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή27/01/1915:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή27/01/1915:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΣάββατο02/02/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΠΙΔΩΝΣάββατο02/02/1915:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/02/1915:00
ΔΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΕΓΟΗΚυριακή03/02/1915:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/02/1915:00
ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΑΣΗΜΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΗΜΙ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΔΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΛΙΝΤΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΗΜΙ - ΡΟΥΒΑΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΗΜΙ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΔΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΡΟΥΒΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΣΗΜΙ
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΙΝΤΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΔΙΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΗΜΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ