Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/09/1816:30Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/09/1811:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/09/1811:00Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Επιτροπάκη Ε.
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/09/1811:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν.
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή23/09/1816:30Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυρουδής Ι.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο29/09/1816:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο29/09/1816:00
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/09/1816:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΣάββατο29/09/1818:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή30/09/1811:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/09/1816:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο06/10/1818:30
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή07/10/1811:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/10/1811:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΚυριακή07/10/1816:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/10/1816:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/10/1815:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/10/1815:30
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/10/1815:30
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο13/10/1815:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΣάββατο13/10/1818:00
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/10/1811:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο20/10/1815:30
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο20/10/1818:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή21/10/1811:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή21/10/1811:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή21/10/1815:30


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΝΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΑΡΙΠΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΟΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΒΟΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣ
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ