ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κουτεντακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΣάββατο22/09/1816:30Βασάκης Γ. Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)3-2
ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/09/1816:30Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή23/09/1811:00Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή23/09/1811:00Κυριακίδης Ρ., Καούρας Γ., Επιτροπάκη Ε.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/09/1811:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή23/09/1816:30Φερετζάκης Ν., Χναράκης Δ., Θέμελη Π.2-0
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή23/09/1816:30Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυρουδής Ι.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο29/09/1816:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΣάββατο29/09/1818:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή30/09/1811:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.6-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή30/09/1811:00Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Καζόγλου Χ.0-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή30/09/1816:00Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σταυράκης Γ.2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Βλαχάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.1-1
ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή30/09/1816:00Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο06/10/1818:30Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή07/10/1811:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή07/10/1811:00Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1813:00Μαστορίδης Δ., Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ.4-1
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΚυριακή07/10/1816:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρόγλου Ε., Βλαχάκης Ε.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/10/1816:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο13/10/1815:30Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Φ.2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/10/1815:30Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.2-1
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο13/10/1815:30Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.0-0
ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΟΧΟΥΣάββατο13/10/1816:00Περτσελάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΟΑΣάββατο13/10/1818:003-0 α.α.
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/10/1811:00Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.0-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.0-5
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:300-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΣάββατο20/10/1818:00Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.1-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή21/10/1811:00Χριστουλάκης Ε., Ζιουτος Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή21/10/1811:00Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30Κυριακίδης Ρ., Μερκουλίδης Ν., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.3-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή21/10/1815:30Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/10/1815:00Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο27/10/1815:00Σαμιωτάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Μπαλίδης Α.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο27/10/1815:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο27/10/1818:00Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/10/1811:00Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή28/10/1815:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.6-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/10/1815:00Μάτσας Κ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ., Κατσογιάννης Η.1-4
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο03/11/1817:30Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ., Βισκαδούρος Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΚυριακή04/11/1811:00Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΒΟΝΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Καζόγλου Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή04/11/1815:003-0 α.α.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/11/1818:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο10/11/1815:00Ψαρράς Κ., Βισκαδούρος Μ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Μαστορίδης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΣάββατο10/11/1817:30Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)1-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/11/1811:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.6-2
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή11/11/1815:00Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/11/1815:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΣάββατο17/11/1815:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/11/1815:00
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο17/11/1815:00
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο17/11/1815:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΜΟΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΒΟΝΗ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΑΡΙΠΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΒΟΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΒΟΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΑΡΙΠΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΒΟΝΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣ
ΒΟΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΒΟΝΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΟΧΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΒΟΝΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ