ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/09/1817:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή09/09/1817:00Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.0-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή09/09/1817:00Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.0-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή09/09/1817:00Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/09/1817:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή09/09/1817:00Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/09/1817:00Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.3-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή09/09/1817:00Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΓΟΗΣάββατο15/09/1816:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/09/1816:30Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΕΚΚυριακή16/09/1816:30Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή16/09/1816:30Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ.2-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή16/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή16/09/1816:30Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.4-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή16/09/1816:30Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο22/09/1816:30Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο22/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.2-3
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή23/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ.2-3
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/09/1816:30Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.0-0
ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΖΑΡΟΥΚυριακή23/09/1816:30Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή23/09/1816:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή23/09/1816:30Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/09/1816:00Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.0-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/09/1816:00Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.1-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή30/09/1816:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Χναράκης Δ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή30/09/1816:00Σφακιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Στεφανίδης Σ.0-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΕΚΚυριακή30/09/1816:00Κώστας Κ., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.3-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΚυριακή30/09/1816:00Πατεμτζής Γ., Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε.1-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή30/09/1816:00Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Βισκαδούρος Α.0-0
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή30/09/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γρηγοράκης Ι.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΟΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00Πατεμτζής Γ., Γρηγοράκης Ι., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο06/10/1816:00Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε.1-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαδάκης Φ., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.3-2
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαστορίδης Δ.1-3
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΚυριακή07/10/1816:00Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.0-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΖΑΡΟΥΚυριακή07/10/1816:00Νικολακάκης Β., Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή07/10/1816:00Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α.1-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο13/10/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΛΙΑΣΣάββατο13/10/1815:30Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ.3-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/10/1815:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.1-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή14/10/1815:30Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-4
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή14/10/1815:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΕΚΚυριακή14/10/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο20/10/1815:30Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)2-3
ΠΟΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/10/1815:30Χαραλαμπάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/10/1815:30Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.2-2
ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΖΑΡΟΥΚυριακή21/10/1815:30Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Ψαρράς Κ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/10/1815:30Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΜΟΧΟΥΚυριακή21/10/1815:30Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή21/10/1815:30Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο27/10/1815:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.3-1
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/10/1815:00Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΚυριακή28/10/1815:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή28/10/1815:00Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.2-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/10/1815:00Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.1-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή28/10/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Γρηγοράκης Ι.4-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΟΡΟΣΑΕΚΚυριακή28/10/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)2-4
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ.0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο03/11/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι.3-3
ΠΟΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο03/11/1815:30Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε.0-4
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή04/11/1815:00Κώστας Κ., Δρακουλάκης Κ., Κασαπάκης Α.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/11/1815:00Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.1-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΕΚΚυριακή04/11/1815:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)3-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/11/1815:30Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή11/11/1815:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Καούρας Γ.4-0
ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00Νικολακάκης Β., Φερετζάκης Ν., Γενετζάκης Ε.2-0
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή11/11/1815:00Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.1-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή11/11/1815:00Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/11/1815:00Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χναράκης Δ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/11/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή18/11/1815:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή18/11/1815:00
ΠΟΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/11/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΕΚΚυριακή18/11/1815:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΟΙΡΕΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή18/11/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/11/1815:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή25/11/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΟΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή25/11/1815:00
ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΖΑΡΟΥΚυριακή25/11/1815:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή25/11/1815:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή25/11/1815:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00
ΠΟΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/12/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΑΕΚΣάββατο01/12/1815:00
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή02/12/1815:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή02/12/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή02/12/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή02/12/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή02/12/1815:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΟΡΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή09/12/1815:00
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή09/12/1815:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή09/12/1815:00
ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή09/12/1815:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή09/12/1815:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΡΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή16/12/1815:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΕΚΚυριακή16/12/1815:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΡΤΥΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή16/12/1815:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή16/12/1815:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή16/12/1815:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΖΑΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΖΑΡΟΣ - ΠΟΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΖΑΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΟΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΡΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΠΟΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΟΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΟΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΡΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΟΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΖΑΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΖΑΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ